The Golden Girls

Kesinlikle bende ona bunu söyledim , o adamın bir çocuğu var hem mutsuz olsa neden hala boşanmıyor diye oda bana çocuğu büyüsün oda boanacakmış dedi. Nasıl yani dedim sen bu adama 10 yıl metreslik mi yapacaksın?
Baya ağladı.Kocası çok öküz ama ne olursa olsun namus diye bir şey var. Boşanırsın sonra ne istiyorsan yaparsın. baya üzüldüm ama biliyormusun kayıp giden bir hayat...

şahsen ben üzülmedim .kocasıyla mutsuz bir kadın olsa sadece evet üzülmekte haklısın ama bu adiliği yapabilen birine ben üzülemiyorum malesef.. böyle daha mı iyi yani elalem ne der diye boşanmayan kadının yapacağı iş mi bu şimdi çok yazık

Bende zaten bir daha beni arama günahına ortak etme beni dedim..
İnşallah içerde onları bi güzel becerirler....

Hos bulduk canim ne kaynatiyonuz bakim
Malum nedenlerden dolayi canim cok skkn aslinda

KIZLAR bence ne yapılırsa yapılsın bu adi itlere az bile..
Yalnız tv de gördüm kıza tecavüz edememişler galiba değilmi..

yanlışından dönmeyecekse tabiki görüşmesin senle hem böyle tiplerle arkadaşlık etmek de iyi değil yapar yapar sonra da sen yaptın ya da aracı oldun diye iftira bile atar allah korusun

Nasil yapamamislar tovbe yarabbim uff bu konu acildikca tuylerim diken diken oluyor ya dun esim izlerken dedi erkek olmaktan utandim dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…