Erkek İnfertilitesi Testis Kanseri

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kıslaaarrr merhabaaa, dün gene görüşmedeydim...artık deliliğe vurdum, gene biz sizi ararız dediler :KK70:
sizden ne haberler
Havvacım haklısın, ne yapalım acı çeke çeke ince düşünmeyi öğrendik şükür ki :))) hayatta kimseye sormam kalbinin kırılabileceği konularda..eminim ki siz de öylesiniz
Meryemcim nasılsın, niye uğramıyorsun...merakta bırakma bizi

bazen deliliğe vurmak iyidir canım:)
ya o kadar işsiz var ki inan her gün bakıyorum 70 kişilik işe binlerce kişi başvuruyormuş.hayırlı olsun canım her zaman dediğim gibi seni tanımıyorlar.
eeee insanoğlu öyle acı çekmeden gerçekleri öğrenemiyoruz.daha o kadar şey öğreneceğiz ve göreceğizki bunlarda bir örneği işte.
bende bu hafta o kadar yoruldumki biraz rahatsızım bir türlü iyileşemedim çocuklar hasta olunca bizde hasta oluyoruz.bu hafta bir seminere katıldık çok farklı bir seminer oldu.adam izmir'den gelmiş.öğrenme ve düşünme hızı diye bir seminer.ziya baran adamın adı.nasıl kolay öğrenilir nasıl byne kopyalanır onları söyledi.hatta yanıızda 30 tane atasözünü yerine göre söyledi.değişik bir seminerdi.izlemek lazım.
yarında etkinlik yaptıracağım hem de nöbetçiyim bakalım bu hafta böyle geçti.sn nasılsın ebrucuğum meryemde yok ortalıklar da.
neyse canım hadi iyi geceler.

slm kızlar.ben geldimmmmm.uzun zamandır giremiyorum ama bu defa mazeretim var.internetimmiz yoktu.ayy ne büyük nimetmiş buu internet.sizler nasılsınız?ben çok yoğundum müfettişler geldi.am 2 saat dersime girdiler.bütün heer şeyimi didik didik incelediler.öğrenci kittaplarına kadar baktılar ders anlatışımı da dinlediler.ama sonuç iyidi çok şükür.beğendiler.öğrencileinizi çok iyi yetiştirmişsiniz dediler.tabi biraz da şansım yaver gitti.neysee onu atlattık bu defada 12 mart kutlamasını bize vermişler.bu defada öğrencileri haazırrla.neyseki ondan da yüzümüzün akıyla çıktık.
ebrucum senin de iş hikayeni okudum.ya senin gibi kızı nasıl almazlar.canım birazda bu işler torpile mi bakıyor ne.illa bir yerde dayın olacak!malesef bu durumdayız.gerçi bazen okadar okul yoruyor ki beni kızım otur evinde diyorum ne işin var işte güçte.ama olmuyor okul olmasaydı üzerimdeki yükü kaldıramayabilirdim..ay özlemişim ya sizleri..kib.

kızlar ne olur affedin beni...ne yazdığınızı bile tam okuyamadım
ne olur dua edin
daha eşim kontrolüne gidemedi
Allah razı olsun
Allah a emanet olun

canım dualarımız seninle.hayırlı sonuçlarını getir canım.
meryemciğim demek müfettişler geldi.bize daha gelen giden yok.zaten benim gittiğim okullara pek müfettiş gelmiyor.bakalım buraya gelecekler mi.kolay kolay beğenmezler ama sorun çıkmadığına sevindim.
ebrucuğum hayırlı haberlerini bekliyoruz.

canlarım benim
şimdi daha iyiyim..annemdeyim, yatak keyfi yapıyorum
siz nasılsınız

kızlar merhaba, nasılsınız..nazar değdi bize sanırım...ya da hayata o kadar daldık ki, kaybolduk
meryemcim arkadaş müsvette için kullanacak sayfaları ciltlemiş sana gönderecekmiş..ayrıca meydan larousse lazım olursa onu da gönderecek...senden haber bekliyorum
sevgiler kızlar...hayat güzel şeyler getirsin size

slm arkadaşlar.valla doğrusun ebrucum dağıldık ama ben hep kayboluyodum zaten.sizlere noldu?ay ebrucum emeğin için çok sağol.şimdi bizim okulun kütüphanesi yok bu gidişle olmayacak da.o nedenle ansiklopedi yok.ama zahmet olacaksa sadece diğerlerini göndersinler.test eksikleri de çok fazla.geçen yarış yaptırdım birinciye bir şey alacam ne istersiniz diyorum.test isteriz deyince tüylerim ürperdi.artık onlara hediye test alacağım.anlayacağın doğunun acı durumu...
havvacım bir ses ver iyi olduğunu bilelim.kib.

