The Golden Girls

hadi gir bekliyorum

otobüsle olsa belki olabilir bilmiyorum ki konyaya da 2 saatte gidiyorum çünkü

hiç aman erkek kısmı ne bilsin işte alyansını merak ettim var mı fotosu ?
Var kuzum , bende alyansımı değiştircem düğüne yakın aynısını yaptırcam , sade çok güzel

yüzük derken anlamadım canım ya
hemen anlatayım canım durum şudur
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/yuzuk-tutkunlari-burayaa.787302/

Var kuzum , bende alyansımı değiştircem düğüne yakın aynısını yaptırcam , sade çok güzel

güzelmiş valla canım güle güle takın
bu arada http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/yuzuk-tutkunlari-burayaa.787302/ burayada arada bir paylaşım beklerim sende cevher var

bende alyans falan soruyorsun sandım acaba yanlış mı okudu dedim evli değilim kısmını

takı toka çok everim ama takınamıyorum alıyorum da bir kaç gün takıp çıkarıyorum.

kemeraltında çok takıcılar var özellikle kızlaragası diye bir yer

muhteşem şeyler hangisini alıcagımı şaşırıyorum ama kullanamıyorum maalesef

Yok canım ben alyans manasında demedim
ben çok severim çok sürekli alırım

Erkek olan düz benimkinden daha güzel duruyor kuzum fotoda o kadar hoş değil, gören sen neden nişanlınınkinden yaptırmadın diyorlar, nişanlımın işyerindekilerde nişanlın işi biliyormuş diyorlarmış, nasipse bu yaz bende taşsız yaptırayım diyorum

ya taşsız olurmu yaaaaa
kadın dediğin taşlı olacak taşlııııııııııııı

kız taşsızı napcan benimki de benim yüzüğe özeniyor taşlı ne güzel duruyor diyor deli mi ne

kız taşsızı napcan benimki de benim yüzüğe özeniyor taşlı ne güzel duruyor diyor deli mi ne
Hadi ya değişin o zaman
Kız gören nişanlımın yüzüğüne bayılıyor , parmakta çok ilgi çekici duruyor , sen neden bundan yaptırmadın diyorlar , bende bayılıyorum

bak minnak sana diyor hahahahahahha
bana kur yapıyorsun sanırım

Hadi ya değişin o zaman
Kız gören nişanlımın yüzüğüne bayılıyor , parmakta çok ilgi çekici duruyor , sen neden bundan yaptırmadın diyorlar , bende bayılıyorum
ya sizin yüzüğün tipi farklı da ondan aradaki burgulu yer zaten taşlı gibi o yüzden sendeki taş abartı duruyor olabilir mesela aradaki burgu olmasa taşsız olsa kötü olurdu o yüzden böylesi zaten taşlı gibi kuzum

Aynen kuzum, burgu ile birlikte taş boğdu yüzüğü. AAtasayda bi alyans modeli vardı buna benzerdi ama çok çok şıktı fiyatı 2250tl di işçilik farkı çok koymuşlardı, nişanlım alalım dedi ben istemedim keşke alsaymışım diyorum şimdi erkeğe acımıycaksın bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…