The Golden Girls

Kuzum kredi ne kadar çekeriz bilmiyorum , ortada ev yok şuan için . Düğün borcuda çok çok bişi olmucak , nişanlım bi salon takımı vs, televizyon , halı , perde ,buzdolabı birde düğün masrafı yapıcaz onun içinde bir 20bin tl yeter , paramızla ve takılarla o işi hallederiz. Ama ben kirada oturmaya o kadar para vermeye karşıyım o yüzden evimizi alalım onu ödeyelim istiyorum hayırlısı kuzum ev fiyatları dur durak bilmiyor uçmuş resmen.

anladım canım bankalar çok yüksek mebla kredi vermiyor ya ondan dedim hadi inşallah olursa süper olur kendi evin gibisi olmaz zaten

O siteden arkadaş tv ünitesi aldı 4 ay geçti yollamıyorlardı kız dava açacaktı en son zar zor yolladılar, ordan birşey alırken dikkat edin
Hadi ya , aydın doğanın orası , hatta bugün iletişime geçti bizim işyeri onların avuktı oluyor. Daha önce hiç alışveriş etmedim

Çok zor değil kuzum ya , yeri kötü değil , ordaki şartları ağır değil, bir de kısa dönem 2ayı bitti zaten , ikimizde tatil yapıyoruz gibi düşünüom
biz çok kavga ederdik eminim
benim kocam beni göremeyince hırçınlaşıyordu çünkü nişanlıyken
Birde benden evvel anasını ararsa kırardım kafasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…