Erkek İnfertilitesi Testis Kanseri

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

saol ebrucuğum bazen verdiğin morelle yanımda ymışın gibi hissediyorum.gerçekten çok düşünceli bir insansın.hepimize ayrı ayrı cevap vermişşin.teşekkür ederim gerçekten çok ince bir hareket.
nazz sende aramıza hoş geldin.geçmiş olsun canım.eşine bol bol moral ver.gerçekten onların bu zamanlarda en çok ihtiyaç duyduğu şey.
burdada aynı kızlar çarşılar çok kalabalık millet çılgınlar gibi alışveriş yapıyor.bende cumartesi ehliyet sınavında gözetmendim.sonrada gezdik eşimle.
neyse kızlar bende sizleri öpüyorum.kendinizi çok iyi bakın.dualarınızı eksik etmeyin.

AYYY HAVVA kaçırmışım seni bühüüü
gittigidiyor a ilan veriyordum..benim Tefal katı meycve sıkacağı var, onu satmaya çalışcam...ama ilk defa ilan vereceğim, bakalım ne olacak

bühüüüü tüm yazdıklarımı yedi internet...o kadar da yazmıştım
tabii ki sizinle ilgileneceğim..sizler benim manevi kardeşlerimsiniz...

canım bekledim seni çıkmışsın bende çıktım.
valla oraya bende bir ara baktım.millet sıkıldığı eşyaları satıyor ne güzel.
aslında mantıklı işe yaramayan kullanmadığın ve belli bir paraya aldığın yıpranmamış eşyalarını satabiliyorsun.ama ben inceledim sıfır eşyada çok mağaza sahipleri de veriyor oraya.
sende bizim kardeşimissin.bazen düşünüyorumda teknoloji güzel bir şey.birbirimizi tanıdık bu sayede.belki sokaktan geçsek birbirimizi tanımayız ama görmeden sohbet edebiliyoruz.çünkü yaşadığımız olaylar birbirimizi bulmamızı sağladı.belki başka sorunumuz olsa başka topiklere girecektik kim bilir.
neyse kızlar sizlere iyi geceler.
meryem şimdiye uyumuştur.
bu arada fadime kayboldu ya acaba ne halde.inşallah morali düzelmiştir.

slm kızlar ben geldim.bizim net bozuktu znczk şimdi girebildim.özlemişim sizi yaaa.biraz kaynatmışsınız yine.maşallah.havvacım inş.daha iyisindir.Allah inan bütün dertleri unutturuyor.bir an sinirleniyoruz baağırıyoruz ağlıyoruz ama bir gün sonra bbiz değiliz o.
ebrucum fikirlerine katılıyorum ama annemlere inan anlatamam.duyulmaması için neler yaptığımı bir bilsen.yani bu benim için çok zor.şimdilik hep uydurma şeyerle geçiriyoruz.Allah kolaylık verir inş. bize.dualarınızı unutmayın.hepinizi öpüyorum

merhaba kızlar bende yılbaşı kartları ararken gireyim dedim.yarın yaptıracağımda çocuklara.
ebrucuğum girmemiş.meryemciğim saol canım dediğin gibi bir anlık sinirleniyoruz.zaten ağlayıp sinirlenmezsek nasıl deşarj olacağız.1-2 aya bir böyle oluyor.ama zaman her şeyin ilacı birde birşeylerle meşkul olmak insana iyi geliyor.neyse kızlar iyi geceler.dualarım sizinle.sizlerde dua etmeyi unutmayın özellikle perşembe gecelerini cumaya bağlayan gün daha sevap olurmuş.

meryemcim tabii ki kendi durumunu sen daha iyi bilirsin...benim endişem seni bu sırrın yakın gelecekte yiyip bitirmesi...ertelemekten vazgeç artık bana göre...geciktirdikçe işler daha da zorlaşabilir...inş o gücü en kısa zamanda hissedersin ve yüreğin kuş gibi olur hayırlısıyla, doğru bir şekilde

bu arada kitaplar eline ulaştı mı canım

havvacım merhaba, aslında girmiştim ve de yazmıştım size..ama silinmiş sinir oldum...kayınvalidemin yılbaşı akşamı d.günü...annem yalnız olacak...kardeşim muhtemelen kız arkadaşıyla birlikte geçirir akşamı, programları vardır muhtemelen..ben de arada kaldım...kime gitsem diğer tarafın boynu bükülecek...neyse bugünden k.valideme pasta yapmayı düşünüyorum
havvacım senin k.valide normale dönebildi mi...inş konuyu daha açmaz...
mucks

VALLA AYARI VERDıM CANIM BU ONA BAYAĞI GıDER:):):)
aslında çok iyi bir insan görseniz yedirmeyi ,vermeyi çok sever.dün bir öğrencimin aykkabısı delik annesi utana sıkıla söyledi okulda yardım vamış diye.bende söyledim idareye ayakkabı kalmamış.
görümcemin oğlu var ondan büyük ama yinede küçükleri vardı zaten 1 sene giymiyor çabuk büyüyor.görümcemde hep güzel giydirir.dün eşyalarından koymuş.kayınvalidemde de ayakkabı vardı verdi.herkes seferber oldu.bugün gittim öptüm.
uzatmamak lazım aile arasında o da yaptığı yanlışları anlayacak ne yapalım biz büyüklük yapalım dimi:)
zaten vartodayken çanta çanta götürürdüm.en azından bir yerlerden başlamak lazım.herkes birine yardım etse ortada fakir kalmaz.
canım sana bir tavsiyem var annenide al kayınvalidene götür en mantıklısı.bizimkiler acayip kanki.hem ikisinide kırmamış olursun.
neyse ben portakal suyumu içeyim kocişim sıkmış:)
görüşürüz...

