Temmuz ayında transfer olacaklar

Ben bugün ilk muayeneye gittim.sat a gore 6+0. Iki kese var. Karindan baktığı icin embriyoları göremedi. vajinal baksak görünür ama gerek yok bir hafta sonra bakalim dedi. Bir de transferden 15 gün öncesini düzeltilmiş son adet tarihi kabul etti. Bu durumda düzeltilmiş 5+4 oluyorum.bunu ilk defa duydum. Hafif lekelenmeler normal dedi zaten progestan kullanıyorsun o korur dedi.

Kızlar meraba benim acayip kabizlik sorunum var ve rahatsız ediyor sizde durumlar ne . Bana ne onere bilirsiniz
Aynı sorun bende de var. Bir türlü çözemiyorum zaten normalde de olurdum ve ne yapsam çözüm olmaz kendiliğinden düzelirdi. Şimdi zaten bitkisel yada ilaç gibi herhangi birşey de kullanamıyorum. Diyetisyene gitmiştim gecen hafta zeytinyağı içine kuru incir koy her sabah birer tane ye üstüne ılık su iç dedi. Bana faydası olmuyor ama belki sende işe yarayabilir. Taze incir ve kuru kayısı da yiyorum ara öğünlerde o da fayda etmedi bana. Bugün kontrolüm var doktoruma prebiyotik kullanıp kullanmayacağımı sorcam. Belki onun faydası olur😏çok zor bi durum ama karnım 6 aylık hamile gibi duruyor şişkinlikten.

Aynı sorun bende de var. Bir türlü çözemiyorum zaten normalde de olurdum ve ne yapsam çözüm olmaz kendiliğinden düzelirdi. Şimdi zaten bitkisel yada ilaç gibi herhangi birşey de kullanamıyorum. Diyetisyene gitmiştim gecen hafta zeytinyağı içine kuru incir koy her sabah birer tane ye üstüne ılık su iç dedi. Bana faydası olmuyor ama belki sende işe yarayabilir. Taze incir ve kuru kayısı da yiyorum ara öğünlerde o da fayda etmedi bana. Bugün kontrolüm var doktoruma prebiyotik kullanıp kullanmayacağımı sorcam. Belki onun faydası olur😏çok zor bi durum ama karnım 6 aylık hamile gibi duruyor şişkinlikten.
Kaç aylık peki

Zeytinyaği içiyorum bende artık napim

Benim midem 5+2 de başladı bulanmaya. Cok erken degil mi? Gerçi oglumda da 6 haftalık başlamıştı. 4 aylik olana kadar devam etmisti
Canım benim bulantım hemen başladı malesef canım hiçbir şey yemek istemiyor hele tatlı ağzıma bile sürmüyorum geçer heralde 3 aydan sonra kilo almaya başlarım Allah’ın izniyle

Kaç aylık peki
7+1 olmuştum bugün geçen hafta keseyi görmüştük. Bugün kalp atışını dinlemeye gittik ama Malesef bu sefer de olmadı. Haftaya yatış yapıcam ilaçla düşürmeye çalışacak doktor. Daha önce 2 kez kürtajım var 3.kez kürtaj yapmak istemedi. İnşallah düşer. Düşmesin diye uğraşıyoruz bide şimdi düşsün diye. Artık ümitlerim tükendi. Defalarca aynı şey. Rahmim o embriyoları bi türlü yaşatmıyor. Sanırım çocuk sahibi olamıycam hiç

7+1 olmuştum bugün geçen hafta keseyi görmüştük. Bugün kalp atışını dinlemeye gittik ama Malesef bu sefer de olmadı. Haftaya yatış yapıcam ilaçla düşürmeye çalışacak doktor. Daha önce 2 kez kürtajım var 3.kez kürtaj yapmak istemedi. İnşallah düşer. Düşmesin diye uğraşıyoruz bide şimdi düşsün diye. Artık ümitlerim tükendi. Defalarca aynı şey. Rahmim o embriyoları bi türlü yaşatmıyor. Sanırım çocuk sahibi olamıycam hiç
Öyle düşünme . Rabbim herşeyin hayırlısını versin . Demek daha vakti zamanı varmış . Kalp atışı mi duyulmadi

Bizde kalp atışını duymadık henuz dua edin bana olur mu . İnşallah hayırlısıyla duyarız

X