Teyzoşlarım ve arkadaşlarım dişim çıktı

Canım başın sağolsun. allah geride kalanlara sağlıklı bir ömür versin.
oluşunun ilk dişide hayırllı olsuun allah analı babalı büyütsün cnm

canım başınız sagolsun benimde eşimin teyzesi vefat etti arefe günü..Miniğinde dişi hayırlı olsun Benim kızımda çok iştahsız huysuz ve sürekli salyası var acaba diş mi çıkaracak.Gerçi erken çıkan dişler çabuk çürür diyolar ama yine de çıkmasını isterdim bende canım :)

Tuğbacım canım çok üzüldüm başınız sağolsun. Allah sıralı ölüm versin.

zezese canım maşallahhhhhhh.allah nazardan saklasın.bu arada ben de yaptım ama foruma ekleyemedim nasıl ekledin.resimlerin boyutlarını kaç ayarladın acaba ondan mı oldu? bana da söyle nasıl eklerim?
tuğbacım etuğun dişi için diğer kısıma yazmıştım..hayırlı uğurlu olsun dişleri sağlam olsun..:))

yaaa çokkk sevindimm darısı bize...a.s.

başınız sağolsun mekanı cennet olsun inş

Son düzenleme:
tuğbacım gözün aydın canım darısı başımıza

bu arada anneannen için başın saolsun çok üzüldüm bende dedemi kaybedeli 8 gün oldu. onsuz bayram çok zor.

öncelikle çok sagolun teyzeleri darısı yiyenlerimin başına.baharcım çilekcim sizlerinde başısagolsun canlarım çok sagolun kızlar temennileriniz için çok zor bayramıda anlamadık hep üzüntü ve ağlamakla geçti
halada öyle allahım sıralı versin en azından hazırlıklıydık birazcıkta olsa bu dünyada çekti rabbim öbür dünyada çektrmesin.öptüm hepinizi bu arada bu dişten bişe anlamamıştım şimdiki baya zorluyo hep mutsuz ve aglıyoo bide yemiyo yine zoooooooooooor ama güzel

canım gözün aydın çok güsel :) evet ırsidir kesin sizde çünkü erken çıkmış :) maşallah ertuga:) ee artık darısı bize:)

basın sagolsun tuğba.bebişnede maşallah...ben bıse sorcaktım ya bnm kızımda 4 gundur yemek yemıo tam emecekken aglamaya baslıo kendını geri atıo salyasıda var.sende bole seyler olmusmuydu.bende dr a goturmeyı dusunuodum ama acaba dişmi cıkarıro??????????*

7900 tatlım 65cm.
tuğbacım başın saolsun. Allah beterinden saklasın ve sıralı ölüm versin.

maaşallah cnm Allah nazarlardan saklasın ya bende Eylül'ü bu kilolarda görecemmi sengözlerimebaksanab bizimkisi olsa olsa 5400 olmuştur. :1no2::1no2: bakalım mamaya başladık belki kilo alır.

tuğba'cım başın sağolsun cnm Allah mekanının cennet etsin öpt.

tuğbacım başınız saolsun canım çok zor gerçekten ben de 15 gün önce dedemi kaybettim Allah sabır versin sana ve ailene...
canım onurun da dişinden şüpheleniyoruz sürekli salya akıtıyor çok huzursuz emzikle dişini kaşındırır gibi yapıyor ertuğ diş çıkartırken nasıldı ne gibi belirtiler vardı

çok sagolun kızlar valla bende pek bilmiyorum biz hasta ondan böyle davranıyo demiştik dr yok daha çooooook erken deyince normalde salyası akmıyodu çıkmasına yakın salya kıttı yemedi az yedi mutsuz huysuz kucaktan inmeyen bıraktın anda çığlığı basıyodu battaniyesini kemiriyodu dişliği ellerini daha sabit tutamadığı için ısıramıyo ve acaip sinirlenip aglıyodu.ben şunu denedim ve ordan anladım diş oldunu sizde yapın genelde böyle yapınca bir süre sonra diş çıkarıyo 3 üz yiyenlerimdede bu olmuştu ertuğdada çenenizi temizleyin ve ağzına sokun eğer çok baskın bir şekilde çenenizi ısırıyosa çıkması yakın kızlar yani deneyimimiz böyle arkadaşlarım şimdi çenemi veremiyorum çünküüüüüüüüüüüü oğluşumun incisiiiiiiiiiii batıyoooooooooo geçen dilimi kaptı fena acıdı yumşak ya bizimki baıldııı ama veremem bidaha gözümden yaş geldi mememi ısırmıyo çünkü meme emmeyi bıraktı ertuğ sağıp biberonla veriyorum

gözünüz aydın canım çok güzel demek yememesinin sebebi buymuş bizimkide az yiyor salyası akıyor inş. çıkarda kurtuluruz yavrum nasıl uğrasıyorlar kıyamam ben onlara.darısı bizim başımıza

tuğba ilk önce başın sağolsun caınm ya ;
ama güzel inci acını hafifletmiştir az da olsa .Senin dediğin taktiği deniycem deliriyor bizimkide çünkü bi haller var ama bu çene olayını yaptkkmı anlarız:)

sagol özlem teyzesi hafifletmezmi çok iyigeldi hemde anneanneme çok düşkündüm fena oldu.bayramında mübarek olsun canım inan arayacaktım bi türlü fırsatım olmadsı öptüüüm sizi

sagol özlem teyzesi hafifletmezmi çok iyigeldi hemde anneanneme çok düşkündüm fena oldu.bayramında mübarek olsun canım inan arayacaktım bi türlü fırsatım olmadsı öptüüüm sizi

kız ben bayram nedir unuttum zeynep sayesinde delirdi sanırım diş yüzünden ..

2 ci dişimde bu gün çıktı teyzoşlalım akadaşlalıııııııııııııım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…