The Golden Girls

ya tatilin kıymetini bil ne güzel işte :KK12:

bizimde öyleydi daha bugün yağdı da ortalık yumuşadı:KK51:ay çok komik ya öksürükle absorbe ediyo ahaha:KK70::KK70::KK70::KK70:sende aksır öksür bastır sesi:KK70:
Yok dün onu denediler olmadı ben almayım :KK70::KK70::KK70: Bir keresinde dışarıya pizza almaya diye gidip pizzacıdaki wc yi kullandıydım , peh yandımmm aneyyy bugün nitçem bilmiyorum :KK43: Ya regli oluyoruz bari bir sinyal ver dimi , ağrısız sızısız geliverir pat diye kaç kere söyledim gelmeden önce haber et diye çok arssız anacım bu :KK45::KK45::KK45:

hemdee coook anlamlı ya mükemmel bayıldımm hayran kaldım :KK53:
benim kedim küçük emrah modunda ablası kendini acındıyor
milletten süt dileniyor
bu minnak varya kedime göz dikti:KK70:
Dikkat et minnaka , aine kyrban gitmesin bu emrah kılıklı minnoş :KK45::KK45::KK45:

ama banane ya ben evde sıkılıyorumm bananemmm:mad::mad::mad::mad::mad:
sıkı can iyidir çabuk çıkmaz :KK70:

hemdee coook anlamlı ya mükemmel bayıldımm hayran kaldım :KK53:
benim kedim küçük emrah modunda ablası kendini acındıyor
milletten süt dileniyor
bu minnak varya kedime göz dikti:KK70:
kedi benim olucak vuyucam kıybacı:KK70:

Yok dün onu denediler olmadı ben almayım :KK70::KK70::KK70: Bir keresinde dışarıya pizza almaya diye gidip pizzacıdaki wc yi kullandıydım , peh yandımmm aneyyy bugün nitçem bilmiyorum :KK43: Ya regli oluyoruz bari bir sinyal ver dimi , ağrısız sızısız geliverir pat diye kaç kere söyledim gelmeden önce haber et diye çok arssız anacım bu :KK45::KK45::KK45:
ya git ağrı mı istiyo canın ben ölüyorum ağrısından ne güzel işte:KK12:pizzaccıya da ped için gidemezsin ki şimdi:KK70:

Dikkat et minnaka , aine kyrban gitmesin bu emrah kılıklı minnoş :KK45::KK45::KK45:
kız hemen satış sende de ha:cool:

ya git ağrı mı istiyo canın ben ölüyorum ağrısından ne güzel işte:KK12:pizzaccıya da ped için gidemezsin ki şimdi:KK70:

şu espiriyi yapmaaa be yapmaa beee :KK14::KK67::KK67:
vermem onu sana:63::63:
ama bak arkandan yapmymm hiç değilse:63:

Pizzacı evet olmaz ordaki hakkımı kullandım :KK70: şimdide mantıcıya mı gitsem acaba :KK70::KK70::KK70:

:cool::cool::cool:Sen ne kadar teklif ediyorsun ?

X