Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
dün gece ilişki sırasında karnım ağrımaya başladı ilişkiyi bıraktık wcye gittim peçeteye kan geldi :KK53: çok korktum henüz adetimin 22. günü gelmesi mümkün değil doğru düzgün uyuyamadım sabahı zor yaptım uyuyabildiğimdede rüyalarımda beni bırakmadı
az önce doktoru aradım zorlamayla olmuş olabilir şu anda devam etmiyosa sorun yok dedi
benim içim rahatlamadıki :KK43:

Canim bu çektiğimiz sikintilari Allahim hayirla sonuclandirsin doktor bisey yok dediyse bisey yoktur sonuçta Herşey olacağına variyo sikma canini

dün gece ilişki sırasında karnım ağrımaya başladı ilişkiyi bıraktık wcye gittim peçeteye kan geldi :KK53: çok korktum henüz adetimin 22. günü gelmesi mümkün değil doğru düzgün uyuyamadım sabahı zor yaptım uyuyabildiğimdede rüyalarımda beni bırakmadı
az önce doktoru aradım zorlamayla olmuş olabilir şu anda devam etmiyosa sorun yok dedi

ağustoscum merhaba hiç korkma arkadasım bendende kendılıgınden geldı dün bende dr u aradım yerleşmedır belkı dedı ama bende endişelıyım:KK43: ama düşünüyorumda biz bişey yapamayız eger kısmetse bebeklerimiz bizimleyse zaten ne olursa olsun gelicekler, allahım bu yolda bize yardım etsin kucaklarımızı boş bırakmasın :)

ağustoscum merhaba hiç korkma arkadasım bendende kendılıgınden geldı dün bende dr u aradım yerleşmedır belkı dedı ama bende endişelıyım:KK43: ama düşünüyorumda biz bişey yapamayız eger kısmetse bebeklerimiz bizimleyse zaten ne olursa olsun gelicekler, allahım bu yolda bize yardım etsin kucaklarımızı boş bırakmasın :)

aşılama günlerimiz aynı seninle evet biz bişey yapamayız hatta bu kadar strese girip zarar veriyoruz belkide oluşan bi hamilelik varsa :KK43:
seninki ne kadar geldi benim o anda sadece peçeteye geldi açık renkli . dr banada yerleşmedir desin diye bekledim ama demedi

Son düzenleme:
Songulcum asilaman hayirli olsun biz seninle konusmustukk de mi. Klomen bi tanene ile massallah super mumuslar olmus. Sperm degerleriniz nedir? Ben de 17 temmuzds oldum asi =))))
insallah bu ay bebwklerimizin haberlerini aliriz sonrada sag salim kucaklarimiza aliriz cumle muslumanin evladi icinde de bizler icindir duam.
Evet canım ben geçenlerde senin topiginde ilk aşılama sonucunu sormuştum gözden kaçtı demek ilk aşılaman tutmadı[emoji20] ikinci aşılamanı yine aynı dr mu oldun canım? Tatlım değerler sperm sayısı 90 milyon Konsantrasyon 60 milyon Toplam hareketlilik% 70 ile aşılamam oldu.sizin değerler nasıl canım? çatlama iğneden kaç saat sonra aşılaman oldu

Aminnnnn inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun bende dün oldum ilk aşılama beklemedeyim hayırlısı bu mübarek günlerde umarım güzel sonuç alırız
Sizin sperm değerleri nasıldı canım.doktor ilişki için ne dedi.bizim ilk 3 gün hergün olacak ondan sonra gün aşırı ya dönecek şekilde olacak [emoji2]

Son düzenleme:
aşılama günlerimiz aynı seninle evet biz bişey yapamayız hatta bu kadar strese girip zarar veriyoruz belkide oluşan bi hamilelik varsa :KK43:
seninki ne kadar geldi benim o anda sadece peçeteye geldi açık renkli . dr banada yerleşmedir desin diye bekledim ama demedi

evet aşılamadaşız senle :KK70: kesinlikle stres olayına inanıyorum .. benim genelde reglden önce kahverengi lekelenme olur ardından regl gelır, dünden önceki gün kahve dünde kırmızı kahve karısımı geldi :S neye yorcagımı bilmiyorum dünde dedim artık napıyım yaniii olacağı varsa olur yaaaa ..aslında bayramn hediyesi olsun istyorummm :) agustos sence nezaman test yapalımmmm:) buarada senınde ilk aşılama degılmı eş te sende sıkıntı da yoktur ?

evet aşılamadaşız senle :KK70: kesinlikle stres olayına inanıyorum .. benim genelde reglden önce kahverengi lekelenme olur ardından regl gelır, dünden önceki gün kahve dünde kırmızı kahve karısımı geldi :S neye yorcagımı bilmiyorum dünde dedim artık napıyım yaniii olacağı varsa olur yaaaa ..aslında bayramn hediyesi olsun istyorummm :) agustos sence nezaman test yapalımmmm:) buarada senınde ilk aşılama degılmı eş te sende sıkıntı da yoktur ?

