Erkek İnfertilitesi Testis Kanseri

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
yaaa kıslar büüü senağlama nazara geldim kolumu yaktım bugün...sebze çorbası yaptım içine ne bulduysam attım, duysanız şaşarsınız..elma bile vardı ..neyse püre haline getirdikten sonra blender in fişini çıkarırken yanlışlıkla düğmesine bastım...heryere sıçradı, tabii koluma da...sabah dikiş kursuna gittim, öğlen yüzmeye...sonra tekrar dikiş kursu, sonra da eve gelim ...aa ne mutlu yemeğiimi de yaptım brova diyordum -kii bu olay cereyan etti senağlama silverdin çok sağlam bir merhem, o olmasa sağ elim gitmişti...dikiş hocası elimin çok yatkın olduğunu söyledi bu arada...gelecek hafta kalıp çıkarıp etek yapçass kih kih buyrunnnnnnnnn

uy uy uy canım geçmiş olsun dikkat et ya.heryerde söyleme bak nazar değdi:)annem derki insanın kendi kendine bile nazarı değermiş:):):)
bence sen bu kursun ardından tekstil dükkanı bile açarsın bu azimle.
bende ders çalıştım biraz seminer sınavı için.bugün hiç tanımadığım kişiler beni aradı sınav yeri soruyorlar.kimide sınav sorusu soruyor.nerden buldular anlamadım telimi.biride erkekti.eşimi görmeniz lazımdıkötükedihüso kimmiş o neden arıyor falan diyor.sanki sınavı ben hazırlayacağım.valla herkes hazırcı bu devirde.daha sınavın yerini bilmiyor.

ebrucuğum senle ben bu topiğin demirbaşıyız.meryem pek girmiyor.fadime zaten sonradan katıldı hemen amacına ulaşanlardan oldu.
meryemciğim nedense senin girmenide istiyorum sen ve ebru bana çok iyi geliyorsunuz.belkide ortok dertlerimiz olduğundandır.
biliyormusunuz kızlar ben başka topiklere bakamıyorum önceden alternatif tıp kadın hastalıkları vs. vs.hepsini gezerdim.şimdi bakamıyorum.bakmakta istemiyorum.belkide kendime kondurmak istemiyorum.ya ne bileyim gece gece ezgi dinlerken hüzünlendim galiba.bazen insan bazı şeyleri kendine bile itiraf edemiyor.kendinden bile saklıyor.

:sinifsinif: :kedi: :gitme: :gitme: kesin kendime nazar değdirdim..hakikaten yoğun olmayı özlemişim..bir de yüzmemi gören herkes çok beğeniyor...dün dikiş hocası ipliği çekerken sağ çıt parmağımı iple kaldırdığımı görmüş ona bayıldı bir de dikişlerime...ben de kendime nazar değdirdim işte... ama artık yok lmaz: popoma popoma vuracağım... ayyy aslında ben ders çalışmayı da özledim, acaba ikinci bir üniversiteye mi gitsem kıslar kafamçokkarıştı :1ninca: lülülülülülü valla olabiler...mimar sinan a girsem ne hoş olur..ayyy gaza geldim yine alkisalkisalkis delikafadulden ne dersinizzzz...biri beni durdursuuuunnnn hihoyyyt
kıs hakikaten senin numeronu nereden buldu bu cambazlar mirmirmirmir fisfisfis hadii soole bakalım..yoksa senin popona da bi şaplak gelecek :mymeka: eşinin halini tahmin edebiliyorum..aynı şeyi eşim bana da yapardı...kendileri bazen psikopat olabilooor :1shok:

havvacım ben de sizsiz yapamıyorum yaa opuyorumnanaktan meryem halılarını açamadı daa...m2 ye düşen halı ilmeklerini kontrol ediyo sanırım CADIARZU naniknanik :roflol: fadikin de oğluşu var bi de göbüşündeki babee var..iki çenebaz biz kaldık :dilcikar: ama onlar da gelecekler, onlar da bissiz yapamasss kiii :1rolleyes:
ben farklı topiklere giriyorum açıkçası...sebebi de bazı arkadaşlar var bugünkü günlerini benim gibi değerlendiremeyen, şükretmeyip neden diye isyan edenler ya da hamilelik belirtisi arayıp stres üzerine stres yaşayanlar...onlara elimden geldiğince yazıyorum, içlerini rahatlatmaya çalışıyorum, soruları olduğunda klavuz olmaya çalışıyorum...sizin gibi yoğun olmadığımdan benim zamanım kalıyor bunları yazmaya :teytey: iyi de yapıyorum be...insanlar nefes aldıklarında bile şükretmeli

