Terk edildim geri döner mi sizce?

su adamlara bu kadar uzun aciklamali mesajlar yazmayin allah askina ya kendinlerini bulunmaz hint kumasi saniyorlar. Cool olun biraz istemiyor iste belli önünüze bakin dönerse bir gün de geri dönmeyin.
cok net ya bende dedim bulunmaz hint kumaşı değilsin amasonra dayanamadım o uzun mesajı attım

Eklentiler

• IMG_20181231_003718.jpg
    159,1 KB · Görüntüleme: 503
Konu attığın mesaj değil tabii ki duygularıni yazmam normal olmuş. Ama yaslar 19 sa eger evlilik lafı neye göre etmis ki, belli ki hazir değil o an coşmuş soylemiş sonra pisman olmuş. Evlilik basit bisey degil hazir olmadan yapılmamalı, iyi olmuş senin icin unutucam de karar ver bak nasil unutuvereceksin.

Ne kadar süredir beraberdiniz?

Bence hem kendi hislerinde emin değilmiş hemde sizin de sevdiğinizi düşünmüyorum. İlk ekran görüntüsünde hep ben ben demişsiniz. Terk edilmek bir hırs yapmış gibi şu an diye düşünüyordum ki son ekran görüntüsünde bulunmaz hint kumaşı değilsini okuyunca emin oldum.

Zorlamanın laf sokmanın anlamı yok. Bırakın gitsin. Ne siz hırslanın ne de onun bir tarafları kalksın.

Bak canım ben bir aşık oldum öyle böyle değil.Herkes senin kadar seveni görmedik derdi.Ama gitmek isteyince gitme ne olur demedim lafı uzatmadım Allah’a havale ediyorum dedim konuşmadım.He içimden yazmak bırakma gitme demek geçmedi mi geçti.Nefes alamıyor gibi oldum kalbim parça parça oldu ama bunları yazmadım.Ben bile yapmadıysam öyle duygulara rağmen sen de yapmamalısın.

Üstelik bu adamla aynı semtteyim hep görüyorum şu an evli başkasıyla.Bazen kafasını çevirip bana bakıyor uzun uzun.İçimden anca bakarsın diyorum.

Tecrübe denilen olaya hoş geldin.

Bitti diyen insani bir salin, bi birakin ya. Yok ilktin, yok oyle hissettim, boyle hissettim, sen şöyleydin filan yani karsinizdakinin umurunda degil ne hissettiginiz? Hic mi birinden kendi isteginizle duygunuz bittigi icin ayrilmadiniz?
Benim duygum bittikten sonra karsidaki dunyanin en duygusal son sözünü de yazsa bosuna bidi bidi yapiyor olarak algiliyorum.
Döner mi bilmem ama boşyere kendinizi acindirmayin şu ilişkiler biterken.

ama adam gayet güzel bi şekilde bittiğini anlatmış. sen ısrarla mesaj atmaya devam ediyorsun. anlaşılan aynı soruları sormaya da devam ediyorsun. evlilikler bile bitiyor saçma sapan sebeplerle. olabilir bitebilir. bu kadar üstüne düşmeyin. gururlu olun.

1 gün önce sürekli konusmak isteyen Bi insan Bi gün sonra bunları söylüyorsa kabullenemiyor ki insan

Adamların üzerinizde yaptıkları ego tatminlerini aşk ve sahip çıkma olarak algıladığınız sürece terk edilmeye ya da kötü ilikilere/evliliklere mahkumsunuz. Biraz daha büyüyün, olgunlaşın ondan sonra evlilik hayallari kuracağınız biri çıkar zaten karşınıza, o zaman kurarsınız. Şimdi bir hödükten kurtuldum diye şükredin.

Her neden diye sorduğunda bu cevabı iyi oku
Ne yapacağım diye düşündüğünde yine bu cevabı oku

Sen dram dram yazmişsin ama adam off kisa kes modunda farkindamisin tatlim? Kafada bitirmiş resmen! Başka birini bulmuş olma ihtimali de pek bir yüksek! Kendini geri cek ve bir daha burnun yere düşse alma ona karşi! ancak o zaman gelir geri. Erkekler sessiz kalan kizi yoklamayi sever! Hatta biz kizlarda! neden? nasil yaaaniii hemen nasil kabul etti ayriligi der ve hayret eder kendimizi kotü hissededip yazariz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…