Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadasim selamlar, senin bir kizin vardi degil mi. Eger cevabin evetse tedavi ile mi oldu o? Veyine cevabin evet ise ne gibi belirtiler yasadin anlatirmisin biraz zahmet olmazsa. Simdiden tesekkur ederim

Evet kizinm var.tedaviyle sayilmaz Dr gittiğim ay ilaçsiz yumurtlama takibine aldı yumurtan var bu gün yarin çatlar dedi ve 15 gün sonra adet olmadim hamile kaldigimda 5 yillik evliydim şimdi 9 yaşinda

Evet kizinm var.tedaviyle sayilmaz Dr gittiğim ay ilaçsiz yumurtlama takibine aldı yumurtan var bu gün yarin çatlar dedi ve 15 gün sonra adet olmadim hamile kaldigimda 5 yillik evliydim şimdi 9 yaşinda

Masallah Allah bagislasin... istemediniz mi 5 yil? Yada sorun vardiysa neydi problem?

Masallah Allah bagislasin... istemediniz mi 5 yil? Yada sorun vardiysa neydi problem?

Bilmiyorum ilk 2 yil istemedik ondan sonrada olmadi ama Dr falan pek gitmedik bu gün olur yarin olur.ben salak gibi yine kizimdan sonra hemen olmasin dedim 3.4 sene bekledim şimdide uğraşiyoruz eşim hiç takmiyo olursa olur olmazsa boş ver diyoda kizim ve ben istiyoruz

Mrh benim tablodan anlasildigi gibi asisiz oldu Son adetim 27haziran Dun Aksam kahverengi akintim geldi ve devam ediyor Adet oncesi benim kahve gelir Su anda kucuk bi yerde memleketteyim Sanirim tutmadi sabah idrar Negatif Bugun saglik ocagina gitmeye calisicam ama umut pek yok

Benimde 25 temmuzdu ama asilama olduğu için cikar diye erken yaptirdim testi ama 1.7 çikti ve hala adetimgelmedi normalde gününden 3.4.yada 5 gün önce gelirdi bu sonucun yükselmesi mümkün mü acaba Dr negatif dedi ama

hmm hadi hayırlısı ayy zamanda geçmiyordur senin:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

evet ya arara kasık ağrım oluyor ödüm kopuyor bişi oalcak kuzuma diye :nazar: allah korusun zaman geçmiyor 4 ağustosda keseyi görücm allahın izniyle inşallah darısı sizlere inşallah

Benimde 25 temmuzdu ama asilama olduğu için cikar diye erken yaptirdim testi ama 1.7 çikti ve hala adetimgelmedi normalde gününden 3.4.yada 5 gün önce gelirdi bu sonucun yükselmesi mümkün mü acaba Dr negatif dedi ama

adetin geçerse kan testini tekrarla canım benim adetimm 1 gün geçti değrrim 76 ydı 1 gün sonra 168 e yükselmiş hiç belli olmaz hadi allahım yüzüne baksın inşallah

adetin geçerse kan testini tekrarla canım benim adetimm 1 gün geçti değrrim 76 ydı 1 gün sonra 168 e yükselmiş hiç belli olmaz hadi allahım yüzüne baksın inşallah

Bu şartlarda olması mucize .ama mucize istiyorum inşallah adet tarihin nezamandi tam olarak yazarsan sevinirim benim 25 di 23 de yaptim yani iki gün önce

Bu şartlarda olması mucize .ama mucize istiyorum inşallah adet tarihin nezamandi tam olarak yazarsan sevinirim benim 25 di 23 de yaptim yani iki gün önce

20 siydi canım bat ben 21 de test yaptım 76 çıktı 1 gün sonra 168 çıktı:nazar: yani 1 günde herşey değişebilir mucizeler allahım isterse oluverir inşallah pozitiftir canım

Ins yukselir Allah in takdiri Ben gittim burdaki saglik ocagi betahcg testi yapamiyormus eliza bilmemnesi yokmus

Morfoloji bozuk bizimde esimde varikosel var hayirlisi evet artik tüp bebeğe geçeriz

Esin ameliyat oldu mu. Benim esimde de cift tarafli varikosel vardi. Marttta ameliyat oldu % 2 olan morfoloji % 11e cikti.

Esin ameliyat oldu mu. Benim esimde de cift tarafli varikosel vardi. Marttta ameliyat oldu % 2 olan morfoloji % 11e cikti.

Ameliyat olmadi ne biliyim ameliyatlarda da pek bi olumlu sonuç duymadik artik bayramdan sonraki aya tüp bebeğe baslariz insallah zaten 2. Asilamayi sirf rapor için yaptirdik

Ameliyat olmadi ne biliyim ameliyatlarda da pek bi olumlu sonuç duymadik artik bayramdan sonraki aya tüp bebeğe baslariz insallah zaten 2. Asilamayi sirf rapor için yaptirdik

Yaaa :KK43: moralim boxuldu simdi... :'( sizde morf kac? Ileri hareket?

X