The Golden Girls

ben denerdim vallahi

hahaha minnağın sence battaniye ihtiyacı varmı karın üstüne at hatun karı eritir
denicem de işte fırsat olmadı istanbuldan aldıklarım vardı onları denemiştim

kızlar elimde 4 tane patlıcan var

akşama yemek yapıcam ne yapcam bu balcanlarla bi akıl verin hele şimdi kalktım bu yemeği yaptım yaptım yoksa akşama bulgur pilavı turşu yapıcam onuda pek seven olmaz
armutlu patlıcan kebabı yap on numara olur

denicem de işte fırsat olmadı istanbuldan aldıklarım vardı onları denemiştim

armutlu patlıcan kebabı yap on numara olur
insan kadın oldunu hissediyor onalr giyince
bugün benim evde temizlik var annem de evde yardımcımla.
dedim sakın komidin açma kalpten gidersin özel şeyler var diye tamam sus açmam diyor

insan kadın oldunu hissediyor onalr giyince
bugün benim evde temizlik var annem de evde yardımcımla.
dedim sakın komidin açma kalpten gidersin özel şeyler var diye tamam sus açmam diyor
resmen açması için yol göstermişsin ben bayılıyorum öyle şeylere özellikle büstiyerli jartiyerli takımlar

sen evlisin dimi canım sana hiç sormadım bunu

kağıt kebabı noliyi kuzum?
Yağlı kağıt var ya onu dikdörtgen kesiyorsun geniş olcak biraz, içine garnitür ve yuvarladığın köfteden yağ ve baharatla harmanlayarak koyuyorsun, kağıdı zarf şeklinde kapatıp fırına atıyorsun 1 garnitürden 3 tane falan çıkıyor. Fırından çıkardıktan sonra, üstten artı şeklinde kesiyorsun, görüntüde tatta güzel

vav süpermiş yaaaaaaaaaaaa
canım çekti ama bu akşam yemekler anacığımdan oleyy

Bilmem halbuki alırken bekardım hani cenabette değildim
bu arada bu çoooooook güzelmiş beybi ya ama sen zayıfsın sana çok yakışır
düğüne kadar daha da zayıflarım
o zaman nasip kısmet sen alıncak bişey oldu mu bana söyle kuzum ben alıyım senin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…