The Golden Girls

noldu bebişim ya?
millet sevgilisiyle oynaşmış oynaşmış her haltı yemiş sonra bana atarlanıyor herkes yapar benim yaptığımın fazlasını yapan da var hatta sende yapmış olabilirsin diyor yeminle elimde kalcak ben bugün banlanırım haberiniz olsun

Aman boşver minnak kalitesiz insanlarin seviyesine düşme

şu ilişkiye girmeden hamile kalan şahsın mı profilindesin:)

Aman boşver minnak kalitesiz insanlarin seviyesine düşme
naber kız harbi yok zaten düşmem de belki sen de yaptın diyor deli mi ne

şu ilişkiye girmeden hamile kalan şahsın mı profilindesin:)
manyak ya herkes onun yediği haltı yemek zorunda sanki sonra totoları tutuşuyor ama hamilemiyim diye daha çocuğun nasıl oluştuğundan bile haberi yok malın

canım o bizden iyi biliyrodur emin ol

canım o bizden iyi biliyrodur emin ol
yok be o kadar cahil ki karnına bastırcakmış da bebeği düşürecekmiş o değil de burada bir lise var ahlaksız hat safhadaydı hamile kızlar olurdu orda w.c.nin kapısının arkasına geçip kapıları karınlarına çarptırıp düşük yapıyorlarmışmış borular patlayınca birsürü cenin çıkmıştı öyle anlaşılmıştıallah kahretsin böyle insanları

Iyı diyelim,iyi olalım. Senden naber? Aman desin "it ürür,kervan yürür"

Vefa lisesi mı kiz yoksa goptaki

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
şok oldum yaaa. bunlar nasıl kızlar öyle. kuzum allah akıl fikir versin , ıslah etsin...

He bu aralar depresyondayim. Bdvde konum vardi,görmedin sanırım. Bir kaç gündür zor anlar yaşıyorum
yok görmedim kuzum görsem yazardım ki hemen şimdi baktım kuzum çok geçmiş olsun bak oluyor ama çok şükür rabbim tekrardan versin inşallah hayırlısıyla sen hiç üzülme dua et kıyamam sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…