Terk edildim geri döner mi sizce?

Hemen hemen ayni şey benim de basima geldi birden sebepsiz yere ayrıldı benden 1 hafta sonra öğrendim ki hayatina baska bir kiz girmis. Demek istediğim altinda cok büyük ihtimalle bir sbeep vardir. Oturup acaba ben bu kizla yapabilir miyim diye düşünüp ayrilmak isteyecegini hic sanmıyorum. Uzucu olabilir ama altinda bir sebep olabilecegini düşünün ve sakin ustune gidip vazgeçilmez oldugunu hissettirmeyin. Sizin yalvarmanizla başlayacaksa baslamasin.

Ailelerimiz yakın aynı köylüyüz diye ben ona cok güvendim hani yabancı değil diye kabullenemiyorum unutamıyorum cok seviyorum Bi anda nasıl vazgecebiliyor ki
Ah sirf bu sorunun cevabını bulmak için kendimi oyle kucuk dusurdum ki, unutmus olamazsin ozlemiyor olamazsin dedim iyice uzaklaştı benden çok cok büyük ihtimalle baskasiyla tanisti ya da hayatina biri girdi. Yoksa b ve c şıkkı olsa bile boyle birden kestirip atamiyorlar.

“Teşekkürler çok güzeldi” ne demek yahu.gelmez o . Sen benim gözbebeğimsin ve hep öyle kalacaksın diyen adam bile dönmedi 15 yıl oldu.

Dönse de kabul etme sakın. Bu ne böyle çocuk oyuncağı mı bu işler?
İstediği zaman gitsin sonra yine gelsin, oh ne ala memleket..

Ayrılmak mutlaka çok zor olmalı. Ama hiç bi şeyiniz olmamış bi adamın arkasından üzülmek sizin zararınıza. Bu kadar erken bitmesi iyi olmuş. Sıfır çabası var. Bir daha goruşmeyin ve önünüze bakın. İnşallah çok mutlu olursunuz.

senin mesajlarına karşılık kısacık cevaplar küfür eder gibi. kendinden önemli mi aynı köylü olmanız falan bu kadar düşme üstüne geleceği varsa gelir yoksa zaten gelmez..

Valla hic umutlu görünmüyor
Ayrıca ne kadar ıstersen ıste bunu bellı etme kactıkca kacar sen ıstedıkce o kacmıs bundan sonra donecegınıde sanmam
Senı ıstemeyenı sen hıc ısteme

Aynısını yaşadım 4 ay önce. Çok acı çektim alışana kadar. En son 1 ay önce aradı özledim diye. Akşam arardı sabah yabancı gibi davranırdı. Günlerce aradı. En son konuşmayalım daha çok üzüyorum seni dedi gitti ve ben şuan başa sardım acı çekiyorum. Dönmesini ister miyim diye sorsan eski halimize dönmek isterim sadece araya giren ayrılığı silmek isterim yok etmek isterdim yaşanmamış olmasını isterdim.O geri dönse bilirim eskisi gibi olmaz hiç birşey. Acı çekiyorum muhtemelen sen de çekiyorsun. Eğer mutlu olmak istiyorsan geri adım atarsa ona tek kelime bile etme. Hatta sen daha çok gitmesini iste bi tekme de sen vur daha uzağa gitsin.Ben beceremedim kendimi üzdüm. Umarım aynı hataya düşmezsin arkadaşım..

Baskasini bulmus buyuk ihtimalle . Diger kizla olmazsa geri dönebilir ama sakın kabul etme. Bu sekil birakan yine birakir.

Bir gün bir dostum dedi ki real dikkat ettin mi upuzun yazmışsın incitmemek için kısa cevaplar vermiş insanların üzerine gitme o gitmiş senden dedi haklıydı bende size diyorum

Siz durup dururken gitti sanarsınız ama onun aklında başka biri vardır. Ondan ayrılınca belki geri döner ama bence siz asla dönmeyin..

Dönecek gibi değil bana kalırsa. En sevdiğim laftır: önündeki maçlara bakacaksın

Ben de aynı şekilde keşke dönse bunu cok istiyorum eski mesajları okuyunca ağlıyorum hani diyorum bana gitmezsin dimi diyordu her seferinde kendi nasıl bu kadar kolay bırakabildi beni gelirse kabul ederim ama eskisi gibi güvenemem ona

Ö
Çok yalvardım geri dön dedim öyle dedikçe kendimi sonrasında cok kötü hissettim o da daha cok uzaklaştı zaten ben onun İcin erkek arkadaşlarımla arama mesafe koymuştum kimseyle konusuyodum kıskanclık krizlerine giriyodu her seferinde sadakatten bahsediyordu Baska birisi olduğunu hic düsünmemistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…