Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA BAYAĞI YOĞUN GEÇECEK KIZLAR.. HADİ ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ...

hadı bakalım sıra kımde acaba...ya nezman doğuracağım çok merak edıyom heee....her gece ağrı ile uyanacağımı hayal ederk yatıyom ...habıre iç çamaşırlarıma bakıyom bişcikler gelmışmı dıyeee

kız febı nurcan öğetmen doğurmadı daha onu neden doğuranlara geçirdınnnn

inşalah çorumlu ama pek sanmıyom onda daha ses yoktuu...ya bende doğurmak ıstıom belımde sancı var ama okadarcıkkk sen ne durumdasınnnn

selam arkadaşlar.çok katılamasamda takip ediyorum.febi liste için eline sağlık ama henüz bende doğurmadım:sm_confused:doğuracağımda yok bu gidişle:1no2:

bıdışım nie sezeryan oluosun günü geçtiği için mi?
umarım kolay ve rahat olur cnm
sağlıklı doğumlar.

tatlicadiarzunurcan dogurmustur kesin:teytey:baksaniza gelmedi hic :1shok:dogurun anacum dogurun hadi bakalim

valla bende senin gibiyim canim tatlicadiarzu bide dusun benim gunum gecti daha da delirmek uzereyim :teytey:

bende aynı senin gibiyim canım valla bide sıcaklarda fenalık geliyo artık bana.................

VALLA EBİSİM SENIN İŞİN ÇOK ZORR...ALLAH YARDIMCIN OLSUNN...

EZGIBOCUM EVET HABIRE DUŞa girip çıkıyorummm...bugünde aynı burası yanıyo gene allahım bıran önce kurtulsak artıkkk...çorumlu kesın doğurdu bu nurcanöğretmen ortalarda yok..eğer bişiler olmasa gelır dicem ama gezmeyede gitmış olabılır bugün pazar.

bende gezmelere gitmek istiyorum 1 bucuk haftadir evden cikamadim, sadece doktora gidebiliyorum senağlama yarabbim dogsun artik bebisim senağlama

ben artık vazgeçtim gelsin diye sızlanmaktan.kuzum yatsın içerde istediği kadar yaaa.yazık.korkuyo demekki doğumdan daha güçlenmemiz lazım.kendimi işe güce vurdum.elimden geldiğince evle uğraşıyorum sakinleştiriyo.zaten doğuncada en az 15-20 gün dışarı çıkamıycaz.ölede bölede evdeyiz.kuzum rahat etsin bari.hatta beni şimdide doğumdan sonra evde olacak curcuna ve gereksiz göstermelik alakalar düşündürüyo.sevenimizde çok tabi ama bilirsiniz işte sağ sol yapma insan dolu.hamileyken kapını açıp sormazlar doğurunca çıkmazlarr.ıııyyyyy.

kızlar ben pek katılamadım bu son aralar, ama size müjdeli haberi vermeden edemeyeceğim...
ben de 15 temmuzda, sabah 10.30da kızım doğdu:)
doğum normal oldu, kızım 3000gr, 50 cm oldu...çok acıdı ama sonuca kat be kat değdi:)
kendinize iyi bakın...
şimdilik bu kadar...
hepiniz öpüldünüz..
kolay gelsin kızlar...

yiğit efemmmm oğlum gel artık annecim seni çok özledim nasılsın kime benziyosun canım yavrum gel artık :)))

Ya sata göre 1 günüm kalmiş.ama ultrasona göre perşembe doluyo günüm febicim bilgine.teşekkürler emeğin için.

Ya sata göre 1 günüm kalmiş.ama ultrasona göre perşembe doluyo günüm febicim bilgine.teşekkürler emeğin için.

sata gore benim 7 sinde son gunumdu ama ultrosonda 22 temmuz dediler,nasil oldugunu bende anlamadim.sata gore tutmuyor bazenfisfisfisfisfisfisfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…