Erkek İnfertilitesi Testis Kanseri

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hahahha...benimki hayatta silmez halı malı...gerçi hiç denemedim sildirmeyi ama ...yok yaa istesem siler siler...ama homurdanarak sanırım
yaaa şu tarifi bana da yollasanaaa
ama çabuk yap da beğenip beğenmediğini yazarsın Havvacım
yaa siz bu tüp bebekle alakalı maili attınız mı...maille falan olacak iş değil diye düşündüğümden ben atmadım şahsen...gerek ekonomik krize bağlı tedbir paketleri gerekse TR deki gereksiz tüp bebek uygulamaları yüzünden mail göndermeyi düşünmüyorum...siz ne dersiniz...

canım ben o tarifteki pastayı yedim çok beğendim ama yapmadım.yapayım sanada gönderirim.
yok canım mail atmadım.bende inanmıyorum böyle şeylere.biz öğretmen olduğumuz için kpss için eş durumu için ek ders için vs. vs. bir çok şeye mail attık.hiçbrinden sonuç çıkmadı.
aslında durumu iyi olmayanlar için başka şeyler yapılmalı.yeşil kart gibi en azından iki kere falan şans tanınmalı.karnını zor doyuran insan nasıl tüp bebek yapsın.annem zengin hastalığı diyor buna.rabbim bu şekilde olana yardım etsin.olacağını bilsem atarım.
şimdilik biz proxeed plus kullanıyoruz canım.bizim ileri hareketlilik düşük.sayı falan iyi.bakalım bu ilaç inşallah iyi gelir.birde ileri hareketllik için avokado öneriyorlar.
ebrucuğum sen bizim sonuçlar için ne diyorsun.birde siz ne yaptınız rt sonrası düşer diyorlardı.bizimki de şükürler olsun etkilememiş.bazen rt yi ameliyatın olduğu yere veriyorlarmış.o durumda spermler çok etkileniyormuş.neyse canım kolay gelsin sana bende yoğurdu yedim uyku bastı:)
bu arada eminim senin eşinde yapar istersen çünkü tatlı dilli birisin sen.erkeklerde bunu ister.ama homurdanmasına bişey diyemem:)benimki de öyle çünkü:)

iyi geceler arkadaşlar.ebrucum poğaça tarifin için sağol.bugün inteden bir tarif aldım onu uyguladım.bilseydim senin tarifini uygulardım.ama bu da fena olmadı gibi sıcakken iyiydi.soğğuuduktan sonraa da ben yemedim okul için yaptım.sayıca az çıkınca bir tane daha yemek istemedim.bakalım yarın yiyeyim serleşme çok olmuş mu?ben de regil oldum onun ağrısını çekiyorum.sanki her ay olmayacakmışım diye içimde bir his var ama şaşmıyor.işte ümit.olmayacak şeylerde bile var.
havvacım bize bu hafta müfettişler gelirler.öyle demişler.burası küçük yer ya hemen duyuluyr.iki saat ders dinliyorlarmış.biz branşçıların çok sınıfı oduğu içn biz de hangi sınıfa denk gelmesi önemli.bazı sınıfların seviyesi çok düşük.artık kısmet.gelince ne yaptıklarını anlatırım artık.

canım ben en çok morfolojiden korkuyordum ama maaşallah durumunuz iyi bence...ama önceden de dediğim gibi RT üzerinden 1 sene geçmesi sizin için iyi olur canım...siz sanırım hiç korunmadınız, yumurta takibi ile gebelik elde edilebilir...ya da oluvasyon takibi ile...hani testleri falan var, oradan bişeyler yapıyorlar
avokado RT alanlar için de çok iyiymiş...hücreleri yeniliyormuş...
eşimin kontrole gitmesi gerekiyor aslında ama maddi açıdan biraz ertelemek zorunda kaldık...bu günlerde dağılmamın sebeplerinden biri de bu zaten....ne olur dua edin bana hayırlısıyla işe gireyim de yardımcı olayım eşime...sürekli stresli...iyi üni.lerin birinden iyi bir bölümünden mezun ol, sonra da kal ortalıklarda...Allah beterinden korusun...ilk tetkiklerde sorun çıkmamıştı, sperm sayısı fazla ama morfoloji %1 ....zaten çocuk düşünmediğimizden sallamıyorum

meryemcim poğaçanı afacanlar yedi mi...ne şanslılar...öğretmenleri poğaça yediriyo onlara ... :Saruboceq: Allah gönlünüze göre versin kızlar...ikinizi de tanıdığıma çok seviniyorummm.... benim tarifi de mutlaka deneyin...pufidik pufidik oloorrr..ben fazlasını buzluğa attım, çıkardığımda da ısıttım...tazelendi, süperdi....benim mini fırınım var...onunla 2-3 tepsi çıktı...bayağı olooorrr..

