Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Benim yumurtam 12-13 çıkar belki daha fazla. Hep mi böyle oluyo. Rahimin durumu iyiyse taze olmaz mı ? Benim zamanım yok. Öbür aya daha yoğun olcaz iş konusunda 🥲
Sakın acele etme bu konuda yumurtan çok çıkarsa üstüne transfer olursan maalesef pozitif sonuç alamazsın zaten doktorda yapmaz diye düşünüyorum yine sorarsın sen

Kaliteleri nasıl, kaç tane koyulacak bi de kaçıncı denemeniz, yaşınız kaç 🌸 ayy çok soru sordum çok heyecanlı bi süreç 🥰
Kaliteleri yarın söyleriz dedi 12 tanesi yoluna devam ediyor 9 tanesi çok iyi dedi yaşım 30 canım ikinci denemem birinciden 5 yaşında bir oğlum var çok iyi anlıyorum seni istediğin herşeyi sorabilirsin

Merhaba herkese Gonal ı her akşam 7 de vuruyoruz ama bugün 2-3 saat önce dışarı çıkmam gerekiyor yanımda buzla taşısam gittiği yerde kullansam olur değil mi? Böyle yapan var mı acaba aramızda?
Evet dakikası dakikasına yapılmalı mutlaka çıkarken al ben çıkarken götürüyordum buzla yapıyordum

Canım yumurta sayın 5-6 üstünde olursa bir sonraki ay transfer olursun. Eğer yumurta sayın az olursa taze olursun
Hayır canım yanlış bilgi. Doktor öncesinden bakıyor rahim durumuna polikistik overin varmış hepsine bakar. Mesela ben görüşmeye bile gittim kontrolde dedi ki donmuş transfer yapılacak. Ama eltimin 18 yumurta toplandı taze yaptı

İşte benim ilk tedavim başladığı gibi bittiği için aradan iki sene geçti tekrardan başladım ben de hangi iğneleri kullandın ve biliyor musun benim ilk tedavim de belirtilerim çok vardı yani tutmuştu benimki tutmuştu olmuştu yani mide bulantım baş dönmeleri falan vardı evde test yaptım çift çizgi falan gördüm aradan beş gün falan geçti kan verdim yükseldi sonradan tek tek işte yavaş yavaş düştü senin için çok sevindim canım bol bol dua edeceğim sana bebeğin sıkı sıkı tutulsun sana inşallah bu cuma günün yüzü suyu hürmetine Rabbim sağ salim evladini kucağına versin sen de bize bol bol dua et transferden sonra hiç belirti falan oldu mu yani kaç gün sonra böyle kendinde bir şeyler hiss
Gonalf pergoveris le basladim sonra adini unuttum yumurtalar catlamasin diye baska bi igne daha ekledi en son ovitelleyle catlatip opu oldum. Transferden once estrofem hapla basladim transfere 1 hafta kala progestan fitil ve igne kullandim ilki tutmadi. Ama kasiklarimda agri batma hisetmistim. 2 transfer hemen ardindan oldu coraspirin ve kan sulandirici igne basladi digerlerine ek olarak bide transferden once 2 gun sonra 3 gun dekort adli bagisiklik engelleyici bi jap ictim. Tek bir belirtim dahi olmadi. Sadece ignelerden sonra karnim asiri sertlesip sisiyordu ne bir adet sancisi ne bisey hic birsey hissetmedim. Allah hepimize saglikli sihhatli bebisler nasip etsin. Bu arada yasimda 41. Sakin pes etmeyin guzel dusunun guzel olsun

Kızlar ben bu ay tüp bebek sürecine başlıcam bu hafta içinde hayırlısı ile 🙏🏻🌸 çalışıyorum nöbetlerim oluyo bu ay arkadaşlarımla nöbetlerimi halledicez de öbür ay çok sıkı çalışıcaz bu ay rahat olacak benim için. Yani hayırlısı ile olursa bu ay taze transfer olur mu ki? Bu ay inşallah hayırlısı ile transferim olur. Sizin nasıl oldu, taze olanlar neye göre taze transfer oldu, öbür aya kalanlar neden öbür aya kaldı bunu doktor mu belirliyor? Bana bilgi verir misiniz kızlar 🌸
Canım doktor durumuna değerlerine rahmine bakıp karar verir bazıları 20 yumurta toplayıp taze oluyor bazıları yumurtası az dahi olsa donmuş oluyor doktor en iyisini seçer senin için 🥰mesela benim için dondurulmuş transfer dedi Eltim ise 10 ay önce taze oldu suan bebeği doğdu. Onun 18 yumurtası toplandı nemim 17 değişiyor kişiden kişiye transfer ❤️Allah yardımcın olsun ❤️

Kızlar progestan iğne kullananlar yazabilir mi kalçadan 2 günde bir 2 doz olacağım bu iğne hakkında okuduklarım beni korkuttu biraz çok mu ağrılı oluyor ne yapmalıyım
Ben kullanıyorum ama kalçadan değil göbekten doktor göbekten daha etkili dedi. Hergün sabah 25 ml akşam 25 ml olacak şekilde iki defa yapıyorum

Canım doktor durumuna değerlerine rahmine bakıp karar verir bazıları 20 yumurta toplayıp taze oluyor bazıları yumurtası az dahi olsa donmuş oluyor doktor en iyisini seçer senin için 🥰mesela benim için dondurulmuş transfer dedi Eltim ise 10 ay önce taze oldu suan bebeği doğdu. Onun 18 yumurtası toplandı nemim 17 değişiyor kişiden kişiye transfer ❤️Allah yardımcın olsun ❤️
E2 den kaynakli oluyor bende taze transfer olucaktim ama e2 degerimde >3400 du. Ohss den dolayi dondurulup rahim dinlendirdi.

Hayır canım yanlış bilgi. Doktor öncesinden bakıyor rahim durumuna polikistik overin varmış hepsine bakar. Mesela ben görüşmeye bile gittim kontrolde dedi ki donmuş transfer yapılacak. Ama eltimin 18 yumurta toplandı taze yaptı
Sanırım bu konuda her doktorun görüşü farklı benim doktorum bu sayılda asla taza yapmıyor

Sakın acele etme bu konuda yumurtan çok çıkarsa üstüne transfer olursan maalesef pozitif sonuç alamazsın zaten doktorda yapmaz diye düşünüyorum yine sorarsın sen
Öyle yapıcam zaten. Keyfi davranmam olması gereken nasıl olacaksa öyle olsun isterim. Sadece çalıştığım için vaktim yok

Kaliteleri yarın söyleriz dedi 12 tanesi yoluna devam ediyor 9 tanesi çok iyi dedi yaşım 30 canım ikinci denemem birinciden 5 yaşında bir oğlum var çok iyi anlıyorum seni istediğin herşeyi sorabilirsin
Maşallah inşallah bana da burda bekleyen herkese de nasip olsun 🤲🏻🌸

X