Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Transfer gününü doktor kendisi belirleyip rahmi ona göre hazırlayıp transfer yapıyor bildiğim kadarıyla ama ilk iki gün dinlenmen gerekiyor yani uzan hiçbir şey olmaz ondan sonra yavaş yavaş günlük işlerini yapabilirsin kendini kasmayacak zorlamayacak şekilde ama ve fazla da yürüyüş yapmayacak şekilde onun haricinde normal günlük yaşantına dönebilirsin

Girme girme canım bu da bizim imtihanımız başarılı şekilde atlatmayı nasip etsin rabbim transferden sonra verilen oksapar beni daha çok yaktı mesela ama ya Allah deyip vuruyorum
🥺 rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah canım bişey daha sorcam opudan önce kan istedilermi senden benim şimdi perşembe opuya karar verilecek hangi gün olacak diye ama doktorum testler istemiş şimdi nerde yaptınız sağlık ocağı yapıyormu

Merhaba kızlar hepiniz çok güzel haberler alırsınız inşallah 🙏🏻 bir kaç sorum var size doğal transfer olacak Allah izin verirse adetin kaçıncı günü olur acaba aşağı yukarı? Bir de kızlar ben çalışıyorum öğretmenim yaz okulunda çalışıyorum dersanede 3 gün gidip geliyorum. Doktor çalışabilirsin diyor zaten hiç bir kısıtlama yapmıyorlar. Transferin ertesi güne dersim olursa nasıl olur acaba diye düşünüyorum. Daha önce evde yatmıştım transferlerimde yatmakta çözüm değilmiş onu anladım. Ama şimdi ayakta kalmak vs olumsuz etkiler mi aranızda çalışan işe giden var mı?
Ben ilk gün lavabo hariç kalkmadım ama ikinci gün saate bir kalkıp evi turluyordum 3.gün havaalanına gittim rötar yaptı uçak 5-6 saatim orda geçti sonrasın da eve geldim günlük hayatıma döndüm sadece yorulursam dinlen ve ağır iş yapma. Ben ortalığı topluyordum artık yemekte yapıyorum çok dinlenmekte kan akışını yavaşlatır canım. Hayırlısı olsun inşallah 🙏 benim opudan sonra 5.gün adetim başladı ikinci günü ilaçlara başladım 12.günü kontrole gittim iğneler eklendi 18.gün transfer oldum canım. Kişiden kişiye değişir ama genelde 16-25 gün arası değişiyor

🥺 rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah canım bişey daha sorcam opudan önce kan istedilermi senden benim şimdi perşembe opuya karar verilecek hangi gün olacak diye ama doktorum testler istemiş şimdi nerde yaptınız sağlık ocağı yapıyormu
Evet e2 ve progestan isterler bir de yoksa sarılık isterler benim doktorum devlet doktoru ama özel muayenehanesi var o yüzden devlette vermiştim devlet hastanesinde verebilirsin

Ben ilk gün lavabo hariç kalkmadım ama ikinci gün saate bir kalkıp evi turluyordum 3.gün havaalanına gittim rötar yaptı uçak 5-6 saatim orda geçti sonrasın da eve geldim günlük hayatıma döndüm sadece yorulursam dinlen ve ağır iş yapma. Ben ortalığı topluyordum artık yemekte yapıyorum çok dinlenmekte kan akışını yavaşlatır canım. Hayırlısı olsun inşallah 🙏 benim opudan sonra 5.gün adetim başladı ikinci günü ilaçlara başladım 12.günü kontrole gittim iğneler eklendi 18.gün transfer oldum canım. Kişiden kişiye değişir ama genelde 16-25 gün arası değişiyor
Teşekkür ederim canım. Benim ilaçsız transfer olacak gibi öyle bi deneyeceğiz. Yumurta ne zaman çatlarsa ona bağlı. Çalışacağım için endişeliydim ama ağır bi işim yok sınıfa girip ders anlatacağım teneffüslerde de otururum

Teşekkür ederim canım. Benim ilaçsız transfer olacak gibi öyle bi deneyeceğiz. Yumurta ne zaman çatlarsa ona bağlı. Çalışacağım için endişeliydim ama ağır bi işim yok sınıfa girip ders anlatacağım teneffüslerde de otururum
Merhaba 🌸 bende çalışıyorum bi kaç güne sürece başlıcam bende siz gibiyim çalışırken nasıl olur vs diye çok düşündüm de Allah dan yorucu bi işim yok sadece benim gece nöbetlerim falan olacak ebeyim ben, ekibim destek verecek o beni rahatlatıyo biraz ☺️

Kızlar merhaba 2 bcuk senedir cocuk istegimiz var aciklanamayan infertilite dediler 1 asilamam basarisiz oldu simdj baska bir doktora basladim ve tup bebek onerdi 2 ay takviye ilac kullanip gelmemi istedi surec boyle mi ilerliyor yoksa verdigi takviye acaba ise yarar kendiliginden gebelik olusur mu
Canım uğraşmaktan vazgeçmeyin, kendiliğinden de olabilir tabi bu surecte

Merhaba 🌸 bende çalışıyorum bi kaç güne sürece başlıcam bende siz gibiyim çalışırken nasıl olur vs diye çok düşündüm de Allah dan yorucu bi işim yok sadece benim gece nöbetlerim falan olacak ebeyim ben, ekibim destek verecek o beni rahatlatıyo biraz ☺️
Bende öğretmenim derste bi ayakta durma sıkıntısı olur mecbur tahtada anlattığım için inşallah çok yorulmadan halletmeye çalışacağım 😊

KızZlarrr merabaaaa tedaviniz ne oldu benim cumartesi opu olucak taze transfer nezaman olur bilginiz varmı

X