Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

kızlar günleri boşverın artık gelcekler nasıl olsa zaten genellıkle kımsenınkı sata yada ultrasona göre gelmedı ya erken geldı ya geç baakalım bızım nasıl olacakkkk

uyumadiniz mi kizlar yahu benim de uykum yok delirmek uzereyim karnimin altinda bi sislik var demistim size su toplamis ve orasi bi kasiniyor bi kasidim oldum allahim kip kirmizi oldu:bbo:senağlama

uyumadiniz mi kizlar yahu benim de uykum yok delirmek uzereyim karnimin altinda bi sislik var demistim size su toplamis ve orasi bi kasiniyor bi kasidim oldum allahim kip kirmizi oldu:bbo:senağlama

kız çorumlu sendede mı var o kaparıklık ve kaşınmalardan benımde göbeğin alt kısmında varr..kaşıyınca kızarıyo açıyoo...sıcaklardan heralde....hafsacım günaydınnnn....ne güzel oğlunla beraber kalk...oyyy oyy bızde görecezmı o günlerııı:uhm::uhm:

inşallabh görecez hala tık yok ama bakalım nezaman gelecek çok merak ediyorummmm..off midem çok fena kızlar acayıp yanı istiframı edecem ne yaaa.bu nerden çıktı gene yaaaa

22temkw4.jpg

ebis kiz sen yeni katildin aramiza sanirsam .. ben dikislerimden dolayi pek takip edemez oldum ..
hosgeldin canim..

askıto zaten efenı aldın bı kayboldun bıdaha gelemez oldun kız çokmu acıyor dıkışlerrr

kizz .. dogumum kabus gibiydi yha hala atlatamadim ..
halimi görsen .. yeni yeni kalktim walla.. hala aciyo dikisler..
ama annem dioki benim canim cok tatliymis :)))
o üc tane dogurmus .. bi de kaynanasina hizmet etmis dogumdan sonra :roflol:
ne kaynanasi gebertirim valla :))) o gelsin bana hizmet etsin :)) pa$a gibi torun vermi$im :lepi:

bi sey daha :)) ne kadar zor olursa olsun .. bakin ben su anda o dakikalardan bahsederken gülebiliorum..
allah yardimciniz olsun ..
bütün agrilar gidecek.. ayaga kalkacaksiniz..
en güzelide minik kelebeginizi koklayacak öpeceksiniz..
ve cehennem azabi bile olsa cekmeye deger..
normal dogumdan kesinlikle vazgecmeyin..

KIVIRMA BOŞUNA YEMİYORUZ ŞEKERİM.. :1no2: BARİ DUA EDİN DE BİZ DE ATLATALIM , BEBİŞİMİZE SAĞ SALİM KAVUŞALIM .. :çok üzgünüm:

valla bende ıyıce sıkıldım zor olmasını ıstemıyorum tabı ama...yınede bak ne acı çekenlerı duyduk burda ..kolay olanların yanınd azor olanlar var srose gıbı kız dıkışlerınden oturamıyo bak hala aramıza gelemıyor bıle..ama hepsı gelıp geçici şeyler bende oğlumu görmek ıstıyorum artık zaten eşimde hiç yok yere bağırdı çok canım sıkkın ağlamaya yer arıyomsenağlamasenağlama oda üstüme gelıyo yaaasenağlamainşallah bu gece barı ağrılarla uyanırım sıkıldım yaaa

bi sey daha :)) ne kadar zor olursa olsun .. bakin ben su anda o dakikalardan bahsederken gülebiliorum..
allah yardimciniz olsun ..
bütün agrilar gidecek.. ayaga kalkacaksiniz..
en güzelide minik kelebeginizi koklayacak öpeceksiniz..
ve cehennem azabi bile olsa cekmeye deger..
normal dogumdan kesinlikle vazgecmeyin..

Askitocum sende benim gibi sezeryanlisin herhalde
.Ay agzina saglik cok guzel demissin.
"Cehennem azabi bile olsa cekmeye deger normal dogumdan vazgecmeyin" diye.
Gozunu sevim normal dogumun.hemen ayaga kalkiyorsun.dikislerim yuzunden gulemedim,hapsiramadim yaff:kızgın:

valla bende ıyıce sıkıldım zor olmasını ıstemıyorum tabı ama...yınede bak ne acı çekenlerı duyduk burda ..kolay olanların yanınd azor olanlar var srose gıbı kız dıkışlerınden oturamıyo bak hala aramıza gelemıyor bıle..ama hepsı gelıp geçici şeyler bende oğlumu görmek ıstıyorum artık zaten eşimde hiç yok yere bağırdı çok canım sıkkın ağlamaya yer arıyomsenağlamasenağlama oda üstüme gelıyo yaaasenağlamainşallah bu gece barı ağrılarla uyanırım sıkıldım yaaa

aay canimmm, bos yere kendini uzme, sen uzuldukce agladikca bebeginde hisseder, en fazla 2 hafta daha dayanacaksin bak gunler su gibi geciyor bile yerimseniben ben 40+4 oldum bile benneyaptımki hakkatten bekle bekle bende biktim yaf senağlama

:1shok:
kizz .. dogumum kabus gibiydi yha hala atlatamadim ..
halimi görsen .. yeni yeni kalktim walla.. hala aciyo dikisler..
ama annem dioki benim canim cok tatliymis :)))
o üc tane dogurmus .. bi de kaynanasina hizmet etmis dogumdan sonra :roflol:
ne kaynanasi gebertirim valla :))) o gelsin bana hizmet etsin :)) pa$a gibi torun vermi$im :lepi:

aşkito laaannn:eek:klava:sen git efeciğimle acık daha ilgilen bizde doğuralım öle gel cadı karıııtatlicadiarzune korkutuyon lennn:1shok:zaten yusuflar başladııı.:çok üzgünüm:

X