Temmuz ayında transfer olacaklar

Canim merhaba transfer oldun mu ben ginera kullaniyorim transfer icin daha onceleri de kullanmistim hic lekelenme yapmadi suan kahvrengi lekelenme yapıyor sende olmus muydu sali gunu de lucrin depot vurulcam nasip olursa eylül ayinda transferim olucak

Merhaba bende önce ginera ardından lucrin depot kullandım. Ginera bende lekelenme yapmadı lucrin depot vurulduktan 5 gün sonra regl oldum diye hatırlıyorum

Benimde 7+2 iken 6+1de kalmıs malesef kurtaj oldum bır hafta da ancak kendime gelebildim Allah kimselere vermesin, bana ılac falanda verilmedi dırekt anestezi ile alındı, doğru olan bumu bilmiyorum ilk hamilelik olucaktı psikolojik olarak cok etkilendim, kalbı ıkıncı kez kontrole gittiğimde durmus şok oldum Bunuda yasamak kaderimizde varmıs dilerim tez zamanda toparlanırsın
Bu üzücü olayı yazmak istemezdim kusura bakmayın.

Kürtaj olmak bence daha iyi, ama daha önce iki kürtajım var anesteziyle benim de. 3. Kez kürtaj rahme zarar verebilirmiş. İlaçla düşürecekler ama parça kalırsa gene kürtaj gibi işlem olacakmış. İnşallah tamamı düşer. Daha önce 8+4 ve 8+5 te durmuştu kalbi bebeklerinin. Kalp atışını duyduktan sonra kaybetmek daha zor. Umarım siz bidaha yaşamazsınız son olur bu.

Geçmiş olsun sizede, insanın ıcınde gizli bir sevinç oluyormuş ama kısa sürdü, hayırlısı diyelim sağlıklı olmayınca vücut atıyormuş gibi teselli ile beraber inşallah bidaha yaşamayız.

herkese merhaba;
ben bu ay tüp bebeğe başladım salı günü opu oldu ve 72tane yumurta toplandı herkesin tepkisinden anladığım çok çok fazla bunun 36sı olgundu.14tane döllendi ve 8tane 5.gün iyi kalıtede embrıyomuz var ..ve bugun adet oldum. 2.adetten sonra transfer denılıyodu sormakta aklıma gelmedı acıkcası bu adetim 1.bundan sonrakı 2.adetmı sayılıyor.Ohhs riskine karşı donduruldu embrıyolar okadar yumurtaya karsı cok şükür hiçbirşey sıkıntı yaşamadım

Cok gecmis olsun bende ayni durumu yasadim 4 kez benimde 8+3-8+5 o aralar kalbi durdu hep dogal gebelikti onlar sizinde dogalmiydi sonra genetik arastirma istedi bi doktor orda anladik ki esimde tasiyicilik varmis ve bebege arastirma yatirdigimizda ayni kromozom bozuklugu cikti belki sizin icin yararli olur benim yasadiklarm size arastirma yapildi mi

Maşallah maşallah yaş kac

Evet diğer adet 2. Olarak kabul ediliyor ben öyle baslamistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…