Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

ya kızlar hakkaten bıldışım la semra yokkk..bıldışımın hiç sesi çıkmadııı doğumu oldumu ne ettıı...sağlıkları yerındemııı.asllında bu kızın evındede ınternet var(ben öyle hatırlıyorum))) nıye acaba yazmadı bızee inşallah sağlıkları yerındedırr endişelenıyorummm haber alan yokmuuuuuuuuuuu

kizlar benimki ni iletiyim..benimde bilgisayarim tam dogum zamani yoktu...kreeft - yusuf muhammed-beklenen tarih:15 tem 08-dogum tar:17 tem 08 -sezaryan -3.900kilo- 51 cm-----

bebeklerkac gunluk orasini anlamadim,simdiki tarih mi....

biz de o vakitlerde forumda değildik, ama bizde temmuz bebeğiyiz, sakıncası olmazsa oğlumu da yazarmısınız? :) zaten 6 temmuz boş kalmış listede:)

amilie / yağmur / 6 temmuz / 6 temmuz - normal doğum - 3230gr-51 cm

ayrıca elinize sağlık, çok güzel olmuş.

amilie nasıl denk getirdin ölee doğum 6 tahmini doğum tarihi 6 temmuz bravo valla yağmurcuğaa vakitli bir insan olcak anlaşılann....

benimde beklenen
doğum tarihi 1 ağustos 2008
doğduğu tarih 22 tenmuz 2008
sezeryan
3410 gr 50 cm

eski bir forum ama bence yoklama almalıyızz:))kimler kalmış görelim:))

artık vakti geçecek diye kendimi alıştırmaya çalışıyordum ama oğlum annesini sıkıntıya sokmadan beklenen günde sabah erkenden haber verip öğleden sonra geldi.

listeye göre beraber yola çıktığımız KK nın 2008 ilk temmuz annesinin bebişleri bir hayli acele edip 4 haziranda dünyaya geldiler :teytey: Ethem ve Denizin 1. yaş günleri kutlu olsun .. gözün aydın Rüzgarım büyüttün bile a.s.

kizlar daha dün gün sayyorduk simdi dogum günleri geldi valla yaslarina girenler basladi.Allah uzun ömürler versin yavrularimiza Allah anali babali büyütsün hepsini canlarim benim........................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…