Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

hoşbuldum canım 2. kez deniyorum tüp bebek... 4 yıllık evliyim 29 yaşındayım çok dua ediyorum hayırlısı bakalım .. sizin kaçıncı denemeniz nasıl gidiyor bende 9 yumurta donduruldu
Benim 2 . Canım 30 yaşındayım birinci denemeden bir tane oğlum var 5 yaşında çok şükür şimdi
Ona kardeş arayışındayız transferimin 3. Günündeyim 💜 inşallah hayırlı sonuçlar alırız benim de dondurulacak 9 tane vardı som gün kötüye gitmişler hiç
Bişey anlamadık 2 embriyo transfer edildi

Kızlqr igneleri kullanırken hafif sancı ve akıntınız oluyormuydu korkuyorum acaba Bileyim oluyor diye daha opu olmadım yarın belli olucak
Opu oncesi son gunlerde siddetli agrim vardi sanki dusuk yapiyodum ayaga kalkio yuruyemiyodum bile. Ama yumurtaliklar cok dolu oldugu icinmis o agrilar. Arada seffaf bi akintim oluyodu

Opu oncesi son gunlerde siddetli agrim vardi sanki dusuk yapiyodum ayaga kalkio yuruyemiyodum bile. Ama yumurtaliklar cok dolu oldugu icinmis o agrilar. Arada seffaf bi akintim oluyodu
Desene bagzı ağrılar bile nimetmiş bize inşallah benimde güzel sonuçlanır bakalım ne digcek doktor yarın muayene var peki cetrotın kaçtan kullandın ağrı yapıyormuydu sendede beni baya yaktı

Kızlar merhaba 2 bcuk senedir cocuk istegimiz var aciklanamayan infertilite dediler 1 asilamam basarisiz oldu simdj baska bir doktora basladim ve tup bebek onerdi 2 ay takviye ilac kullanip gelmemi istedi surec boyle mi ilerliyor yoksa verdigi takviye acaba ise yarar kendiliginden gebelik olusur mu

Kızlar merhaba 2 bcuk senedir cocuk istegimiz var aciklanamayan infertilite dediler 1 asilamam basarisiz oldu simdj baska bir doktora basladim ve tup bebek onerdi 2 ay takviye ilac kullanip gelmemi istedi surec boyle mi ilerliyor yoksa verdigi takviye acaba ise yarar kendiliginden gebelik olusur mu
Merhaba , hangi
İlacı verdi

Kızlar kactane cetrotin kullandınız 3 kullandım yine 4 tane daha verdi normalmi ya iyice kafam karıştı 🤔 Perşembe son belli olacak onu günü

Merhaba kızlar hepiniz çok güzel haberler alırsınız inşallah 🙏🏻 bir kaç sorum var size doğal transfer olacak Allah izin verirse adetin kaçıncı günü olur acaba aşağı yukarı? Bir de kızlar ben çalışıyorum öğretmenim yaz okulunda çalışıyorum dersanede 3 gün gidip geliyorum. Doktor çalışabilirsin diyor zaten hiç bir kısıtlama yapmıyorlar. Transferin ertesi güne dersim olursa nasıl olur acaba diye düşünüyorum. Daha önce evde yatmıştım transferlerimde yatmakta çözüm değilmiş onu anladım. Ama şimdi ayakta kalmak vs olumsuz etkiler mi aranızda çalışan işe giden var mı?

X