Temmuz ayında transfer olacaklar

Kizlar bugün tam 6+0 oldum ki bugün biraz lekelenmem ve ağrım oldu devamı gelmedi lekelenmenin ve kahverengi renkteydi. Doktorum normaldir desede içim hiç rahat değil böyle lekelenme yaşayan var mı aranızda
Cnm icin rahat olsun lekenmede yasadim kanamada yasadim cok sukur rabbime hic bisey yok buyumege devam ediyoruz teyzesi rabbim ol dedi mi hersey olur nasipten oteyeköy yok icin rahat olsun 🙏

Kizlar bugün tam 6+0 oldum ki bugün biraz lekelenmem ve ağrım oldu devamı gelmedi lekelenmenin ve kahverengi renkteydi. Doktorum normaldir desede içim hiç rahat değil böyle lekelenme yaşayan var mı aranızda
Ben neredeyse hergün yaşıyorum. Hatta bazen bir kaç damla kırmızıya yakın pembe bile geliyo. Dün kalp atışını duydum çok şükür. Kese içinde de kanama yokmuş. Yerleşme kanaması korkma sadece ağır iş yapıp zorlama kendini dedi doktorum. Bir de haftalık proluton iğne yaptır dedi.

Kizlar hepinize de çok teşekkür ederim doktor ne derse desin çevresinde birilerinin evet bende de var sadece sen de yok demesi daha rahatlatıcı oluyor 🥺 duygusalligim zirve . Doktorumda koraspin kullanma birkaç gün dedi. Ben yine de yarin doktora gitmeye çalışacağım hepinize çok teşekkür ederim

Canım ben 6+4 oldum ama hergün belli aralıklarda adet sancısı yaşıyorum doktor kesenin değerlerin iyi olduğunu söyledi dinlen ve ilişkiye kesinlikle girmeyin dedi kiii zaten tedaviye başladığımızdan beri yasak

Canım ben 6+4 oldum ama hergün belli aralıklarda adet sancısı yaşıyorum doktor kesenin değerlerin iyi olduğunu söyledi dinlen ve ilişkiye kesinlikle girmeyin dedi kiii zaten tedaviye başladığımızdan beri yasak
Valla biz de tedaviye başlar başlamaz bıraktık ilişkiyi . Adet agrisi transfer döneminde bende de olmuştu ara ara da oluyor ama bugün gerçekten adet ağrısı yasadim ve ilk kez lekelenme olunca gerçekten moralim bozuldu

Doktor kontrolün ne zaman canım progestan iğne yada jel kullanıyor musun
Ayın 27 sine randevum var ama yarın gitmeyi planloyorum küçük bir yerde yaşıyorum doktor sıkıntısı var durumum acil diyip iceri dalmayı düşünüyorum açıkçası 😀
Progestan kullanmıyorum ama opudan itibaren duphaston kullanıyorum içeriğini okuduğumda progestan düşüklüğüne bağlı kısırlık tedavisinde kullanılır diye yazıyor

Ayın 27 sine randevum var ama yarın gitmeyi planloyorum küçük bir yerde yaşıyorum doktor sıkıntısı var durumum acil diyip iceri dalmayı düşünüyorum açıkçası 😀
Progestan kullanmıyorum ama opudan itibaren duphaston kullanıyorum içeriğini okuduğumda progestan düşüklüğüne bağlı kısırlık tedavisinde kullanılır diye yazıyor
Benim hafif kanamam olduğu zaman Dr progestan fitili arttirdi
Sende git bencede kontrole
Önemli birşey yoktur hayirlisiyla

Bence de git önemli birşey olduğunu düşünmüyorum ama ne olur ne olmaz bende progestan iğne kullanıyorum artık jel kullanıyorum hem için rahatlamış olur hem de doktor belki iğne jel yada fitil verir

X