merhaba kızlar doğru hayata daldık.meryemciğim bende test alırdım ya da bana gelen soru bankalarını hediye ederdim.burdaki çocuklar kıymetini bilmez ordakiler test ister:KK43:
bende kişiye göre hediye alıyorum.ayda bir yapıyorumokuma yarışını.yarın da mart ayı için yapacağım.
ebrucuğum sen nasılsın eşin nasıl?test yaptırınca sonuçları paylaş canım.inşallah güzel sonuçlar çıkar.
gör.kib

meryemcim, ne zahmeti...biz böyle gönderdikçe mutlu oluyoruz...inş işlerine yarar...belirli bir test var mı...yoksa standart mı oluyo, cehaletimi mazur gör canım :))...bana gelince, hayat beni öyle bir sınava tuttu ki, ağır olsa gerek iyice dağıldım...ama bir yandan da tutunmaya çalışıyorum işte....bu sınavları da geçeriz inş

havvacım biz bu gidişle tetkiklerini yaptıramayacağız gibi...Allah tan hayırlısı...elim yüreğimde dolanıyorum...Allah bu günümüzü aratmasın hiçbirimize

amin canım ama dediklerini pek anlayamadım.bir sorun mu var.neden yaptıramıyorsunuz.bizimle paylaşabilirsin.canım benim bak merak ettim şimdi.

slm kıslaar.ebrucum hayırdır.ne oldu?merak ettim işte.yolunda gitmeyen bir şey var sende.bak bizimle paylaş elimizden geleni yapmaya çalışırız.böyle yazınca üzüldüm aklıma kötü şeyler geldi.ama inş. yanılıyorumdur.
ebrucum olur mu ne cahiilliğii.sen o kadar kendini geliştirmişsin ki bu her halinden beelli.canım 6 7 8 sbs hazırlık testleri yok.her ders için olabilir.ama bunu boş ver.sen sıkıntılarını paylaş.üzülme çok.

kızlarrr nerdesiniz?her gün bakıyorum sizden ses var mı diye ama nafile.çıtınız bile çıkmamış.
inş her şey yolundadır.bu arada üçüncü kitap kolim geldiiiii.çok sağolun gönderen arkadaşı tanıyorsan benim adıma teşekkür eder misin ebrucum.Allah razı olsun hepinizden..

kızlar merhaba, sizi de endişelendirdim...kardeşin nişan işi var...gelecek ay olacak...onun için çalışmalara başladık annemle...hep dışarıda olduğumdan da yazamadım
hadi sen fazla giremiyordun da hayret Havva da girmemiş...umarım ikiniz de iyisinizdir...
eşimin kontrolü bir hayli gecikti...bağkur primini ödeyemiyor birkaç aydır...dolayısıyla da faydalanamıyoruz...hakkımızda hayırlısı...dualarımızla yaşıyoruz işte..bu günler de geçecek inş...

arkadaşa ilettim teşekkürünü..umarım faydalı olur...oradaki mdr falan birşeyler dedi mi...kıskanmazlar umarım :)

çoook sevgiler

ŞıMDıDEN HAYIRLI OLSUN ALLAH MUTLULUKLARINI DAıM ETSıN.iyi olduğuna çok sevindim ebrucum.inş.en kısa zamanda havva dan da ses çıkar.ebrucum inş eşin kontrolleri ihmal etmesin.inş en kısa zamandA öder borcunu.
ebrucum ne diyebilir ki müdürümğz aksine seviniyor bile.burada her şey öğrenciler için.emeğiniz var işin içinde.