alemsin ya brnce olur canım sen ikinci bir üni.yi bitirebilirsin.valla yakışır sana.
bugünde yine biri aradı ben sıdıka dedi.ne bileyim ya valla telefonum yol geçen hanı oldulülülülülülü
neyse canım devam edelim koca bebek acıkmış illa gel diyor.

HIHH tekrar geldim:) benimki doydu nihayet yeğenine oyun oynamaya gitti.bende bugün evdeyim malüm arayan soran olur:gitme:valla berucuğum nedense girmek hatta bakmak bile istemiyorum eğer siz yazmadıysanız hemen çıkıyorum.bazen evim güzel evim köşesine bakayorum.
bencede meryem detaylara daldı.baksana yok ortalıkta yine.bende yarın lap top bakacağım alışmışım ya neyse yabancı yere gitmedi.kardeşime gitti öncekide.zaten ocağımıza incir ağacı dikti bu sene.ama helal olsun haketti.yeterki okusunda elimizden geldiği kadar arkasındayız.
ebru bence senin oğlun olacak.araştırmalara göre baskın kişilikli bayanların oğlu olurmuş:):):)a.sbaskın kişilikli bayanlar erkekten gelen y kromozomlarını çekermiş.benim bir arkadaşımda bana demişti.bende sana deyim.tabiki hayırlısı ama araştırmalar öyle gösteriyor:teytey:

oyoyoyooy coşkun havva kaardişimizi kaçırmışız...biz de şimdi çay yaptık...hemi deee ben kurabiye yaptım...fındık ezmeli damla çikolatalı kurabiye...ilk denemem...sanki bisküvi gibi oldu ayold...ben de size kurabiye getirdim..buyrun kıslarrr cokacimcoook

ay kıslar yaa...bugün reglimin ilk günü..piff..ölüyom ağrıdan...
eşimin 14 kasım gibi kntrolü olacak ya bilinçaltımda alıp veriiyorum demek ki...rüyamda sonuçlar iyi çıkmamıştı...o anı sanki gerçekten yaşadım...çok kötüydü...vücudunda ilerliyo dedi dr..ay rüyanın tersi çıkar derler...ne olur dua edin kızlar...

slm kızlar naber ebrucum valla çok şekersin doğrusunuz sizsiz yapamam ben.ama napalım yoğunluktan pek giremiyorum işte.halılarımı açtım çok şükür.görseniz evimde doğru dürüst halı bile yok.daha almadık tam teferruatlı alsaymıştık hiç girememiştim heral.ebrucum geçmiş olsun sana ya.her yerde böyle seviliyosundur ondan seni çok konuşuyorlardır nazara geliyosun.of müfettişler gelecekmiş bize de haftaya.hiç bitmiyr bu milli eğitimin ıvır zıvır evrakları.neyse kızlar ben kaçıyorum yarın grşrz inş

kızlar naber?nazar mı değdi ne size hiç sesiniz çıkmaz oldu.nasısın ebru?rüyanın etkisinden kurtulabildin mi,?bilinçaltıdır dediğiğn gibi.inş tersi çıkar.sen nerelerdesin havvacım?benim ki ezel i izliyolar maşallah muptelası oldu.beni bile görmüyor gözü napslım.siz de yoksunuz kaldım tek başıma.hadi her şey gönlümüzce olsun.

kızlar günaydın, hayırlı cumalar...eşim grip oldu hafta sonu...kaç gündür onunla uğraşıyorum..nete giremedim...acilde 3 şişe serum yedi...idrar testinde kan çıktı...asıl endişelendiren de o oldu zaten...dr basit bir kum dökme de olabilir ancak tümör de olabilir dedi...kızlar dua ein ne olur...inşallah düşündüğüm gibi değildir...dr gelecek hafta yurt dışında olacakmış...cumaya alabildik randevuyu...hakkımızda hayırlısı bakalım...siz nasılsınız...çok öptm

