The Golden Girls

yok görmedim kuzum görsem yazardım ki hemen şimdi baktım kuzum çok geçmiş olsun bak oluyor ama çok şükür rabbim tekrardan versin inşallah hayırlısıyla sen hiç üzülme dua et kıyamam sana
sağol canım. Hayırlısı demekten başka çarem yok

yazık ya cahiillik çok kötü
Öyle yaa,imansiz genclik aileler dini eğitim verse,Allah korkusu yerlesse içlerine olmaz boyle

sağol canım. Hayırlısı demekten başka çarem yok

Öyle yaa,imansiz genclik aileler dini eğitim verse,Allah korkusu yerlesse içlerine olmaz boyle
sen hiç üzülme teyzem de öyle bir durum yaşadı hatta çok ağlamıştı çok üzülmüştü şimdi iki oğlu var hem de arka arkaya oldu bu düşük kanallarını mı açmış napmış yani her şerde bir hayır var rabbim sana dünya güzeli evlatlar nasip etsin de bu üzüntünü hiç hatırlatmasın inşallah

He bu aralar depresyondayim. Bdvde konum vardi,görmedin sanırım. Bir kaç gündür zor anlar yaşıyorum
Konunu yeni okudum bende 2 yıllık evli olucam 2 ay sonra. bende çok kötü zamanlar geçirdim. Cidden ağır yıkıntılar yaşadım bir Rabbim bir ben bilirim. Bizde çocuk istiyoruz ama olmuyor henüz 3 aydır deniyoruz.. Rabbim hayırlı zamandfa hayırlı evlat versin ikimize de. Baksana senin olmuş , tekrardan olur inşallah. Yazdıkların ağlattı beni bu arada..

Insallah canim,Allah razı olsun. Bi yasayan bilir,yaşayan anlar bunu. Öyle zor ki. hala toparlanamadim ağrım sancim geçmedi. Işe de gidemiyorum yatıyorum tek başıma evde,kimsem yok bana baksın çok yalnizim
Allahim seninde yardımcı olsun canım. Daha 3 Ay olmuş çok yeni olur inşallah ben ağlayarak yazdığım için seni de etkiledi herhalde

evet hemde baya etkilendim..
bazen diyorum ki Allahım acaba benim hiçmi olmayacak.. Etrafımdan bebek haberi aldığım zaman hem seviniyorum hem üzülüyorum..

Herkes ne acılar çekiyor Allah yardımcın olsun umarım aynı duyguları tekrar yaşayıp bebegini saglıkla kucagına alırsın. Bende bugün çok duygu yogunlugu yaşıyorum vajinismusu dün yendim.. İnşallah istediğimiz zamanda çocuk olur hayırlısıyla

Amin canım ama hemen çocuk denemesine başlamayın olurmu. İlk önce keyfini çıkart cinselliğin ve şükür et sadece 4 ay çektin çünkü...

kıyamam tatlım tabiki de anlayamam ama eminim çok ağır bir imtihan umudunu kaybetme inancın tam olsun kuzum allahım yardımcın olsun biz hep burdayız canım benim

bazen diyorum ki Allahım acaba benim hiçmi olmayacak.. Etrafımdan bebek haberi aldığım zaman hem seviniyorum hem üzülüyorum..
kaj umutsuzluğa kapılma canım daha yenisiniz siz sonuçta dur bakalım daha çok erken rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah

Aynen...serum bagladilar odada yatiyorum ağlıyorum,kadınlar muhabbet ediyo... Kimi ikiz,kimi cinsiyet ogrenmeye gelmiş,kimi doğuma gelmiş... ben o esnada sancı çekiyorum düşük yapıyorum. Öyle içime dokundu ki...

Inancim tam,asla Rabbime isyan etmiyorum. Vardir bir hayır,o verdi,o aldi ne haddime isyan etmek. Insan üzülüyor ışte minnakim elde degil

Ah canım bende kadın doğuma gitmiştim enfeksiyon yüzünden. Bende orada çok kötü oldum hrkes bebekli , mutlu bir tek benim yok diye . Ama sonra döndüm kendime geldim Rabbimden iyi mi bileceğiz?

Inancim tam,asla Rabbime isyan etmiyorum. Vardir bir hayır,o verdi,o aldi ne haddime isyan etmek. Insan üzülüyor ışte minnakim elde degil
tabiki de anlıyorum canım hiç kıyamam sana inan çok üzüldüm ama inşallah en kısa zamanda atlatırsın elimizden de birşey gelmiyo ki keşke yapabileceğim birşey olsa

Ah canım bende kadın doğuma gitmiştim enfeksiyon yüzünden. Bende orada çok kötü oldum hrkes bebekli , mutlu bir tek benim yok diye . Ama sonra döndüm kendime geldim Rabbimden iyi mi bileceğiz?
Öyle tabii,demek zamanımız gelmedi daha...
tabiki de anlıyorum canım hiç kıyamam sana inan çok üzüldüm ama inşallah en kısa zamanda atlatırsın elimizden de birşey gelmiyo ki keşke yapabileceğim birşey olsa
Ah canimm dua et daha büyük birsey yapamazsin inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…