Terk edildim geri döner mi sizce?

6 aralıkta evlilik hayali kuruyoduk 8 aralıkta Kafam karışık ikimizden emin değilim dedi bir anda sebep yokken bıraktı bende son kez bulusalım dedim bitmesin dedim ağladım yanında yok olmuyor kısmetimizde varsa zaten oluruz dedi ilerde Aileler yakın aynı köylüyüz son mesajım bu sizce geri döner mi?
Kısa ve net cevap vermiş belliki aklında başkası var..asla arama sorma peşinden koşma ..hakkında hayırlısı olur umarım

6 aralıkta evlilik hayali kuruyoduk 8 aralıkta Kafam karışık ikimizden emin değilim dedi bir anda sebep yokken bıraktı bende son kez bulusalım dedim bitmesin dedim ağladım yanında yok olmuyor kısmetimizde varsa zaten oluruz dedi ilerde Aileler yakın aynı köylüyüz son mesajım bu sizce geri döner mi?
Tabi ki hayır. Yani sizde artık çaba göstermeyin. Küçük düşürüyorsunuz kendinizi biraz. Noktayı koymuş o.

Bence unut.Dönersede kabul etme

2yil olmuş. Zaman nasıl da geciyor

Arkadaşlar ben geldim güncellemek için başlarda çok kötüydüm evet sanki çok sevdiğim birini bi yakınımı kaybetmiş artık hicbir sey eskisi gibi olmayacak gibi düsünüyodum yani evet cok yersiz bi duygu cünkü hayatta cok daha önemli şeyler var aile sağlık gibi ama onun gitmesi bana kendimi çok kötü hissettirdi aylarca ağladım sonra ne mi oldu yeni yeni flörtler flörlere onu anlatmalara berbat haldeydim o eski sevgilisine geri dönmüş o kız uzun ilişkisiymiş hem de onun yani ben onun hayatına ayrıldıkları dönem girmişim sonra çıkmışım yara bandı gibi.Benim hayatıma kimse girmedi cünkü istiyorum ki ona hissettiğim duyguları heyecana hissettiğim biri olsun ama şuan unuttum ama zaten 2,5 yıl oldu kızla da evlilik konusuyolarmış duydum bir yerlerden mutlu olur inşallah tek temennim bu duyguyu bir daha yaşamak istemiyorum karşıma öyle biri çıksın ki o iyi olmamış diyebileyim çünkü ben de özgüvensizlik terk edilme korkusu vs oluşturdu. Kızlar size tavsiyem olmuyorsa zorlamayın vardır bunda da bir hayır benim gibi yazıp durmayın karşısında ağlamayın yolun açık olsun diyebilin Allah hepinizin gönlüne göre versin inanın gereksiz insanlara karşı üzülmek icin hayat çok kısa

Sonuç dönmedi evet dönmesini çok istedim çok bekledim ama dönse de hiçbir şey eskisi gibi olmazdı yaşanması gerekiyordu yaşandı ve bitti arada düşünüyorum ama bir anda ayrılıp gelip bana yalvarsa evlenelim vs diye sonra diyorum saçmalama Angela öyle bir sey olmayacak bana kimseye güvenememeyi bıraktı birini sevmekten korktuğum ve terk edilip aynı seyleri yasayacağımdan korktuğum için sevgili yapamıyorum belki de doğru insan karşıma çıkmamıştır daha hayırlsıı olsun hepimiz için

Noldu döndü mü 2 yıl geçmiş

Sonuç dönmedi evet dönmesini çok istedim çok bekledim ama dönse de hiçbir şey eskisi gibi olmazdı yaşanması gerekiyordu yaşandı ve bitti arada düşünüyorum ama bir anda ayrılıp gelip bana yalvarsa evlenelim vs diye sonra diyorum saçmalama Angela öyle bir sey olmayacak bana kimseye güvenememeyi bıraktı birini sevmekten korktuğum ve terk edilip aynı seyleri yasayacağımdan korktuğum için sevgili yapamıyorum belki de doğru insan karşıma çıkmamıştır daha hayırlsıı olsun hepimiz için
E halen unutmamissin 😓

Neden siz gözü kapıda ve bağrına taş basıp ağlayan kadın rolünde kaldınız?
Siz bunu hakediyor musunuz?
Siz bunu hakettiginizi düşünüyor musunuz?

Ben onu gerçekten cok sevmiştim o kadar evlilik hayali kurduk 7/24 konusuyoduk beni kıskanıyordu kısıtlıyodu simdi cok eksik hissediyorum kendimi her dakika konusmak isteyen insan Bi anda nasıl bitiriyo aklım almıyor hala kabullenemiyorum
Kiskaniyordu kisitliyordu diyosunuz, gercek sevgi bu degil.

Son ekran görüntünüzü okudum da kısa bir süredir beraberdiniz herhalde?

Bu erkeklerin de erkenden evlilikten bahsetme olayı beni benden alıyor.

Sonra kadınlara evlilik meraklısı derler.
Onu baska amaclar icin soyluyolar ki guven versinler yoksa nasil kullanicaklar tabi ki bazilari icin

X