testi bayram sonra yapcam bayramdan önce öğrenmek istemiyorum doktorda 15. gün bekle dedi oda bayramın 3. günü oluyo
ilk aşılama benimde bizim spermlerin hareketi düşük

testi bayram sonra yapcam bayramdan önce öğrenmek istemiyorum doktorda 15. gün bekle dedi oda bayramın 3. günü oluyo
ilk aşılama benimde bizim spermlerin hareketi düşük

bende bayram hediyesi olsun istyorum genelde 12 günden sonra yapın diyorlar..lab dakı yıkamadan sonrakı durum nasıl canım ?

bende bayram hediyesi olsun istyorum genelde 12 günden sonra yapın diyorlar..lab dakı yıkamadan sonrakı durum nasıl canım ?

test yapmaya cesaretin var senin yap bakalım bayramdan önce nolcak :) yıkamadan sonra
13,5 milyon sperm
hareketlilik 99,9
ileri hızlı hareketli 37
ileri yavaş hareketli 33,3
yerinde hareketli 11,1
hareketsiz 18,5

iyi akşamlar herkese .bende bugün aşılama oldum ikinci aşılamam klomen ile oldu ilaçlı aşılama yani günde bir tane klomen içtim 3 yumurtam oluştu. Çatlama iğnenin üstünden 30 saat geçtikten sonra aşılamam gerçekleşti.allah bu mübarek ayda inşallah nasip eder.rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

hoşgeldin seninle varikosel topiğinden tanışıyoduk eşinin değerleri baya yükselmişti diye hatırlıyorum yinede normal yoldan olmadımı hamilelik

hoşgeldin seninle varikosel topiğinden tanışıyoduk eşinin değerleri baya yükselmişti diye hatırlıyorum yinede normal yoldan olmadımı hamilelik
Evet canım olmadı maalesef geçen ay yine test yaptık değerler çok iyi çıktı bu aşılama günü test verdik düşük çıktı kısmet herşey. Sende bu ay aşılama yaptırdın galiba nasıl geçti aşılaman kaç yum oldu? Bu benim son aşılamam eylülde tüp yaptiracagiz

canım canım canlarım :KK16: dünden beri nasıl bir iş, misafir, iftar vs.. ekstra yoğunluğum olduğunu tahmin bile edemezsiniz. yatağa nasıl atıyorum kendimi ben bile hatırlamıyorum, şimdi iki dakika size bakiyim dedim göçüyorum yine ayakta :89:
Allah rahatlık versin hepinize, hayırlı haberlere uyanmak dileğiyle
:KK54:

mrh adet oldum Kısmet olmadı tabloya yazarsın :KK50:

Canım inşallah yerleşme kanamasıdir çok duydum çünkü bu kadar erken adet olmayacağına Göre. inşallah aşılaman tutar tatlım allah dualarımızı kabul etsin inşallah daha fazla uğraş madan kavuşuruz bebeklerimize

Evet canım olmadı maalesef geçen ay yine test yaptık değerler çok iyi çıktı bu aşılama günü test verdik düşük çıktı kısmet herşey. Sende bu ay aşılama yaptırdın galiba nasıl geçti aşılaman kaç yum oldu? Bu benim son aşılamam eylülde tüp yaptiracagiz

Canım inşallah yerleşme kanamasıdir çok duydum çünkü bu kadar erken adet olmayacağına Göre. inşallah aşılaman tutar tatlım allah dualarımızı kabul etsin inşallah daha fazla uğraş madan kavuşuruz bebeklerimize

tüpe gerek kalmadan bu sefer bebeğine kavuşursun inşallah :emir_bebek:
evet bu ay yaptırdım kolaydı bi sorun yaşamadım bi tane yumurtam vardı
bende inşallah yerleşme kanamasıdır diyorum

tüpe gerek kalmadan bu sefer bebeğine kavuşursun inşallah :emir_bebek:
evet bu ay yaptırdım kolaydı bi sorun yaşamadım bi tane yumurtam vardı
bende inşallah yerleşme kanamasıdır diyorum
Benim bi arkadaşın öyle oldu canım adet öncesi 1 hafta kanaması oldu hafif 1 hafta sonra hamile haberini aldı inşallah seninde öyle olur tatlım. Aşılama işlemi biranlık birşey keşke tüp gibi şansı daha yüksek olsa. Tüp çok ugrastirici inşallah gerek kalmadan hamile kalırız

Benim bi arkadaşın öyle oldu canım adet öncesi 1 hafta kanaması oldu hafif 1 hafta sonra hamile haberini aldı inşallah seninde öyle olur tatlım. Aşılama işlemi biranlık birşey keşke tüp gibi şansı daha yüksek olsa. Tüp çok ugrastirici inşallah gerek kalmadan hamile kalırız

1 hafta süreklimi oldu lekelenme gibimiymiş
mübarek günlerde bu aşılamalarımızla Rabbim nasip etsin evlatlarımızı

test yapmaya cesaretin var senin yap bakalım bayramdan önce nolcak :) yıkamadan sonra
13,5 milyon sperm
hareketlilik 99,9
ileri hızlı hareketli 37
ileri yavaş hareketli 33,3
yerinde hareketli 11,1
hareketsiz 18,5

benimkinide aynen yazıyorum anlamadım çok ama konst sonrası 61400000 %90 canlı %40 klas a+b bu nedemek acaba?

Haziran ayının sonlarında ilk aşılamam yapıldı, dün yani 6 hafta 3 günlükken bebeğin kalp atışlarını dinledik. :):) Dileyen herkese Allah'ım nasip etsin...:KK16:

X