yok biz hiç korunmadık canım.ama rabbim doğru zamanı bekliyor bence.bende sizleri tanıdığıma çok seviniyorum.canım benim inşallah en kısa zamanda işe girersin.bende öğretmenliği bu yüzden seçtim aklımda değişik meslekler vardı ama bu ülkede iş bulmak zor bulsanda iyisini bulmak zor.emeğin hiç önemi olmadığını bildiğim için öğretmenliği tercih ettim.hoş severekte yapıyorum ama bazen çok yorucu oluyor.

inanır mısın ebrucuğum o kadar dua alıyorum ki velilerimden etraftan çocuklarını kendi çocuklarım gibi seviyorum.hem eşim hem ben yardım etmeyi çok seviyoruz.hele eşim o kadar dua almıştır ki.diyorum bazen bundada bir hayır var.rabbim bizim beklememizi istiyor.kayınvalideme de dedim bugün.kocaman kadın velim bugün çocuğunu okumaya geçirdiğim diye ellerimi öpecek.anlayacağın diyorum rabbim hayırlısını bilir.

sen ve meryemde eminim etrafından dualar aaln bir insanlarsınız.o yüzden hayırlısı olsun diyorum.sıcaklığınızı burdan hissedebiliyorum

maddi durum gerçekten zor en kısa zamanda iş bulursun.seveceğin bir iş ama.çocuk işinde çok para istiyorlar.bir senenizin dolmasına az kaldı sayılır canım.bence sen tedbiri elden bırakma.zaten spermler düzeleyim demeye 3-6 ay geçiyor.yumurtlama günlerini takip ediyorum ama çatlama iğnesi vurulmadım.bende senin gibi zamanın geçmesini bekliyorum.yaza doğru bebek olmazsa bakarız ona.benim şimdiki amacım çocuktan ziyade sperm düzeltmek:)dur kayınvalideme söyleme yerin kulağı var:)
zaten morfoloji hareketlilik düzeldikten sonra beklersin.bir şekilde olur.tabi rabbim ol demesi lazım onu da biliyorum....

meryemciğim sanada afiyet olsun canım.senin gibi öğretmen zor bulunur.elleriyle puaça hazırlayan.benimde okuma yazmaya geçen öğrencim dakikada okuma yarışında bayağı iyi olduğu için hafta sonu benten kalmelik ve kalemtıraşını aldım.görmen lazım o kadar sevindiki bütün gün elinden düşürmedi.çocuklar ufacık şeylerle mutlu oluyorlar.şimdi daha bir istekli kitap okuyor.ben en çok okuyana değil en çok kelime artırana hediye alıyorum.bu şekilde düşük okuyanlarada şans tanımış oluyorum.o yüzden çocuk büyük bir şevkle okuyor:)ne çok konuştum ya hadi görüşürüz kızlar.iyi geceler...
l

günaydıııın

ay benim ne tatlı arkadaşlarım var yaaa...öğrencileri için yapmayacakları yok...yöntemini çok sevdim Havvacım...ay artık hiç kitap okunmuyor, sizin sayenizde çocuklar birşeyleri alışkanlık haline getirecek..

Ben de sabah kalktım iki cam sildim, salonun camına gelince de internete gireyim dedim..iyi de yapmışım...içim açıldı be yauw

Bir de kızlar hani bazı çocuklar tembel ya da dikkatsiz oluyor ya bunun nedeni kulağındaki ya da gözündeki yetersizlikten olabiliyormuş...Eminim ki siz takip ediyorsunuzdur, ama yine de söylemek istedim...arada öğrencileri yoklamakta fayda var bence...

ış bulmam bugünlerde çok zor, çok dua ediyorum iş bulayım diye ama sanmıyorum ki yakında bir zamanda iş bulayım...iş bulsam deli gibi çalışıyorum, beni görmelisiniz...ama o kadar çok işsiz var ki TR genelinde %13.2 idi sanırım en son işsizlik oranı...o kadar kişi işsizken iş bulmak çok zor...Ama eminim ki burada da bir hayır var...

