Temmuz ayında transfer olacaklar

Kızlar kalp atışını kaç haftalıkken ,kese kaç mm ken duydunuz
Ben adetime gore 6+1 im ,ama.kese 4+6 imiş kalp atışı henüz yok embiriyo çok kucuk
Boyle geriden giden oldu mu
Canım tüp bebek tedavilerinde olabiliyor embriyoyu yumurtayla günlerimize göre daha geç veriyorlar çünkü bende adetime göre 6+5 te gittim ama 5+6 çıktı çünkü adetime 9 gün vardı embriyoyu verdiklerinde Buda çok normal

Merhaba kızlar bu konuyu başından beri takip ediyorum bende aşılama tutmazsa tüp bebek yaptıracağım geçen ay gonal fi kullandım fakat androloji bölümü bir süreliğine kapatıldığı için aşılama olmadı doktorum son bi kez daha deneyelim dedi ben normalde geçen ay gonalf i her akşam saat onda vurdum fakat belli bi saati var mı her gün aynı saatte mi olmalı aklıma takıldı
Canım tüp bebekte hergün aynı saatlerde yapılması gerekiyor muhtemelen aşılama da da öyledir aynı şey sonuçta

Canım tüp bebek tedavilerinde olabiliyor embriyoyu yumurtayla günlerimize göre daha geç veriyorlar çünkü bende adetime göre 6+5 te gittim ama 5+6 çıktı çünkü adetime 9 gün vardı embriyoyu verdiklerinde Buda çok normal
Çok sağol bi nebze içim rahatladı
O kadar farklı yorumlar var ki forumda
Hakkımızda hayirlisi

Iki kez kurtaj olmustum ama doktor yapmak icin yapti sonra cok sukur cok iyi bi doktora denk geldm bana amaliyathane dolu 3gun beklicez dedi guvenmemistim ya bana bisey olursa neden almiyor diye 2.gun dusuk yaptim ve hic sorun yasamadm doktoru aradm dustu diye cok sukur bende buni bekliyordum dedi ve iyiki bu doktor dedim esimde cikanda kromozom bozuklugu tedavisi yok o yizden tup bebek yaptirdik pgt yapildi embriyolara cok sukur bu sefer 8 haftaya gectik korkulu ruyam olmustu 8. Hafta suan 10. Haftadayz
Okadar aynı ki herşey ben de 8.haftayı atlatırsam diyordum hep ama atlatamadım. Bu kez benim doktorum da haftaya gel dedi. Ama kanama falan olmadı daha hiç. Artık pazartesi gidip yatış yapıcam bende. Önce ilaçla parça kalırsa da kürtajla olacak. Tüm testlerin içinde sadece kromozom kaldı onu da pazartesi yaptırcaz eşimle. Dondurulmuş 3 embriyom kaldı. Onları da deniycem olmazsa bırakırım artık. Tekrar o süreci yaşayabilecek gücüm yok artık. Dondurulmuşa da pgt yapılmıyor.

Okadar aynı ki herşey ben de 8.haftayı atlatırsam diyordum hep ama atlatamadım. Bu kez benim doktorum da haftaya gel dedi. Ama kanama falan olmadı daha hiç. Artık pazartesi gidip yatış yapıcam bende. Önce ilaçla parça kalırsa da kürtajla olacak. Tüm testlerin içinde sadece kromozom kaldı onu da pazartesi yaptırcaz eşimle. Dondurulmuş 3 embriyom kaldı. Onları da deniycem olmazsa bırakırım artık. Tekrar o süreci yaşayabilecek gücüm yok artık. Dondurulmuşa da pgt yapılmıyor.
Benimde oncesinde kanama olmadi gun icinde hafif lekeyle basladi aksami dustu insallah kolayca atlatirsin bu surecleri dondurulmusa pgt olmamasi kotuymus belki imkan vardir yaparlar elde bi sonucin olurda ona gore tedavi uygulanir ben bu yollardan gectigim icin seni cok iyi anliyorum senin icin dua ediyorum tez zamanda rabbim icini feratlatir bebegini biran once saglikla kucagina alirsin🙏

Benimde oncesinde kanama olmadi gun icinde hafif lekeyle basladi aksami dustu insallah kolayca atlatirsin bu surecleri dondurulmusa pgt olmamasi kotuymus belki imkan vardir yaparlar elde bi sonucin olurda ona gore tedavi uygulanir ben bu yollardan gectigim icin seni cok iyi anliyorum senin icin dua ediyorum tez zamanda rabbim icini feratlatir bebegini biran once saglikla kucagina alirsin🙏
İnşallah canım saolasın

İnşallah kuzum iyi düşün iyi olsun bende 1 kere aşılama yaptım ikinciyi aşılama yerine direk tüp bebek yaptım şükürler olsun ki oldu inşallah darısı sana 🤲🏻🤲🏻
[/QUOTE
İnşallah kuzum iyi düşün iyi olsun bende 1 kere aşılama yaptım ikinciyi aşılama yerine direk tüp bebek yaptım şükürler olsun ki oldu inşallah darısı sana 🤲🏻🤲🏻
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım hiç bir sıkıntım yok ama olmuyor rapor alabilmek için aşılamayı yaptırıyorum çok tesekkür ederim

X