Erkek İnfertilitesi Testis Kanseri

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar aslında ben her gün giriyorum ama kimse olmayınca çıkıyorum.ebruda giremiyor galiba.
meryemciğim bende pazartesi başlayacağım inşallah şimdiden bir telaş aldı beni.artık yeni yerlere alışmaktan bıktım.köyde çalışmak zor ama merkezde kalmak için bu şekilde çalışmakta çok zor.neyse alışacağız artık.
ben okulda bile olsam sürekli bilgisayarda araştırma yaptığım için fırsat bulabiliyorum.demek sbs kurslarınada gidiyorsun meryem gerçekten yorucudur.
ebrucuğum sizin diğer sonuçlarda iyidir inşallah.görüşürüz.

canlarım benim merhabaaaa
eşimin değerlerine bakılacak, kontrolleri yapılacak derken pc den iyice koptum
, ama kürkçü dükkanına geri döndüüümmm :))))
eşimin değerleri iyi çıktı Allah a şükürler olsun...ama karaciğer değerleri yüksek çıktığından hepatoloğa yönlendirdiler...şimdi de bununla uğraşacağız...bir de spermler epey deforme olmuş...dr korunun her ihtimle karşı dedi...ama üzülmedim bu duruma...eşimin sağlığı iyi çıktı ya çok şükür
sigara fazla içmiyorum diyor ama dün beni deli etti 5-6 tane sigara içti
içim gidiyor, inş bırakır tez zamanda
kuzucuklarım sizden daha ne haberler
meryemcim ben de hergün 6 :30 gibi kalkıyorum, ama 8 de de yatmıyorum be 8O ...docan naapıyo 8 den sonra, adama yazık tek başına kalıyor
havvacım, hergün girmeye devam et, ben yine buralarda olacağım inş
canlarım sizin docalarınız nasıl bu arada, inş iyilerdir
öptm docamannnn

merhaba ebrucuğum seni gören cennetlik:)bende yarın göreve başlayacağım inşallah şimdiden heyecan aldı beni ilk iş günü stresi işte.
canım eşinin sonuçlarına çok sevindim diğerleri önemli değil bir şekilde tedavi edilir her zamn dediğim gibi rabbim devalı hastalıklar versin verecekse....
demek eşinin spermleri deforme olmuş bakalım bizimki ne çıkacak.bende tatilde kırşehire gitmeyi düşünmüyorum.tahlil yaptıracağız durum ne bir görelim.hoş radyoterapi uzmanı emin olun bize getirdiğiniz sonuçtan iyi çıkacak dedi bakalım hangisi doğru.inşallah doktor haklı çıkar.
kayınvalidem bu aralar yine rüyasında mavi güller almış bakalım onun rüyaları meşhurdur:)
bencede sigarayı bırakması çok iyi olur canım Allahtan eşim içmiyor.zaten kokusuna tahammülüm yok.
meryemciğim sende iyisindir inşallah ben senin gibi yatamıyorum ya bak eşim yatmaya gitti ben hala kukuman kuşu gibi oturuyorum okul açılırda erken yatmaya başlarım diyordumki öğlenciyim ama yinede erken yatmaya çalışacağım hoş benim erkenim bile 11-12 dir:)neyse canlarım sizlere iyi uykular kendinize iyi bakın bye..

günaydıııınnnn
havvacım inş bugünün çok güzel ve hayırlı geçer, ilk günden hemen adapte olursun inş
benimkinin sigarayı bırakacağı yok yaaa...diyorum adama %100 kanseri tetikliyo diye, hiç aldırmıyor
onu içmeyince hissedeceğim stres daha fazla tetikler diyo, susuyorum
ne yapalım, yürek buna da katlanacak

meryemcim aslında ben de eskiden erkenden yatardım
hatta biz üni deyken ablam ben ve kuzen aynı evde kalırdık...bana ikisi 'tavuk gibi yatıyorsun, horoz gibi erkenden kalkıyorsun' derlerdi
ay çok güzel günlerdi yaaa
bak şimdi içerlendim bühüüüü

merhaba kızlar size gece gece yazıyorum.nasıl olsa yarın geç kalkacağım:)öğlenci oldum:)
ebrucuğum okula yeni başlayabildim yazım bugün gitmiş.günüm iyidi.arkadaşlar herzamnki gibi benden büyük ama iyiler.öğrenci sayım az 21 kişi.görsen minicikler korkak ürkek....ama seviyeleri bayağı geri.hemen işe giriştim belirsizlik içinde.saolsun öğretmen işi zorlaştırmak için elinden geleni yapmış.sınıf berbat hala birinci sınıf malzemeleri duruyor.konuları kafasına göre anlatmış.anlayacağınız bayağı işim var:)
gece gece yayla çorbası yaptım yarında yemek yapacağım.yani benim geceyle gündüz birbirine girdi.artık bu senede böyle idare edeceğiz.
meryemciğim sen ne yapıyorsun.hiç girmiyorsun artık.hayat güzeldir inşallah.benimki iyi Allaha şükür ama nedense geçenlerde nedensiz ağladım.sürekli eşimin yanında olmasını istedim.kendimi kötü hissedince bana iyi gelen şey sadece mehmet iyiki varlar diyorum.
sizlerle konuşmakta güzel.
neyse kızlar gece gece çenem düştü iyi geceler.kendinize iyi bakın.bye

