Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

saol ebişim ama beklemek istemıyorum artık sıkıldımm...ay karnım çok ağrıyoo..ama bunlar psıkoljık olmaya başladı heralde bende üffffffff....nişan barı gelse çok sevınıecemmm..o geldımıo arkası gelır heralde...

biraz geç olacak ama ben 4 temmuz annesiyim yani halihazırda 18 günlük anneyim.

cnm beklenen doğum tarihini , bebeğin adı cinsiyeti , kaç kg doğduğu .. yazarsan listeye bunları da geçerim .. güle güle büyüt bebişini..

KIZLAR TEMMUZUN SONUNA DOĞRU YAKLAŞIYOZ .. SON HAFTAYA GELDİK , ARTIK PATIR PATIR DÖKÜLECEZ .. :lepi:

100 KİŞİ OLABİLİR MİYİZ DERKEN 105 OLDUK .. EEEEE TEMMUZ ANNESİ OLMAK BİR AYRICALIK HAKSIZ MIYIM YANİ .. sengözlerimebaksanab LİSTEYE BAKIN YAAAWW MAAŞALLAH :lepi:

ben gene doğurmadım yaaa.bugünde bitti.febicim ben sana mutlaka haber vercem doğuma gidersem.oda gidersem tabii.öle eklersin pırtlatanlara canımmmm.

merhaba kizlar dun saat 16:00 oglusum dunyaya geldi,normal ve 3800 gr
darisi bekleyenlerin basina kizlar.
oglum durmuyor kisa yazmak zorundayim a.s.a.s.

kiz ne zaman gittin dogurdun ve cabucak geldin hemde yabanci ulkede yoksa leptop mu goturdun kafamçokkarıştı
ay ne guzel hadi bakalim gozun aydin sende aldin oglusunu kollarina allahim anali babali buyutmeyi nasip etsin hayirli ve saglikli evlat nasip eylesin
darisi basimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:lepi::lepi:
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ve arkadaslarima aminnnnnnnnnnn:teytey::teytey:

TULPZAAD Allah analı babalı büyütsün hayırlı ömürler versin canım.darısı başımıza

Oglum durmuyor kisa yazmak zorundayim a.s.a.s.

cnm maaşallah tam gününde hem de normal doğmuş tombişin , güle güle büyüt, doğum hikayeni merakla bekliyoruz ..

ben gene doğurmadım yaaa.bugünde bitti.febicim ben sana mutlaka haber vercem doğuma gidersem.oda gidersem tabii.öle eklersin pırtlatanlara canımmmm.

BENDEN ÖNCE PIRTLATSAN İYİ OLUR YOKSA DOĞUM İÇİN BEKLEYENLER BÖLÜMÜNDE KALIRSIN :roflol: ONA GÖRE ELİF AZRA klava:

ay maşallah valla bravo.gittin doğurdun ve geldin .bide bize bakklülülülülülü
allah bağışlasın tosuncuğuda maşallah.

yaws arzu ela yok rose yok dogurdu mu yoksa bunlarrrrrrrrrrrrr ana nurcanogretmende yok ebis de yok :1shok::teytey::lepi:

yok anacım nerde ben doğuramıcammm valla artık iyice anladım bizim paşa ağustos bebği olacak ....valla yarın kontrolum var iple çekıyorum ....

gene duruyom ben.bakıyım ewet hala duruyom.çorumludoğurmadı demi daha.iyi bari oda beni bekliyo galibaaaaa.

gene duruyom ben.bakıyım ewet hala duruyom.çorumludoğurmadı demi daha.iyi bari oda beni bekliyo galibaaaaa.

sancilarim var bi saatir ama biseye yaramaz sanirsam agriyor ama dayanilmaz degil sengözlerimebaksanab
bekliyorum anacum beraber doguraydik bari sende beni birakip gitme de :lepi:kafamçokkarıştı

duuuuruuunn benıde bekleyınnn beraber gıdecez biz doğurmayaa...benı unutmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…