merhabalar kızlar benimde annemler sürpriz yapmış buraya geldiler kaç gündür onlarla beraberiz.bende arada bir bakıp çoıkıyordum ebrucuğum geçmiş olsun çok üzüldüm.canım merak etme inşallah bir şeyi yoktur.aynı şey geçen eşimdede çıktı.gece acile gittik.karnında sancı vardı.galiba kum dökmüş çok az.belki eşininkide aynıdır.ben sanmıyorum tümör olduğuna ki eşin radyoterapi gördü.kanser hücresinin kaldığını sanmıyorum.bugün cuma inşallah dualarımız kabul olur bende edeceğim emin ol.
meryemciğim sen de çok yoksun inşallah iyisindir.
ebrucuğum haber alınca buraya yaz merak ederim ben.Allah acil şifalar versin.kendini üzme.içini ferah tut.olumlu düşünki olumlu olsun.

meraba kızlar ayy yine üzdünüz beni.meraklanma inş bişeyi yoktur canım ya.olumlu ddüşünki olumlu olsun.sanki kasıklarda ağrı yapıyordu bu tümör.eşim öyle söylerdi.ben de havva yla aynı fikirdeyim.haftaya cuma mı randevü epeyde varmış ama olsun geç olsun güç olmasın.hayırlı haberlerini bekliyoruz canım benim dualarımız seninle

kızlar günaydın
Havva cım inşallah birşey çıkmaz...ben de dua ediyorum..kumdur diye...diyecek tek lafım yok, çünkü ne gelirse Allah tan...her iki duruma da alıştırdım kendimi...ama cuma günü nasıl gelecek bilmem...ay ne güzel sürpriz yapmış annenler...hadi bakalım göster marifetlerini...gerçi annem gelince genelde ben ona yemek yaptırırım..e ne de olsa anne yemeği farklıdır...

meryemcim üzülme ne olur..kusura bakma içini sıktıysam..ben başıma gelenleri yazıyorum ki dikkatli olalım diye...biliyorsunuz olumlu düşünmeyi seven bir insanım..tabii ki haber vereceğim...

bugün hava güneşli Eminönü ne gidip sokak sokak dolaşmak istiyorum..ama bizimki hiç sevmez...pifff
hadi öptüm canlarım

ebrucum yanlış anlama üzüldüm dedim diye.hep sizden iyi haberler almak istiyorum başınıza böyle olaylar geldiğini duyunca sanki benim başıma gelmiş gibi oluyor ondan üzüldümm.tabiki sıkıntılarını dertlerini bizimle paylaşacaksın bunu sonsuza kadar dinlemeye hazırım.sonuçta aynı şeyleri ben sizinle paylaşmıyor muyum?inş.her şey iyi olur.bir şeyi çıkmaz eşinin.dualarım seninle.

merhaba kızlar.Ebrucuğum inşallah iyi çıkar canım zaten sen çok güçlü bir kızsın.ben iyi olacağından eminim içini ferah tut.aynen canım benim annemde gelince bende yatarım resmen.yemekler vs.çoğu şeyi annem yapar.misal şimdide meyve sıkıyorlar eşimle:)
bizde bir kaç gündür sürekli geziyoruz yorgunluktan uyuyaya kalmışımiAllahtan annem burda herşeye yetişiyor.
meryemciğim sen nasılsın okul nasıl gidiyor canım.ben bu dönemi kapattım evde bakalım hayırlısı.rahatlığa alıştım inşallah zor gelmez okul.bayramdı ara tatildi derken bu dönemde bitmek üzere.birde domuz gribi melası çıktı.çoğu ilde tatil oluyor.hatta bayram haftasıda tatil diyorlar.hayırlısı.kızlar hadi kendinize iyi bakın.

oh kıskandım seni şimdi havvacım.annen yanında okul yok gezme.keyifler iyi maşallah.valla okul bilidiğin gibi.buradakilerin eğitim seviyesi düşük olması beni çok yoruyor.hepsi en az 10 kardeşler aenne hangisiyle ilgilensin.temizlik de yok.her an domuz grşbi olakmışız gibi tabi kısmet en temiz yerde bile insan yakalanabilir.ama sen evde olunca çok riskli olmazsın heral.
ebrucum yoksun sensiz tadı olmuyor bak.inş.eşinde bir şey çıkmaz bol bol dua et.bizde edelim.kib.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…