merhaba kızlar.aslında ben buralardayım ama siz olmayınca yazamıyorum.
öncelikle ebrucuğum gözünüz aydın.rabbim tamamına erdirsin.
meryemciğim senin adına da sevindim.inşallah çocuklar okur kitapları.
ebrucuğum canım ya inşallah sorununuz çözülür.biz memur olduğumuz için pek anlamıyorum o işlerden.ama insanların sağlık hakkında mağdur olmasına üzülüyor ve kızıyorum.
bana gelince bu aralar biraz karışık bu aralar.tayin hakkı tanımışlar bize.benimde pek puanım yok.tek öğretmenli yerleri açmışlar.eşimle kaç gündür uyuyamadık.bugünde sormuş mem e 9 tane subay eşi varmış.onların hakları varya(mühüm insanlar ya biz değersiziz!)onlar çıkarsa belki kötünün iyisi gelebilir.bakalım beklemedeyiz dua ederken bunun içinde ederseniz sevinirim kızlar.hayırlısı diyoruz.
neyse kızlar ben buralardayım siz burda olursanız bende her zaman varım.iyi geceler...

Meryemcim ve Havvacım Allah sizden razı olsun...ikiniz için de herşeyin en hayırlısı olan olsun... iyi ki de bu başlığı açmışım ve sizleri tanımışım..

Meryemcim bazen bahsettiğim kıskançlıklar olabiliyor...ama çok sevindim o tarz kişilerle karşılaşmadığına...inş da ömrün boyunca karşılaşmazsın...

Havvacım inş en hayırlı olan olur...tayin işi zor vallahi..siz nereye istiyorsunuz..daha merkeze falan mı...bence biraz puan topla, sonrasında da tayin işini dene..bugün ıst da çok güzel hava var, ama ben temizlik yapmak durumundayım :KK70: yarın kardeş ve müstakbel eşi gelecek, e onlara hazırlık yapıcam...Sibel tramisu istedi, inş güzel olur...
çoook öptm sizi

mrb kızlar valla canım çıktı bahar temizliğine başladım sabahtan beri oturmuyorum ha mutfak dolapları ha fayanslar...artık bugünlük durdum ara ara yaparım.havvacım bu zamanda ne taiyni anlamadım.ama inş senin için en hayırlısı olur.biz de kararsızız tayin işinde.iyi yerler açılacak diyolar.gerçi puanım az ama branşçı olduğum için daha kolay olur diyolar.bekleyip göreceğiz.
kib.her şey gönlünüzce olsun....

merhaba kızlar.biraz erken başlamışsın meryemciğim yağmur yağıyor daha.ben mayıs sonu gibi ancak yaparım.
canım biz il emrindeyizya 2 senedir.bazıları daha uzun senedir artık bizi ellerinde bekletmek istemiyorlar.il içi ve il dışı başlamadan bize hak vermişler ama bazı yerler çok kötü.artık ellerinde tutmak istemiyorlar bizi.eşimde kavga falan etti atamadaki adamlarla.ilk dönem seminerde tanıştığım bazı kızlar vardı benim puanımla merkeze atanmışlar.eşimde mahkemeye falan veririz dedi.kavga edip teli kapattı.ertesi gün adam korkmuş bir tane yaptık sadece böyle demiş.oda hüseyin çelik ten falan dedi.demekki oluyormuş kızlar.neyse başınızı şişirmeyim fazla...
branşçılar için biraz daha iyi tayin işi.ama oraya alıştıysanız biraz daha puan toplamadan gelmeyin.zaten il merkezini açmıyorlar canım il dışında.önce ilçeden başlıyorsun sonra 2 yıl sonra merkezi isteyebiliyorsun.ona göre başvurursunuz sizde.
neyse kızlar kendinize iyi bakın.

Meryemcim ve Havvacım Allah sizden razı olsun...ikiniz için de herşeyin en hayırlısı olan olsun... iyi ki de bu başlığı açmışım ve sizleri tanımışım..

Meryemcim bazen bahsettiğim kıskançlıklar olabiliyor...ama çok sevindim o tarz kişilerle karşılaşmadığına...inş da ömrün boyunca karşılaşmazsın...

Havvacım inş en hayırlı olan olur...tayin işi zor vallahi..siz nereye istiyorsunuz..daha merkeze falan mı...bence biraz puan topla, sonrasında da tayin işini dene..bugün İst da çok güzel hava var, ama ben temizlik yapmak durumundayım :KK70: yarın kardeş ve müstakbel eşi gelecek, e onlara hazırlık yapıcam...Sibel tramisu istedi, inş güzel olur...
çoook öptm sizi

Allah si<dende razı olsun canım.demek gelininz gelecek merak etme canım beğenir.güzel vakit geçirirsin inşallah canım.

X