Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

İnşallah canım.
Benim de regl geç geldi, doktor tarnusal kullandirdi öğle regl olabildim bu transfer hazırlığına başladım.
Olmadı doktorunla konuş sende baslarsin
Aslında belirtilerim var geldi sanıp lavaboya giriyorum bakıyorum bişey yok kasıklarımla göğüslerim de ağrı var her ay olduğu gibi yarınıda bekleyip gelmezse yazacağım zaten

Kızlar benden Çarşamba yumurta toplama yapacak doktor yumurta sayısı 3-4 görünüyor yumurta toplanınca belli olur tam sayısı dedi olması gerekenden fazla büyümüş bu beklediğimiz bişey deği iyi ya da kötü diyemem dedi tüm modum düştü başına böyle bişey gelen var mı? 30 yaşındayım ilk denemem amh:1.27 onunla mı alakalı acaba?Gördüğüm tüm isimlere dua ediyor herkesten dua bekliyorum 🙏🏻

Kızlar benden Çarşamba yumurta toplama yapacak doktor yumurta sayısı 3-4 görünüyor yumurta toplanınca belli olur tam sayısı dedi olması gerekenden fazla büyümüş bu beklediğimiz bişey deği iyi ya da kötü diyemem dedi tüm modum düştü başına böyle bişey gelen var mı? 30 yaşındayım ilk denemem amh:1.27 onunla mı alakalı acaba?Gördüğüm tüm isimlere dua ediyor herkesten dua bekliyorum 🙏🏻
Yaşın daha çok genç canım hiç korkma yumurtanın içinde foliküller var zaten onlar toplanacak ne kadar folik ne kadar yumurta var o zaman belli olur kendini boşuna stres yapma önemli olan yumurtanın kalitesi bir tane olsun
altın embriyo olsun

Yaşın daha çok genç canım hiç korkma yumurtanın içinde foliküller var zaten onlar toplanacak ne kadar folik ne kadar yumurta var o zaman belli olur kendini boşuna stres yapma önemli olan yumurtanın kalitesi bir tane olsun
altın embriyo olsun
İnşallah inşallah hepimizin gönlüne göre olsun 💗

Kızlar selam,bende dün opu oldum 5 yum toplandı,bugun arayıp 1 yumurtanın emb oldugunu fakat 3 yumurtanında bugün döllendiğini söylediler.döllenmeye uygun degıllermiş dün fakat bugün uygun olmuslae ve döllenmişler.böyle bişey basına gelen oldumu? Geç olgunlaşıp döllenmesi bana garip geldi
Merhaba bu bende de olmuştu ama geç olgunlaşmayla alakalı değildi sanırım benimki. İlk gün baktıklarında döllenmemiş fakat ikinci gün baktıklarında döllenmeye başlamış yumurtalarım vardı. Hatta 3. gün döllenmeye başlayan bile vardı. 6. güne kadar takip ettiler ama benimkiler gelişme göstermediği için dondurulmadı.

Merhaba herkese! 4 temmuzda transfer oldum. 2. Transferim bu ve ilki şubat ayında kimyasalla sonuçlanmıştı. Çok heyecanlıyım bazen umutlanıyorum bazen yine olmadı diye çok korkuyorum… 14 Temmuz test günüm 6 gün kaldı. Kan vermeye nasıl gideceğim o test sonucuna nasıl bakacağım bilmiyorum 😔 hakkımızda hayırlısı olsun hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza bebeklerimizi ♥️

X