mrb kızlar.ben geldim işte.güzel haberlerr vermişsin ebrucum.çok sevindim inş ciğerleri de sağlığına kavuşur.havvacım yeni iş hayatın hayırlı olsun.inş iyi olur.alışırsın en kısa zamanda inş.ooo havvacım maşallah 3 lere kadar oturmuşsun.tabi öğlenci olunca...bir de ben 11 leri görebilsem 8 9 gibi bayılıyorum.ebrucum sen niye 6 buçukta kalkıyosun?eşini mi uğurluyorsun?
neyse kızlar en kısa zamanda görüşmek üzere..kib

kızlar nerdesiniz yahu.merak ettim sizi.inş kötü bir durum yoktur.terkedilmiş gibi hissettim kendimi.ne olur ses verin

ay canım benim meryemcim kusura bakma
içimden gelmedi nete girmek
bu aralar pek bi mutsuzum
sizi de üzmek istemedim
ama yine kendime geldim canım
bi bakayım dedim
Allah Allah havva da yazmamış, fadime de yok
ne oldu bize yaa, nazara mı geldik
yüzmeye de gidemiyorum, soğudum...sanırım soğuklardan oldu
bir de evde oturdukça insan ister istemez kuruyor kafasında
ama allah a şükürler olsun değil mi kızlar
beterin beteri var
kızlar ne olur dua edin
hayırlısıyla iyi bir işe gireyim, kariyer nete girip bakıyorum arada...başvurduklarıma hiç cvp gelmedi (
çok öpüyorum sizi
dualarım sizinle :*

merhaba kızlar sormayın beni okula bir başladım pir başladım:)eve geliyorum yorgunum sabah geç kalkıyorum.akşam yemek okulun hazırlıkları derken 12-1:00 oluyor.sınıfı düzenliyorum.ilkokulda sınıf düzeni çok önemli.
okula alıştım şükürler olsun.merak etme meryemciğim kötü bir şey yok.ebrucuğum inşallah en kısa zamanda iş bulabilirsin.en azından kafan dağılır.insan bir şeylerle uğraşınca unutuyor.
bende bazı zamnlar kendi kendime mutsuz oluyorum sebepsiz yere her insanda oluyor bu.
meryemciğim merak etme internet olduğu sürece yanındayız:)
ben arada bir giriyorum kimse olmayınca yazmıyorum.ebrucuğum bu arada üzüntünüde bizimle paylaş.zaten mutlu günleri geçirmek kolay.önemli olan mutsuz anlarımızda paylaşacak insan bulmak.bilakis mutsuz olunca gir dertleş bizimle.
bol bol dua edin kızlar rabbim hakkımızda hayırlısını versin.görüşürüz...

kısllaaaarrr merhabaaa
ben hasta olduuummm...bühüüü
ama hafif atlatıyorum gribi
kesinlikle son birkaç günü mutsuz geçirdim diye hasta oldum
hemen bünye iflas ediyor
aman dikkatli olun

havvacım hiç dert etme, bir şekilde rayına oturtacaksın zamanla
ama senden bir ricam olacak...aslında ikinizden de...sizin çocuklara ne olur burundan nefes alınıp, burundan nefes verileceğini öğretin...ayrıca nefes alırken karnımızın şişmesi gerektiğini de...birçok insan bunu bilmiyor...çocuklarınız sizin sözlerinizi emircesine yerine getirir...sağlıklı olmaları sizin elinizde ...ayy ne güzel yaa...sizin çocuklarınız var neticede..benim o da yok (( mümkün olduğunca başlarını okşayın benim için
eminim ki ikiniz de bunu layıkıyla yapıyorsunuzdur..annemin bir lafı vardır...pırlanta gibisiniz eminim
ay daha da yazacaktım ama hapşurmaya başladım ...kocaman öptm sizi canlarımm

geçmiş olsun ebrucum en kusa zamanda atlatırsın inş.en kısa zamanda da iş bulursun inş.gerçkekten evde oturmak,bir şeylerle uğraşmamak insanın psikolojisini bozuyor.ben okulda zamanımı geçirdiğim için kendi durumumu bile düşünüp üzülmeye fırsat bulamıyorum.maşallah diyeyim de...inş. sende uğraşacak bir şeyler bulursun.hafta sonunu iple çekiiyorum neyse az kaldı...
sizi öpüyorm sağlıcakla kalın

merhaba kızlar öncelikle geçmiş olsun ebrucuğum.kendine dikkat et.bu arada dediğini yapacağım emin ol.zaten ben derste sadece ders anlatmam.gündemden tutku kelime hazine geliştirmeye kadar(deyim,atasözü vb.) herşeyden söz ederim.
çocuklarım minicik hele biri varki daha küçücük erken başlamış okula.bu hafta çok yorucuydu benim için giremedim.veli toplantısı yaptım.sınıfa öğrenci dolabı, bilgisayar,fayans falan yaptırtacam.
yarım dönem kalacağın okula neden çabalıyorsun diye sorarsanız(eşim gibi:))cevabı sadece vicdan.ben çalışmayı ve emek vermeyi seviyorum.zor oluyor ama sonucu güzel oluyor.
bu arada eşimi ilk defa arkadaşların yanına gönderdim.yalnızım çay içmeye gelin:)
erkekleri biraz rahat bırakmak lazım evlendik evleneli çok sıktım galiba.
neyse kızlar kendinize iyi bakın.

