Erkek İnfertilitesi Testis Kanseri

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar
dediğin gibi meryemciğim domuz gribi temiz kirli dinlemiyor.ama siz yine de dikkat edin canım.doğru evde oturuyorum risk az ama Allah korusun aileden biri yakalansa yandık.bugün görümcemin oğlunun öğretmeni görümcemi aramış.okuduğu okul samsunun en elit okulu.nerdeyse hepsi zengin çocukları.sınıfından 2 kişide domuz gribi teşhisi konmuş.bizim yeğende onların arkadaşıymış.görümcem hemen sevk aldı gitti.test yaptırdılar Allahtan çıkmadı.sadece sinizüt ve boğaz ağrısı teşhisi konmuş.eğer çıksa hepimiz testten geçmek zorundaydık.yani anlayacağın evde oturmaya bakmıyor bu rezil hastalık.nerden çıktı anlamadık.tüm dünyayı sardı.
dediğim gibi bayram tatili 10 gün olabilir.devlet memur ve çalışnalar istirahat edip dinlenmesini isteye bilir.hatta yarıyıl tatili bir hafta erkene alınacak diyorlar.bu sene böyle geçecek.
bu arada benim sınavım vardıya açıklanmış.140 kişidem 3.oldum.zaten düşükte alsam eşimin yanına gidebiilirdim ama ben yinede iyi almak istedim.çünkü okul hayatı boyunca hep derece oldum.kısmet.
annemler gitti bugün alışmıştım onlara.babam tez canldır durmadı zaten bayrama az kaldı.bakalım o zamana kadar beni görevlendirme verirlermi bilmem.
meryemciğim bende çalıştım doğuda çok çocuk az ilgi ordaki slogan.sonrada acıtasyon yapıyorlar.az doğurun öz doğurun derlerya.kalabalık ve tek odada ne kadar temizlik olabilirki.ben bile 4 kişi kaç gündür elimde çamaşır suyu geziyorum.sen yinede dikkat et canım.antibakteriyel jel kullan dersten çıkınca.kendine dikkat et.
EBRUcuğum sen ne yaptın canım hayırlı haberlerini bekliyorum.dualarımız seninle.hoş benim içim rahat ama yinede sonucu görmek lazım.

ebrucum yanlış anlama üzüldüm dedim diye.hep sizden iyi haberler almak istiyorum başınıza böyle olaylar geldiğini duyunca sanki benim başıma gelmiş gibi oluyor ondan üzüldümm.tabiki sıkıntılarını dertlerini bizimle paylaşacaksın bunu sonsuza kadar dinlemeye hazırım.sonuçta aynı şeyleri ben sizinle paylaşmıyor muyum?inş.her şey iyi olur.bir şeyi çıkmaz eşinin.dualarım seninle.

ay canım benim, hiç yanlış anlar mıyım...siz artık benim kardeşim gibisiniz...ben de aynısını diliyorum..keşke sizden hep iyi haber alabilsem...ben h.sonu çok yoğundum..misafirlerim geldi ayrı ayrı ve peş peşe...biri gitti diğeri geldi...bu yüzden de giremedim nete...ben de sizi sonuna kadar dinlerim canlarım benim..okuyayım diğer yazılarınızı da...ev ödevimi yapamadım ne de olsa :p

kıs tembel havaa...yat yat .ötü büyütme sakın :roflol: oh ne alaa...hayat sana güzel farkında mısın :KK70:...daha da güzel olur inş.

meryemcim su ve sabun gripten korunmaya yeter ama sabunu kim bilir oralarda değil mi...aman dikkatli ol canım...beslenmene dikkat et...
kıslar docalarınız nasıl bu arada..ii bakın onlaraaaa
benimkisi normale döndü...bakalım cuma ne diyecek dr..amannn testlerin olması da gelecek haftayı bulur...ben zaten zayıf bir insanım, sanırım 33 kg ya kadar düşerim :çok üzgünüm:

kaydirigubbakcemile5 :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: havvaaa kız süpersin...3. olmuş benim arkidişim...başarıların daim olsun...heheheh kutlayın baari bunu
çok sevindimmm

saol ebrucuğum
bende grip olmuşum o kadarda dikkat ediyorum kimseye yaklaşmıyorum.elimde ıhlamur hala gribim.valla kendimden bile şüphe eder oldum:)

havvacım geçmiş olsun yaaa
hafif atlatırsın inş
yaa grip öyle pis bişii ki
ben azıcık üzülsem hemen grip olurum
belki senin de öyle bir anına gelmiştir
öyleyse kış kış kötü düşünceler, gelsin neşeli günler
:KK70: slogan gibi oldu be yauw
tatlım iki bardak içme suyunu (klorsuz) kaynamaya başlayınca bir soğanı 6 ya böl ve kaynayan suyun içine at...4-5 dk kaynadıktan sonra dinlendir ve ılık ılık iç
süper
bir de balı direk zencefil ile karıştır ve kaşıkla bir iki kaşık...o da süper
ıhlamur iyidir
aman kocacına bulaştırma
o nasıl bu arada
bizimkinin sabahları midesi bulanıyor, çok değil ama
yine de canımı sıkıyor
yarın 5 te dr la randevusu var, dualarınız bizimle biliyorum
inş güzel haberler veririm size
bugün yüzdüm ve çok yorgunum
gözlerim kapanıyor şu an :KK70:

