Terk edildim geri döner mi sizce?

Tecrübeyle sabit. Kısa ve nett sizden daha iyi birisini bulmuşturr beklemeyin dönmez dönersedee siz cepten çıkan yedekk parça olursunuz

Tecrübeyle sabit. Kısa ve nett sizden daha iyi birisini bulmuşturr beklemeyin dönmez dönersedee siz cepten çıkan yedekk parça olursunuz
Sordum biri mi var diye biri varsa ben seninle şuan neden bulusayım dedi son kez bulusalım demistim ben öyle bi hatayı niye yapıyım sen tanıdıksın dedi

Ama ben onu 2 yıldır seviyodum hep aklımdaydı bütün hayallerimde o vardı birlikte kurduk aileme akrabalarıma anlattım ben ona o da söylemiş ben ona bırakmam baskasıyla mutlu da olamam

Son ekran görüntünüzü okudum da kısa bir süredir beraberdiniz herhalde?

Bu erkeklerin de erkenden evlilikten bahsetme olayı beni benden alıyor.

Sonra kadınlara evlilik meraklısı derler.
O benim 2 yıldır hep aklımdaydı 4 ay konustuk 2 aydır birlikteydik ama cok hızlı gittik ailelere falan anlattık Bi de benim hislerim cok yogundu 7/24 konusuyoduk cok kıskanıyordu falan her saniye ne yaptığımızı söylüyorduk mesela şuan her sey cok eksik geliyo bana cok alısmıstım cok seviyodum

Ailesiyle biz cok samimiyiz yani ailesi beni seviyo iyiii falan demiş biz onunla konusuyoruz dediğinde sordum hayır dedi yeminler flan etti
O zaman korkmus kacmis, baska biri oldgunu dusunmuorum hemen 2 gunde, aileside baski yaptiysa hadi isteyelim uzatma vs diye.

Sordum biri mi var diye biri varsa ben seninle şuan neden bulusayım dedi son kez bulusalım demistim ben öyle bi hatayı niye yapıyım sen tanıdıksın dedi
Yalandan kim ölmüşş asıl siz tanıdık oldugunuz için rezil olcagınıı bildiği için yaş tahtaya basmaz ve benim baya ilişkii yaşamışlığım var şunu gönül rahatlıyğla söyleyebilşrim ki seven isteyen erkek asla ama asla bırakmaz kadın çok bırakırr ama erkeğin bırakmasıı öyle değil pek bırakıyosa sağlam sebebi vardırr ve bu sebepte genelde kötü oluyor kalp kırmak üzmek istememiştir sessizce bitirmiş her şeyin hayırlısı ama beklemeyin klişe belkiş ama bakın hayatınzıza ondan öncede siz varsınızz ondan sonrada var olcaksınız şuan yeni oldugu için üzülmeniz normal ama bir iki ay geçsin alışıcaksınz

İlk aşk acısı böyledir. Acıtir, nefes aldırmaz hale getirir insanı. Unutursunuz diyemem, unutulmaz zira, ama güzel anı olarak akılda kalır.
Uzulme demiycem, bu durumda uzulmen çok doğal. Zaten acini sonuna kadar yasayamazsan atlatamazsin da. Sadece kendini odana kapatma, arkadaşlarının ailenin yanında dur ve kendine zaman tanı. Bir gün bir bakacaksın, kalbin başkası için atmaya başlamış bile. Şu an bunlar kulağa imkansız gelse de, muhtemelen sitedekilerin yüzde 90i benzer süreçten geçmiştir.

Aslında daha kötüsü ben o bana yazmadan 2 gün önce bak bana karşı sevginden eminsen beni seviyorsan biz Bi yola cıkalım dedim o da böyle söyledi
Mesajın başını okur cevap dahi vermeden engellerdim. Ukalaya bak sen Böyle salak bir insanın geri dönmesini bekleme kendi yoluna bak boşver. O bulmuş başka birisini belki de sen hayatında varken de diğerleriyle konuşuyordu. Bilemezsin. Kendi hayatını kendi mutluluğunu yaşa boşverrr

Kıskanmak ve kısıtlamak, sevgi göstergesi değildir. O, sizi seviyor mu bilmem ama, siz kendinizi sevmiyorsunuz. Döneceğini sanmam çünkü net bi duruş sergilemediğinizi düşünüyorum ilişkide. Ama umarım da dönmez çünkü dönse de hayır gelmez. Başkasını bulmuştur ondan gitmiştir. Boştan bi sebepten gidiyosa başkası vardır, kendimden biliyorum.

Eski konu ama döndü mü acaba adam bu zamana kadar dönmemişse daha dönmez zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…