iyi yapıyosun havvacım.umarım velilerde senin kadar duyarlıdır.inan bu işeri tek baaşına yürütmek zor.benim öğrencileriminde kel,me hazinesi çok dar.evde sürekli arapça konuştukları için mi kitap okumadıklarından mı pek bilemiyorum.okutmaya çalışıyorum ama ben branşçı olduğum iççin ancak kendi sınıflardan ilgilenebiliyorum.çocukların hiç hikaye kitapları yokki.ben kenndi sınıfıma aldım ama dediğim gibi diğer sınıflaa alamadım.kendileri de alamıyor maddi sıkıntıdan dolayı.bazen diyorum sınıf öğretmeni olmak daha mı iyi diye.çünkü tek bir sınıfın var.burda bütün okul benim.
sen nasıl oldun ebrucum.yoksun ortalarda.inş iyileştin?kib.

ayy kısslaaarr merhaba
FB-TS maçı için misafirler gelecek...hemen bi okuyum çıkayım dedim..sizin yazdıklarınızı görüncede yazamadan edemedim
şimdi çok iyiyim çok şükür...zencefil ve zerdeçal bayağı iyi geldi bana...çok çabuk atlattım hastalığı
ayy meryemcim sana kitap gönderelim mi
bana özelden adresini ver, göndermeye çalışayım
ay çıkayım
havvacım süpersin yaa...hiç öyle yarım dönem falan demem aynısını heralde ben de yapardım...evet evet yapardım
öpttüüüümmm

merhaba çuzlar:)
bugün karadenizli olduğumu göstereyim dedim:)
hastalığının geçmesine sevindim ebrucuğum.eminim sende öğretmen olsan fazlasıyla yapardın.zaten senin gibi azimli insanlara ihtiyacımız var.oturup oturup giden öğretmen çok.
meryemciğim sınıfçı olmanın iyi taraflarıda var kötü taraflarıda.mesela sınıfçı olunca her iş sana.çocuklar minicik hiç bir şey beceremiyorlar.bugün sınıfta öldüm.yaptığım malzemeleri duvara asana kadar belim koptu
keşke eşim yanımda olsaydı sen çok şanslısın.
zaten çocuk her zamn benim okulumu düzeltmekten yoruldu benim yüzümden oda yoruluyor.
bugün sıra olacağız branşçılar oturuyor.biz öğrenci başındayız.
çocuğun çantası kaoanmaz,şapkasını giyemez,burnunu silemez,vs.vs
yani anlatmakla bitmez.
kitap okumamak bizim ülkemizin sorunu.en çalışkan öğrencim bile kitap okumayı sevmiyor.ilkokul 1.sınıfta çocuğa kitap okumayı ceza olarak verirsen tabiki okumaz.neyse konu derin.....
EBRUCUĞUM senin dediğini yaptım merak etme.bugün konumuz duyu ve iç organlardı.detaylıca anlattım.
neyse kendinizi çok yormayın.bende acayip yorulmuşum aldım başıma bir bela inşallah layıkıyla hallederim sınıfı....

geçmiş olsun canım ya ALLAH korumuş...tez zamanda bebeğinize kavuşursunuz inşallah ...

uyyyyy havvacuğuummm.. sen da mu laz kızi oldin
ayy çok teşekkür ederim yaaa. dersteki anlattığını benimle paylaştığın için...eminim ki minikler sizi çok dikkatli dinliyor ve uyguluyor

meryemmcimmm nasıl gidiyorrr hayatt...ben senden msj bekliyorummmm

ay 82 canım çok teşekkür ederiz...Allah kimseye dermansız hastalık vermesin...şanslıymışız ki eşlerimiz bizimle...

Ebrucum Çok saĞol ya adresı yazdım ınŞ.becerebılmıŞımdır.beceremezsen bana yaz tekrar yollayayım

canım benim, inşallah gönderebilirim...birkaç arkadaşa haber verdim, onlardan cvp bekliyorum...inş ben becerebilirim :))

MRB ARKADAŞLAR.DEMıN ÇOK KISA VAKTıM VARDI.bir de kitap müjdesini görünce hal hatır sormadan hemen konuya girdim.napayım bizim çocuklar o durumdayken aklıma ilk onları yazmak geldi.iyi olmuşsun ebrucum gözümüüz aydın.eşinde iyidir inş.bizde durumlar bildiğin gibi hep aynı.Allah bu günlerimizi aratmasın.ya fadimeden de hiç ses yok.onu da merak ediyorum..
kib.kızlar öpüldünüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…