meryemcim sen nasılsın sen de ses ver canım

VALLA MAŞLLAH SANA havvacım bu ne azim .3. olmak ha.eşin ne yaptı memurluk sınavından.bizimki 57 almış kaldı.seninki uçmuştur ama.60 alsaydı kesin atanırdı çünkü burada 60 geçen öğretmen sayısı az.bu arada ayrıldığın gibi kavuş.ama bayrama da az kaldı gider misiniz.gerçi k.validenler orda olunca annenleerin yanına gider misiniz?biz aynı yerde olunca sorun olmuyr.
ebrucum sizin dr.işi yarındı heral.hayoırlı haberler alırsınız inş.şimdilik domuz gribi görülmedi buralarda siz de kendinize dikkat edin.havvacım bol bol c vitamini al arkadaşım.acil şifalar diliyorum
dualarınızı unutmayın.kurban bayramından 9 gün önceki günler mubarektir.çarşamba başladı.bu günlerde dua edin diyolar.

ebrucum kalpler karşılıklıymış linktesin.yarın bize haber et hemen sonuçları.soğukta zor olmuyor mu yüzme.

aaa meryemciğimi kaçırmışım...yok tatlım hiiç zor olmuyor
zaten suyun ısısını ona göre yapıyorlar
bize dalıp yüzmek kalıyor
o kadar rahatlıyorum ki anlatamam
değer yani
keşke siz de yapabilseniz...bana hak vereceksiniz
yaa sizle pek karşılaşmıyoruz ya ben yazıp çıkıyorum topikten hemen
keşke bekleseydim
ay beklesem havva gelir mi
ya da sen bi bakar mısın
neydi sağım solum soobe saklanmayan eeebee
saklambaç söylenen sözler neydi yaaa

kızlar merhaba ooooooo ben yokken neler kaynatmışınız öyle:)saolun canlarım aman dikkat edin ebrununda dediği gibi çok pis hastalık.ebrucuğum senin dediğini ben iki kere 15 gün yapmıştım yumurtlamayı artırmak ve kisti yok etmek için.
meryemciğim benim kociş 72 almış .çalışmadı ama toplasan bir hafta bakmadı bile.ama burda bir işe yaramaz bu sene millet 80den aşağı almamış.hoş geçen ki puanı 76 ydı.her yer geliyordu elinin tersiyle itti.şimdide istemedi.biraz daha zamn geçsin diyor.çalışsa iyi alır.saol canım bu arada aslında hedef 1.olmak ama neyse 3.lükte iyi:):):)
bu arada kızlar ben facebookta takılıyorum bu aralar resim falan ekliyorum.varya okuldan görmediğim kimse kalmadı maşallah herkes facebooktaymış.hatta benim eski flörtü bile gördüm mutlluluklar diye mesaj atmış.oda evlenmiş bende ona diledim:)aman kızlar koçiş duymasın :)aslında ondan saklı asla bişey yapmak istemem.o yapsa kıyameti koparırım ama bende bişey yapmadım.birdaha çekse bile bakmam.
ebrucuğum maşallah çok aktifsin Allah bozmasın.canım koçiş çok iyi mide bulantısı falan yok.Allaha şükür radyoterapiden sonra mide bulantısı falanda olmadı.Meryemciğim dualarımda olacaksınız emin ol.ebrucuğum msj at tamamı.dediğim gibi benim için rahat ama yinede sonucu görmek lazım.hayırlı haberlerini bekliyorum.bye

ebrucum nerdesin hiç yazmamışsın eşinin duumunu.heralde fırsatın olmadı.ama ne derler iyi haber geç duyulur.iyi olsunda biz geç öğrensek de olur.ama yine meak ediyoruz.havvacın kocişin iyi almış.ben facebook a üye olmadım nedense hiç çekmedi beni.hem eskiden arkadaş da değildik seni de göremem.ama size my net adresimi vermek istiyorum.oradan daha sık grşrz.en azından birbirimizin fotolarını görürüz.siz ne düşünüyosunuz bilmem tabi...neyse ben yine kaçıyorum yoksunuz zaten:KK43:

bende merak ettim şimdi ebruyu.hadi canım hayırlı haberlerini bekliyoruz.
canım bence facebook a gel.eski arkadaş olmak zorunda değiliz.hem resimlerimide görürsün.kocişimin benim ailemin.hem bende seni görürüm.emin ol menmun olacaksın.çok güzel eski arkadaşları görmek.ve yenileride:)ben sizide merak ediyorum.

