The Golden Girls

Ben kursa gitmedim hiç canım doğaçlama yapıyorum oluyorda :KK19:
Söz nişan tepsileri yaptım bi ara , bi tanesini çeyizime bıraktım içne fotoğraf yaptırıcam yatak odama asıcam eminim çok hoş olur :KK68:
index.php
bu çok hoş olmuş ya maşallah :21:yetenekli kız anacım :KK60:

Aynen kuzum ya ama erkekler biz gibi değil , ben çok gezer öle beğenirim, benim odun biraz gezdimi kavga çıkar :eek:
erkek kısmıyla alışveriş yapılmaz zaten sevmem ben benimki de alışverişi çok seviyor ona birşey alınacağı zaman birlikte çıkarız bana alınacağı zaman sen gelme derim:KK70::KK70:

Ben kursa gitmedim hiç canım doğaçlama yapıyorum oluyorda :KK19:
Söz nişan tepsileri yaptım bi ara , bi tanesini çeyizime bıraktım içne fotoğraf yaptırıcam yatak odama asıcam eminim çok hoş olur :KK68:
index.php

çok hoş şeyler yapılıyor kendin yapıyorsan gerçekten maşallah yeteneklisin demek bide kursa gitsen ne olucak acaba

kolay gelsin şimdiden

bu tarz şeyler english home de çok oluyor.yada madam coco da

bazen hepsi aynı gibi olsa da beğeniyorum çoğunu

geçen şamdam larda indirim vardı.gittik alalım diye bitmiş.

erkek kısmıyla alışveriş yapılmaz zaten sevmem ben benimki de alışverişi çok seviyor ona birşey alınacağı zaman birlikte çıkarız bana alınacağı zaman sen gelme derim:KK70::KK70:
Çıkılmıyor aynen kuzum , alyans alırken bile ben baya gezdim kuyumcu o gün kavga ettik , neymiş çok gezmişim , çokta değil kızçe kuyumcular aynı sırada 1gününü ayırsın yoruluversin çok mu sanki , özel bişi olsun istemiştim En Büyük KK Şimdi alyansını gören bayılıyor , kendide çok seviyor uyuz işte o gün sinir ettiydi beni :KK11:

çok hoş şeyler yapılıyor kendin yapıyorsan gerçekten maşallah yeteneklisin demek bide kursa gitsen ne olucak acaba

kolay gelsin şimdiden

bu tarz şeyler english home de çok oluyor.yada madam coco da

bazen hepsi aynı gibi olsa da beğeniyorum çoğunu

geçen şamdam larda indirim vardı.gittik alalım diye bitmiş.
Sağol canım benim , evet kutular yaptım ve bir çok şey el becerim var. English home bayılıyorum ya , bende dün english homedan şamdan baktım ama çok özenli değildi sanki almadım bende , acaba polyesteri varsa kendimi yapsak süper olur :KK76:

Sağol kuzum benim :cool:du hemen artiz havalarına gireyim
hadi gir bekliyorum:KK70:

ay ne bileyim 6 saat aklımda kalmış konyayla izmir arasi 8 saat ya konya afyon arası 3 saat ordan hesap etmiştim

demek kaldım matamatikten:KK48::KK48:
otobüsle olsa belki olabilir bilmiyorum ki konyaya da 2 saatte gidiyorum çünkü:cool:

Çıkılmıyor aynen kuzum , alyans alırken bile ben baya gezdim kuyumcu o gün kavga ettik , neymiş çok gezmişim , çokta değil kızçe kuyumcular aynı sırada 1gününü ayırsın yoruluversin çok mu sanki , özel bişi olsun istemiştim En Büyük KK Şimdi alyansını gören bayılıyor , kendide çok seviyor uyuz işte o gün sinir ettiydi beni :KK11:
hiç :KK50: aman erkek kısmı ne bilsin işte :KK14:alyansını merak ettim var mı fotosu ?

hadi gir bekliyorum:KK70:

otobüsle olsa belki olabilir bilmiyorum ki konyaya da 2 saatte gidiyorum çünkü:cool:

hiç :KK50: aman erkek kısmı ne bilsin işte :KK14:alyansını merak ettim var mı fotosu ?

otobüs 3 saat sürüyor canım özel araban varsa tabiki daha kısa

ben iki kez otobüs yolculuğu yaptım konya izmir arası bide kuzenim var afyon da 3 saat der.

konya ankara arasıda 3,5 saat biz yazın arabamızla gittik 2 saatte araba daha hızlık haliyle

Traş makinesi aldım odunuma yontsun kendini diye :KK48::KK48::KK48:
kuzum sen delisin:)
yok canım evli değilim ama iki çocuğum var :KK48:

o nasıl oluyor diyeceksin:KK48: iki tane yigenim var onlara bakıyorum.bi 9 ay taşımadım evet ama onlar benim bebeklerim:nazar::KK60:
ay maşallah size canım.. bu arada ekmek kadayıfını nasıl yaptın?
cimrilik değil canım.
bu başka bişey
Haklısın bizde de3 tane vardı ben ailelere verdim çok emekleri geçti bizde..

otobüs 3 saat sürüyor canım özel araban varsa tabiki daha kısa

ben iki kez otobüs yolculuğu yaptım konya izmir arası bide kuzenim var afyon da 3 saat der.

konya ankara arasıda 3,5 saat biz yazın arabamızla gittik 2 saatte araba daha hızlık haliyle
evet otobüs şöförüne göre de değişiyor normalde afyon ist. arası otobüs 7 saat bi kere 5.30 saatte gitmiştik şoför deliydi :KK70:

kuzum sen delisin:)

ay maşallah size canım.. bu arada ekmek kadayıfını nasıl yaptın?

Haklısın bizde de3 tane vardı ben ailelere verdim çok emekleri geçti bizde..

ekmek kadayıfını ben şöyle yapıyorum canım.

kadayıfı tepsiye alıyorum küçükse kadayıf bir kiloya yakın şeker döküyorum üstüne.diger yandan kaynamış suyu üstüne döküyorum.

üstünü kapatıp 15 dk beklektikten sonra ocakta çevire çevire pişiriyorum kadayıf piştikçe yayılıyor hafif haifite üstüne bastıyorum ki daha çabuk açılsın suyu hafif kaldığı zaman ocaktan alıyorum.

soğuduktan sonra servis atık kaymak yada dondurmayla nefis oluyor.

X