kızlaaaarrrrr
bugün bir firmadan ikinci defa çağrıldım ıK mdr.ü ile bölüm mdr ü beraber mülakat yapacak, yarın 10 da
ne olur dua edin, hayırlı ise olsun....şimdiden teşekkürler...size dua edenler de çok olsun

canım benim senin aadına çok sevindim.inşallah bu iş olur.eminim ebrucuğum kesin deli gibi çalışıyorsun:)biz kendiimizi iş için parçalayanlardanız.huy işte elinde değil.bence iş yeri seni tanısa kaçırmaz ama tanımak kolay değil zamanla senin ne kadar çalışkan olduğunu anlarlar.
ya hiç sorma benim camlarda berbat.ama zamanım yok.hafta sonu da kayınvalidem balkonu camla kapattırdı.ona sözüm var.neyse silinir bir şekilde.
canım dua edeceğim hayırlı haberlerini bekliyorum.şimdi koçişin sıktığı portakal suyunu içeyim:)beslen beslen nereye kadar bizim gibi kendine bakan var mı acaba:)

canlarımmm...iyi geçmedi mülakat...ne yapacağımı şaşırdım
kendini iafe et dediler, beni bilmedikleri için anlattım açıklayarak...bu sefer detaycısın dediler...anlatmasam kendini ifade edemiyo diyeceklerdi eminim
neyse hayırlısı olsun, kaderde varsa ararlar

ebrucuğum hazırla diyorum inşallah ararlar.zaten mülakat yapanları mülakata soksan söyler acaba merak ediyorum:) hayırlısıysa ararlar.
ya canım biliyormu sun bende çok açık bir insanım rahatımdır ama böyle durumlarda bende öyle olurum.zaten beni almazlardı anım bende icini cicini anlatırdım.hele öğretmen olduktan sonra iyice detaycı oldum.eşim diyor bazen ben senin öğrencin değilim havva diyor:)
bazen karşımdakine öğrencim gibi davranıyor musun bir şeyi çok anlatıyorsun diyor.
neyse canım benim emin ol seni işe alınca ne kadar çalışkan ve araştırmacı olduğunu anlarlar.inşallah hayırlısı olur.

günaydıııınnnn
Havvacım ben hep hayırlı ise olsun demiştim, o yüzden içim rahat...sen de aynı bensin ...ben de kendimi durdurmaya çalışıyorum, öğr. edası bende mevcut anacım...bu arada bugün de başka firma ile görüşmem var 16:30 da...hayırlısı diyelim
Meryeeeem, kınalı kzum sen niiye uğramaz oldun buralaraaaaa

canım yine hayırlı olsun diyorummmmmmmmmmmmmm:)
bende geç geldim eve bugün pazar günü görümcemin kızının ilk doğum günü.görümcemle bölüştük artık ben kısır patetesli rulo pasta şeklinde garnitür vee kırmızı gül kurabiyesi yapacam.dışarıya verdik pasta falan.40 kişi falan gelecek.az çağıralım dedik komşulr bizim ekip babannne tarafı falan derken bbbuldu bu sayıyı.yarın yaparım artık.
hayırlı haberler verirsin inşallah.gör.

ayyy ağzımın suyu aktııııı...bana da yollaaaa....ayyy allah hayırlı bir hayat versin fındığa...ne tatlıdır şimdiiii...40 kişi de epey varmış...bravo yani

sanada yaparım canım yeterki sen gel:)
bende yeni yaptım ebrucuğum kısır kaldı onuda gece yaparım.çok yoruldum bugün daha yeni oturabildim değişik şeyler seçtim onlarda uğraştırdı.inci yi zor buldum gül üstüne konanı.
çok tatlı bide akıllı ki her şeyi anlıyor.
sen ne yaptın görüştün mü diğer işle.hayırlı haber ver bize gör. canım.

canım, çok yormasaydın kendini...ne hayırlısın canım benim...inş kendi çocuğunun yaş günü için hazırlık yaparsın yakın gelecekte...
iş görüşmesi fena geçmedi
gene her zamanki gibi biz sizi ararız dediler
ay dün bir tel aldım ve çok sinirlendim...memlekette benim hamile olduğum dedikodusu yayılmış..kim ne diye böyle bir şey der anlamadım...hele bu teli açan insan biliyo içimin yaralı olduğunu..niyye beni arar ki niye bana söylemedin diye...bir sor değil mi aileme, böyle birşey var mı...niye bana sorarsın

inşallah canım bebişlerimiz olsun onlara da yaparız.görümcemde çok iyi bir insan eminim benim bebeğim de olsa bana fazlasıyla yapar.
demek öyle demişler ha millet patavatsız.senin ruh halini kimse anlamıyor.ne yazzıkki bunların tek sebebi cehalet.empati kuramayan insanlardan her şey beklerim.canım sen bakma onlara cahilliklerine ver diyorum.

hahaha cehalet mi anlayışsızlık mı bilmem canım..bana bunu soran bir avukat, kuzenim

her okuyan bilgili olamaz canım benim avukat olmuşta ne olmuş sanki.neyse canım düşüncesizlik yapmış diyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…