The Golden Girls

benim arkadaşım çoktur ama artık kimseyi istemiyorum etrafımda
insanlar bir tuhaf oldu
Aynen canım benim.
Pof işyerinde regli oldum ama bizim wc aynı oda içerisinde ne yapsan duyuluyor , ped sesi haşır huşur ötüyor açarken te allam napçağımı bilemedim ya :KK47::KK47::KK47:

aynı be nolsun kar kıyamet gidiyoruz :KK47:sen napıyosun hışır hışır:KK70:

hoşgeldin canım:KK60:
Bizde de kar olaydı iyiydi , kar olmadan soğuk çekioz bacım.
Hşır hışır sorma :KK45::KK45::KK45: Aynı odadaki wc yi kullanamıyorum napçağımıda bilmiyorum , diğer çalışanlar wc ye girdiğinde çok komik şeyler çıkıyor ortaya :KK70: Dün gülemedim eve gidince çok güldm , adam öksürür gibi yapıp partlatıyordu :KK70::KK70::KK70: şimdi bende girirsem hışır hışır olcak bende rezil olucamo_O

Hşır hışır sorma :KK45::KK45::KK45: Aynı odadaki wc yi kullanamıyorum napçağımıda bilmiyorum , diğer çalışanlar wc ye girdiğinde çok komik şeyler çıkıyor ortaya :KK70: Dün gülemedim eve gidince çok güldm , adam öksürür gibi yapıp partlatıyordu :KK70::KK70::KK70: şimdi bende girirsem hışır hışır olcak bende rezil olucamo_O
naaah sana mutluluk imzan cok iyi ya :KK53::KK53::KK53::KK53::KK70::KK70:

sev benim pisimi şevkat göster benim pisime :KK53:
aynen ya eve tıkanıp kaldım bende :KK14:
kurslarda tatıil oldu okul tatil olunca cok sıkılıyorum :KK14:
ya tatilin kıymetini bil ne güzel işte :KK12:

bizimde öyleydi daha bugün yağdı da ortalık yumuşadı:KK51:ay çok komik ya öksürükle absorbe ediyo ahaha:KK70::KK70::KK70::KK70:sende aksır öksür bastır sesi:KK70:

X