ayyy havva ne güzel yazmışsın...o güzel kalbine göre versin Allah istediklerini...ne güzel ne duyarlı arkadaşlarım var benim...yardımlaşmak, dayanışma halinde olmak kadar güzeli var mı....aranızın düzelmesine de çok sevindim...büyüklerimizi anlamalıyız ve alttan almalıyız onları diye düşünüyorum hep...
akşama annemler gelecek...onlar için hazırlanacağım...sizde ne var ne yok kıslar
meryemcim girmemiş gene...fadimecimdden de ses seda yok...yaa sizden haber alamayınca üzülüyorum...merak ediyorum sizleri...hep sizden iyi haber alayım istiyorum....çoook öptm

kızlar kitaplar gelmiş.çok sevindim ya Allah da sizi sevindirsin.gerçi daha görmedim ben okuldan geldikten sonra getirmişler okuldan aradılar da ondan haberim oldu.ben de size haber edeyim dedim.çok sağol havvacım ya.iiyiki varsınız kızlar.inan inteye oturuyorsam hep sizin için.acaba napıyorlar ne yazmışlar diye.keşke aynıı memlekette olsaydık.gelirdiniz bize oturmaya pasta börek yapardım size.neyse belki kader bizi bir yerde karşılaştırır.belli mi olur...

canım arkadaşlarım hepinizin yeni yılı kutlu olsun.2010 bizlere huzur,mutluluk,sağlık ve bol ve helal kazançlar getirsin.bugün cuma.bu mübarek günde dualarımızın kabul olmasıyla dileğiyle başlamak istedim.

ahhh meryemciğim emin ol sizin gibi arkadaşlara o kadar ihtiyacım varki.ama sizlerle bu şekilde konuşmak bile beni rahatlatıyor.
kitaplarının gelmesine çok sevindim.
aslında dün yazacaktım ama eve hiçö gelmedim sabahtan çıktım okuldan sonra da kayınvalideme gittim.görümcem falan beraber geçirdik.aslında ben öyle kutlama şeklinde değil.çünkü bizim için hiç bir şey ifade etmiyor sadece beraber olmak için toplandık.herkes kendi geleneklerine sahip çıksın.hoş bu benim fikrim.kutlayanlarad a saygım sonsuz...
ebrucuğum emin ol sende aynısını yapardın hatta fazlasıyla yapardın yerimde olsaydın.çünkü sende kocaman bir kalp var.anında kitap işini hallettin.inşallah canım seninde rabbim dileklerin gerçekleşmesini sağlar.

muuttlluuuu yııllaaaar siizeeee
meryemcim kitapların gelmesine çok sevindim...inş işinize yarar...inş daha da gönderebiliriz....hakikaten aynı şehirde olsak ne güzel olurdu beraber sevinir, beraber üzülürdük...yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi herhalde...ama belli mi olur hayatın türlü cilvesinden biri bize de rastlar
havvacım iyi dileklerin için çok sağol...inş hepimize bu yıl çok güzel sürprizler getirir...
eşimin yarın d.günü...iyi ki doğmuş o...canım benim....ben dün gece kendimi 6 aylık hamile gördüm...o kadar eminim ki olmayacağına mümkün değil diyorum ....rüyamda bile kabullenmişim ve hayal olduğunu biliyorum...çok tuhaf bir duyguydu, ama üzülmedim uyanınca...hatta önemsemedim de...çünkü yanımda eşim mışılll mışılll pardon horul horul uyuyordu
aa bu arada havvacım sizin kalbiniz daha büyük
çççooooookkk çoookk öptm
iyi ki varsınız :*

mrb kızlarr.nasılsınız.?tatl nasıl gidiyor?ben misafir ağırlıyorum.memleketten eşimin aarkadaşları gelmiş.yani şimdilik dinlenme yok ama napalım bunlar tatlı yorgunluklar.ebrucum şimdiden eşinin d.günü kutlu olsun Allah onu senin başından bizimkini de benim başımdan eksik etmesin.ay havvacım senin kocanı da senin başından eksik etmesin.ebrucum sen rüyanda bile görmüşsün ben rüyamda bir kez bile görmemişim kendimi ne gerçekte ne rüyamda hamile değilim yani.zaten benim rüyalarım tutar.rüüyamda da hamile olmadığım da ondandir heral.kib.....

yazdıklarınızı okuyordum bir taraftanda kulaklıktan mustafa cecelinin dön parçasını dinliyordum çok güzel bir parça.
öncelikle ebrucuğum eşinin doğum günü kutlu olsun rabbim eşinle seni hiç ayırmasın.
saol meryemciğim AMıNNN diyorum rabbim herkesin eşini başından eksik etmesin.

Bu arada ebrucuğum hayırdır inşallah diyorum bir gün o günleride görürsün inşallah.geçenlerde bende gördüm uzaktan biri bana bakıyor ve diyor ki sen galiba hamilesin diyor.bende aynen senin gibi yok canım ben hamile olamam diyorum.rüyamda bile kabullenemiyorum.ama olsun içimdeki hisler çıkar bir gün bizde göreceğiz o günleri.yeterki sabırlı olalım.eşlerimiz yanımızda olsun.rabbim zamanını bekliyor.
şimdilik sokakta ki bütün çocuklar benim çocuğum elimden geldiği kadar onlara yardım edeceğim.hatta çocuğum olsa bile....

aaa çıkmıssınız kızlar neyse olsun dediğin gibi ebrucuğum hayat ne gösterir bilemeyiz belki bir gün bir yerlerde karşılaşırız.....neyse iyi tailler hepinizi öpüyorum.her zamn dediğim gibi dualarınızı eksik etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…