kızlar merhaba, bugün bi garibim yaa...hasta oluyorum sanırım...
bitki ilaçları, meyveler, iyi beslenme iişe yaramadı sanırım
aslında yaradı sanırım
eskiden hemen yatardım
şimdi allah tan ayaktayım
dün dr sadece kontrol edip testler verdi...bir de tomografi çekilecek...
dün çok havada konuştu bu yüzden artık daha stresliyim açıkçası
herşey tomografide görünür falan dedi
dün eşim çok stresli ve kötüydü
o yüzden nete giremedim kusura bakmayın
onun haline çok üzülüyorum, bir de işleri de malum kriz yüzünden havada
Allah hakkımızda hayırlısını versin kızlar...gördüğümüz günden geri bırakmasın

şuna inanıyorum ki üzüntü hastalığı tetikliyor...dün üzüldüm ve bugün hastayım

sizde neler var
meryemcim bence de facebook güzel bir site, tabii doğru kullanana...özelden atalım istiyorsanız, ekleriz birbirimizi

merhaba canım bizde dün merak ettik seni.inşallah bir şeyi çıkmaz.doktorlar öyle eşimin 2.ameliyatındada aynı şeyi yaptılar.bu ilginç dediler.resim çektiler bizi telaşa düşürdüler.inşallah bir şeyi yoktur doktorlar olayın en kötüsünden başlıyorlar.
geçmiş olsun canım dikkat et kendine doğru stres her hastalığın tetikleyicisi.moral gerçekten çok önemli.sen metin bir kızsın.sen üzülmeyeceksinki eşine teselli versin.
facebookta özel nasıl oluyor bilmiyorum yeni öğrendim.tabiki olur sen anlatırsın elkleriz.
kendini üzme dikkat et kendine.

havvacım hakkımızda hayırlısı artık
bugün eşim kan ve idrar tahlili verdi
yarın da tomografi çekilecek
eşimin bir iki gün öteki testisi ağrıdı
endişelenmemek elde değil
o testis de alınsa umrumda değil, ama eşime birşey olursa kahrolurum
hatırlarsanız idrarında da kan çıkmıştı
ne yapsak boş

ayyy kıslar kusura bakmayın kendi derdime sizin gününüzü kutlamadım örtmenlerim
örtmenler gününüz kutlu olsun, geleceğimiz sizlere emanet opuyorumnanaktan

saol canım benim.ya hiç öyle olurmu keşke evlerimiz altlı üstlü olsada heran seni dinlesem.hatta sabaha kadar dinleyebilirim.yeterki sen üzülme.inşallah bir şeyi çıkmaz canım.basit birşey çıkar.bana öyle geliyor ama yinede sonuca bakmak lazım.sen haber alınca bizede yaz.tabiki önemli olan eşinin sağlığı.canım senin için dua edeceğim.
ya benim eşiminkide bazen ağrıyor ama ameliyat dikişleri herhalde.söylemesi ayıptır bazen dar giyiyorlar sıkabiliyor.belki öyle olmuştur.

merhaba kızlar hepinizin kurban bayramı mübarek olsun.
sizler giremiyorsunuz ben bir boşluk bulup girmek istedim.ebrucuğum inşallah eşin iyidir çok merak ettim seni. bugün mübarek bir gün rabbim inşallah hakkınızda hayırlısını verir ve sizi mutlu edecek haberler duyarsınız.
kendinize iyi bakın.

canlarımmmm günaydınnn
geçmiş bayramınızı kutlarım, inşallah güzel geçmiştir
bizimkisi güzeldi Allah a şükürler olsun
eşimin sonuçlarını çarşamba alacağız...kan ve idrar testi normal çıktı....ama karaciğerindeki yağlanma devam ediyor :KK43:(
sizden ne haberler
Havva cım ne güzel sen fırsatını bulmuş yazmışsın, ben full yoğundum bu bayram :KK70:
ama bundan sonra sizinim
docaman öptm yanaklardan

çok sevindim canım inşallah diğerleride normal çıkar.bizim bayramda güzeldi annemlerin yanındaydık.annemler kurban kesmeye gittiler.ben evde kaldım o sıra girebildim.
kızlqardan haber yok meryem ve fadimeninkide iyidir inşallah.
görüşürüz

mrb kızlar uzun zamandan beri girmedim şimdi sayfalar dolusu yazı okurum diyordum ama bayramdan dolayı kimse girmemiş heralde.ama bayram da bitti nerelerdesiniz.ebrucum oh ne güzel tahliiller temiz çıkmış.diğersonuçlardan haber yok mu yazmamışsın.sen nasılsın havvacım başladı mı okul?ben sbs kurslarına da gidiyorum ondan vaktim çok almıyor akşamları bazen 8 olmadan uyuyorum malum 6 buçukta kalkıyorum.kib.iyi haberler bekliyorum sizden.

X