Temmuz ayında transfer olacaklar

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım hiç bir sıkıntım yok ama olmuyor rapor alabilmek için aşılamayı yaptırıyorum çok tesekkür ederim
Merak etme kuzum bizde de hiçbir sorun çıkmadı ne profesörler gezdik nerelere gittik ama çıkmadı olmadı da içini ferah tut ben hep dedim nasıl olsa tüp bebek yaparım son çare olur dedim çok şükür bi sıkıntımız yok öyle de oldu ama dilerim ki senin hemen olur Olmasa bile sakın üzülme şükürler olsun ciddi bir probleminiz yok

Sağolasın valla 3 yıldır bekliyorum bir sıkıntı yok ama hiç hamile kalamadım bi kere femaraya bir kerede iğneyle aşılama oldum ama tutmadı rapor için mecbur tekrar olacak inşallah dediğin gibi bu sefer olur

Crinone jel kullananlar var mı? Kahverengi şeklinde parça parça geri çıkıyor mu kullananların faydası oluyor mu acaba çok çıkınca sanki bı işe yaramıyor gibi geliyor

Crinone jel kullananlar var mı? Kahverengi şeklinde parça parça geri çıkıyor mu kullananların faydası oluyor mu acaba çok çıkınca sanki bı işe yaramıyor gibi geliyor
Bende kullanıyorum canım kanama olunca doktorum bıraktırdı bugün ama kahveli pembeli çıkabiliyor 3 dk yatıp 10 dk biraz dolanmak gerekiyormuş rahmin içinde yayılması için

Bende kullanıyorum canım kanama olunca doktorum bıraktırdı bugün ama kahveli pembeli çıkabiliyor 3 dk yatıp 10 dk biraz dolanmak gerekiyormuş rahmin içinde yayılması için
Bende 5 dk yatıp 10 dk geziniyorum ama yinede çıkıyor hiç çıkmadığını şahit olmadım mutlaka çıkıyor rahatsız edici

Gebeliğinizin yaptıranlar kaç haftalık olduğunu nasıl hesap ediyorsunuz? Benim son adet tarihim 13 Temmuz. 28 Temmuz'da 5. gün embriyosu transferi oldum. Kaç haftalık sizce?

Kızlar tüp bebekte hangi ilaçları kaç doz kaç kutu kaç gün kullandınız? Aşılama ile tüp bebek arasında kaldım tüp bebekte kullanılan ilaçlar çok ağır deniyor mu aşılamanın da tutma oranı çok düşük

Tüp bebekte kullanılan ilaçlar evet ağır ama öyle yan etki yaşamadım ben hiç. Aşılamanin başarı oranı %20civarlarinda sanırım ama tüp bebek %60 başarı oranı veriyorlar

Bugün 7+0 da kalp atışını gördük çok şükür
Yalnız ilaçlardan ötürü sanirjm iki büyük kistim oluşmuş böyle bir durum yaşayan var mı kizlar doktor muhakkak takip edilmesi gerek dedi bir sürü tahlil verdim yarına çıkacak

Kisti benim doktorumda dedi bir tane var ama hiç önemli değil takma kafana dedi.

Bende 5 dk yatıp 10 dk geziniyorum ama yinede çıkıyor hiç çıkmadığını şahit olmadım mutlaka çıkıyor rahatsız edici
Crinone jeli sıkma yerine kadar içeriye sokmak gerekiyor benden de ilk hep çıkıyordu yanlış uyguladığımdan ama artık çıkmıyor sonradan içinde birikenler çıkıyor

Tüp bebekte kullanılan ilaçlar evet ağır ama öyle yan etki yaşamadım ben hiç. Aşılamanin başarı oranı %20civarlarinda sanırım ama tüp bebek %60 başarı oranı veriyorlar
Biliyorum oranları canım o yüzden tüp yaptırmak daha mantıklı geliyor. Senin tedavin hangi ilaçla yapıldı kaç gün sürdü kaç yumurta toplandı? Beni aydınlatırsan memnun olurum

Biliyorum oranları canım o yüzden tüp yaptırmak daha mantıklı geliyor. Senin tedavin hangi ilaçla yapıldı kaç gün sürdü kaç yumurta toplandı? Beni aydınlatırsan memnun olurum
Canım gonal f ve cetrotide iğnelerimi hatırlıyorum dozlarini hatırlamıyorum 10 temmuzda ilk ignemi oldum 20 temmuzda 12 yumurta toplandı. Bunlardan 6 tanesi dollendi fakat 5. Güne sadece ikisi geldi. İkisi de transfer edildi ama bir tanesi tuttu çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…