Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

selam kızlar beni listede düzeltirmisiniz 28temmuz sezeryan tarihim birde bebeğimin adı değişti yiğit efe öptm

benimde sata göre 1 ağustos çıkıyo. ilk ultrason görüntülerinde ilerde görünüyodu takvimi ona göre yapmıştım... doktora göre 5 ağustos... sona ben kalıcam heralde...

MAEVES ALLAH SABIR VERSİN KIZ.. AĞUSTOSA KALMAYIZ İNŞ. YAAA ... :bbo:

kizlar dua edin de sancilarim devam etsin oluyorum ter icinde kaldim vallaha cantam bitti bi kagitlarimi hazirliyorum devam ederse agrili zaten daha beter olursa annemi cagirip hastaneye gidecem
cunku cogu sanciyi evde cekmeye raziyim hastanede cekersem kafayi yerim 24 saat cekmisim birincide bunu da hepsini hastanede cekemem allah hepimizin yardimcisi olsun insallah

CNM SEN DAHA TECRÜBELİSİNDİR AMA BEN DE DOĞUMDAN ÖNCE EVDE SANCILARIMDA TERLEME OLMUŞTU BENCE VAKTİ GELDİ MİNİK KIZIN GELİYOR GALİBA...ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN CNM....:1hug::asigim::1hug:

ay insallah oledir ya
cunku ben dogum sancilari hep hastanede cektim ilkinde evet o zaman da terlemistim ama iste hep degisiyor diolar hayirlisi belki giderim sonra hastaneye kardesimi bekliyorum benimle durcak evde devam ederse ambulans cagircaz

ay insallah oledir ya
cunku ben dogum sancilari hep hastanede cektim ilkinde evet o zaman da terlemistim ama iste hep degisiyor diolar hayirlisi belki giderim sonra hastaneye kardesimi bekliyorum benimle durcak evde devam ederse ambulans cagircaz

hayırlısı olsun artık canım.inşallah doğurursun.yazık senin bide oğluşun var.tez zamanda kurtulalım bizde.:1hug:

oNca, çorumlucadı,febi,arzuela,nurcanöğretmen,meral76,çiğdem,maeves,tub833,bıdışım,shpirt,
rose-17,ezgibo,yelsan
ve şu an hatırlayamadığım doğum yapmamış diğer temmuz annelerine kolay doğumlar diliyorum..a.s..
kızlar sona kaldık diye üzülmeyin nasıl sa bebekleriniz bir ömür boyu sizinle olcaklar...sağlıkla gelsinlerde bikaç gün daha sabredin....:asigim::asigim:

son günler geçmek bilmiyo canım .. teşekkür ederiz canım .. inşallah kısa zamanda bizde alıcaz kucağımıza bebişlerimizi

febi cim sona kalmaz da doğum yapacak olursan listeni sanırım exell de hazırlayıp resim olarak mı kaydettin nasıl yaptığıını anlatırsan ben devam ederim cnm düzenlemeleri yaparım....

valla üzülmüyorumda çok sabırsızlanıyorum miniğimi kucağıma almak iiçin

sağol canım... ama artık bende koklamak istiyorum kuzumu. ama tabi zamanında sağlıkla gelsin inşallah...a.s.

u2rem cim saolasın canımm...bende kontrolden geldım şimdi bebişim iyimiş 3250 gr olmuş doktorum 3100gr ıle 3500 gr arasında bır değerde doğar dedı..bu hafta içinde ağrılarım gelmezse cuma tekrar gıdıcem kontrole ama muhtemelen cuma gelmeden görüşeceğiz dedı doktor amcası eren bey aşağı doğru içmiş iyice...ay kızlar çok mutlu oldum ama korkuyorum bı taraftanda yaaaaa..nasıl doğuracam bennnn...allah hepimize bebklerımızı sağ salim almayı nasip etsinn inşallahhh...

ay allahim nolur nolur kurban oldugum allahim su mubarek gunlerin yuzu hurmetine dogurayim artik aciyorrrrrrrrrrrrr

febi cim sona kalmaz da doğum yapacak olursan listeni sanırım exell de hazırlayıp resim olarak mı kaydettin nasıl yaptığıını anlatırsan ben devam ederim cnm düzenlemeleri yaparım....

excell de hazır sana mail olarak atsam iyi olur çünkü ne zaman geliceği belli olmaz kızımın ..
yapılışı : excellde tabloyu seçip kopyala diyosun paint e gelip yapıştır diyosun.. paint sayfasını uygun büyüklüğe getirirsin önce yoksa çok küçük oluyor ( resim - özniteliklerden boyutu 935*692 piksel olarak ayarlı benimki ) sonra farlı kaydet masaüstüne o günün tarihi ile kayıt türünü JPEG .. olarak seçip kaydediyorum , ( hergün aynı işlemi yapıyorum tek tek ) .. imagesahack den masaüstündeki resim olarak kayıtlı tabloyu 1600 * 2100 (en büyük boyut ile) liste sayfasına yapıştırıyorum..

mail adresimi özelde yazarım bana boş mail atarsın senin adresini de ben almış olurum arkadaşım ok :lepi:
a.s.

canım istersen bana özel mesajla at mail adresini ok...

canım sagolasın.inşallah bir avazda kurtuluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…