Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

kızlar dikkatimi çekti bugüne kadar normal doğan tüm kız bebeklerr beklenen gününden erken gelmişler..bakalım bundan sonrakiler napacak kız anneleri tetikte olun...:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

kızlarda;

baharaltı-32 gün önce
u2rem-12 gün önce
fatoss58-19 gün önce
clopin-15 gün önce
najnaj-12 gün önce
genciza-9 gün önce normal doğum yapmışlar...

erkeklerde ise;
gamze-11 gün önce
srose-4gün önce
askito- beklenen gününde normal doğum yapmış....

nerde canım ya,biz dört gözle bekliyoruz 39 da olduk ama tık yok,oglum gibi buda 41de dogacak belli:çok üzgünüm:

ya kızlar benim ultrason sata göre geri.bugün tam 39 haftalık olduk biz.takvimi değiştiriyim bari.ama gelmiyo işte.dr 40 41 olabilir dedi.bide erkek oluyomuuuşşşşş.o dru kovalamammı bennn

canım artık bu zamandan sonra son ultrasonlara bakmıcan ilk ultrason tarihine göre bebek doguyor.benimkide geri bende son ultrasona baksam bebek agustosta gelir ama doktor temmuz dedi,10 gün geri çıkıyor kafama takıyordum ama artık takmıyorum

arzucum benim takvim sata göreydi.druma göre hep 3 gün fark var gerçi 3 gün nedirki ammaaa.gelmiyo bu zilli.

canım az kalmış 6 gün nedir ki bgn yarın bi sürpriz yapar belki de annesi:içelim:

inşallah canım ya,artık yoruluyorum evde bi canavar zaten sürekli karnımı sakınıyorum valla bu zamana kadar hep vurdu araba attı altını alırken,uyutmak için sallarken hep tekmeledi o yüzden artık dogsun istiyorum inşallah saglıgı yerinde dogar o kadar darptan sonrasenağlama.korkuyorum ve merak ediyorum

yaramaza bak sennn..ayıp ula o senın kardeşinnn..yarın öbürgün büyüyünce çıkarır onların acısınıo sendenn....gamyoncuiremsu..

valla ılk ultrasonda 25 temmuzdu son gıttığımde 29 temmuz dedı doktor bıde 41 hafta felan beklersek ağustos annesı olacam herakde ..bakalım yarın kontrole gıdeceğim ne dıyecekkk...hayırlsınla gelsınlerŞeniz artıkkkk...:teytey::teytey:

KIZLAR ELMAS VE ROSE -17 DE YOK ORTALARDA :sm_cool:

febıcım nerde anam nerdeee ağrı var sızı var ama bebek yok ortalardaa...ben buradayımm keşke 1-2 gün yok olsamda çıkarsam şu velediiiisırnaşık şeysırnaşık şey pek beğendı yerınııı..bız sona kalanlardan olacaz herkes doğuruyo habıree...bızde çıt yok yarın kontrolum var bakalım ne olcekkkk

dogduktan sonra daha kötüsünü yapmasındaşutarafagitti.canım ya benim her ultrasonum farklı çıkıyor 19,22,25,30 dediler şaştım kaldım valla en son ultrasona görede 4 agustos çıktı iyimi ama doktor ilk ultrasona göre dedi yani temmuzun sonuna dogru dogar dedi

benımkıde 20 sınden sonra gelbılır beklıcez dedııı...nasıp artık rabbım onların geleceği günü kararlamıştır canımm..hayırlısıyla inşallah...

benim oglan da oyle benim olduruyor hele su son iki haftadir oglan kudurdu sapitti kufretmeye basladi :1shok:senağlama karnima vuruyor ayaklariyla vuruyor cok kotu oldu ya insallah daha kotu olmaz yandik biz anacum yandik allah hayirlisi versin artik senağlamasenağlama

canım benimki küfür etme aşamasına gelemedi.braz daha küçük çat pat anca konuşuyoa.s.sakıncaz artık kızlarımızı ama zorlancaz o kesin.kaç yaşındaydı senin oglan

kızlar listeye göre ben , ezgibo ,tub833 (aktif olan) üçümüzden biri en son doğuracak ... bakalım kim en sona kalıcak.. ben kalmim de........ Kötü Kazen artık ben de doğurmak istiyorum yaaa .. sıkıldım iyice , herkes bebişini kucakladı .. :dilcikar: stres de başladı son 10 gün .. kızlar erken gelirdi hani kızım yaaa....:sm_confused: şakkıdı

yok canım ya erken merken gelmiyo banada 38 dedogar dediler ama hala yok hayırlısı artık beklicez

canım heralde en son ben doğurucam sen korkma sonuncu olmaktan bende çok sabırsızlanıyorum bebişimi kucağıma almak için ama sağlıklı doğsunlarda hayırlısıyla başka bişey istemiyorum nasıl olsa eninde sonunda doğacaklar....................

canım benimki küfür etme aşamasına gelemedi.braz daha küçük çat pat anca konuşuyoa.s.sakıncaz artık kızlarımızı ama zorlancaz o kesin.kaç yaşındaydı senin oglan

3 yasinda benim yaramaz oglan hayirlisi artik ya duzelirler insallah
onlari da kardeslerine yardimci olmak icin denemeliyiz
poposunu degistirince gezdirince yardim etmesini isteyelim giydirmege yardimci olurlar icine katalim ki kendilerini dislanmis hissetmesinler :teytey::teytey:
biz kazancaz insallah :roflol:

yok anam bacum ne erkeni benim kiz da gununu doldurcak sanirsam baksana 39 haftalik oldum kafamçokkarıştı
neyse hayirlisi ile gelsinler de hayirli evlat saglikli evlat olarak onemlisi o gelsinler gununde bakalim bekliyoz :roflol::lepi:

ya benim dr da 24 temmuzda çağırdı kontrole bidaha.1 hafta sonra.bide millet kızlar erken doğar seninki kız değil erkek diyo iice stres oldum.düşünsenize süprizi amma olur haaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…