Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Haziran ayının sonlarında ilk aşılamam yapıldı, dün yani 6 hafta 3 günlükken bebeğin kalp atışlarını dinledik. :):) Dileyen herkese Allah'ım nasip etsin...:KK16:

ilkinde tutmuş bu güzel haber Allah kucağına almayı nasip etsin

Sizin sperm değerleri nasıldı canım.doktor ilişki için ne dedi.bizim ilk 3 gün hergün olacak ondan sonra gün aşırı ya dönecek şekilde olacak [emoji2]

Dr dediğine göre normalden düşülmüş ama aşılama için yeterli dedi . Dün akşam oldu aşılama , bu akşam yarın sabah ve akşam ilişki dedi. 😊Pazar günü jel kullanmaya başlıcam sabahları. hayırlısı Cnm Allah yardımcımız olsun

Haziran ayının sonlarında ilk aşılamam yapıldı, dün yani 6 hafta 3 günlükken bebeğin kalp atışlarını dinledik. :):) Dileyen herkese Allah'ım nasip etsin...:KK16:

fatmee öncelikle allah tamamına erdirsin:) test ne zaman yaptın belirtilerin nasıldı lekelenme falan oldumu ?

Dr dediğine göre normalden düşülmüş ama aşılama için yeterli dedi . Dün akşam oldu aşılama , bu akşam yarın sabah ve akşam ilişki dedi. 😊Pazar günü jel kullanmaya başlıcam sabahları. hayırlısı Cnm Allah yardımcımız olsun
Tatlım senin iğneli aşılama mı? Bana jel vermedi dr sanırım ilaçlı aşılama da verilmiyor

son adet tarihim 9 haziran, 20 haziranda aşılama oldu, sanıyorum 2 temmuzda beta hcg 69 çıktı, 4 temmuzda 269 çıktı. Hiç lekelenmem olması. 20 Hazirandan bu yana Crinon jel progesteron takviyesi alıyorum...Tek yumurtam oluşmuştu. Gonal F 450 125 ml. doz kullandım. 18 haziranda bebeğin kesesini gördük, 5 hafta 4 günlükken yani.. 24 temmuzda yani dün de kalp atışını duyduk 6 hafta 3 günlükken :):) teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...

Son düzenleme:
son adet tarihim 9 haziran, 20 haziranda aşılama oldu, sanıyorum 2 temmuzda beta hcg 69 çıktı, 4 temmuzda 269 çıktı. Hiç lekelenmem olması. 20 Hazirandan bu yana Crinon jel progesteron takviyesi alıyorum...Tek yumurtam oluşmuştu. Gonal F 450 125 ml. doz kullandım. 18 haziranda bebeğin kesesini gördük, 5 hafta 4 günlükken yani.. 24 temmuzda yani dün de kalp atışını duyduk 6 hafta 3 günlükken :):) teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...

çok teşekkürler bilgiler için fatmee allah kucağına almayı nasip etsin darısı başımızaa artık hamile olartak duat et bizede :)

Allah bagislasin cnm belirtilerin neler oldu bnm cok aşırı gogus siskinligim var koyu renkts idrar bugün 7.gnum

Allah bagislasin cnm belirtilerin neler oldu bnm cok aşırı gogus siskinligim var koyu renkts idrar bugün 7.gnum

Benim de idrarım koyulaşmıştı, göğüslerimde şişkinlik oluştu, hala devam ediyor. 6. haftadan sonra da bulantı başladı hafiften. aşırı uykum var, yorgun ve halsiz hissediyorum genelde. Ama olması gereken ilk regli dönemimde, adet olacakmışım gibi bütün belirtileri yaşadım. Sanki her an adet olacakmışım gibi hissediyordum. Hatta adet dönemimde koltuk altım her zamankinden farklı kokardı, o bile yineledi :)

İnşallah isteyen herkes tez vakitte hayırlısıyla bebek sahibi olur diyorum. Bizim evlilik 6 sene oldu. Haziran 2011 den bu yana bebek düşünüyordum ve herşeyimiz normaldi. İlk aşılama başarılı oldu çok şükür.. Prof. Ahmet Hoca yaptı işlemi, çok da memnun kaldık, ilaçlar dahil 1000 TL tuttu.

Benim de idrarım koyulaşmıştı, göğüslerimde şişkinlik oluştu, hala devam ediyor. 6. haftadan sonra da bulantı başladı hafiften. aşırı uykum var, yorgun ve halsiz hissediyorum genelde. Ama olması gereken ilk regli dönemimde, adet olacakmışım gibi bütün belirtileri yaşadım. Sanki her an adet olacakmışım gibi hissediyordum. Hatta adet dönemimde koltuk altım her zamankinden farklı kokardı, o bile yineledi :)

İnşallah isteyen herkes tez vakitte hayırlısıyla bebek sahibi olur diyorum. Bizim evlilik 6 sene oldu. Haziran 2011 den bu yana bebek düşünüyordum ve herşeyimiz normaldi. İlk aşılama başarılı oldu çok şükür.. Prof. Ahmet Hoca yaptı işlemi, çok da memnun kaldık, ilaçlar dahil 1000 TL tuttu.

Canım hangi ildesin hangi hastanede yaptırdın

1 hafta süreklimi oldu lekelenme gibimiymiş
mübarek günlerde bu aşılamalarımızla Rabbim nasip etsin evlatlarımızı

Canım ümitledirmiş olmayayım ama benimde ilk hamileliğimde öyle oldu üç gün falan sürdü ama lekelenme tarzı pembe değildi kahveye yakın bir renkteydi ben yinede test yaptım ve çift çizgi çıktı umarım seninde öyle olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet canım ben geçenlerde senin topiginde ilk aşılama sonucunu sormuştum gözden kaçtı demek ilk aşılaman tutmadı[emoji20] ikinci aşılamanı yine aynı dr mu oldun canım? Tatlım değerler sperm sayısı 90 milyon Konsantrasyon 60 milyon Toplam hareketlilik% 70 ile aşılamam oldu.sizin değerler nasıl canım? çatlama iğneden kaç saat sonra aşılaman oldu

Evet maalesef tutmadi ilk asilama.ara vermeden ikincii yaptirdim 17temmuzda. Ayni doktora gitmedim arastirma hastanesine gittim . Catlatma ignesini 15 temmuxda gece 23.00te vurdum ovitrelle.17 temmuzda saat 10.30-11.00 civarinda asilama yapildi.insallah hayirli haberler aliriz canim.

Maşallah ne güzel Rabbim kucağına almayı nasip etsin ilk aşılaması tutanlardanaın ne güzel benimki tutmadı nasip olursa bayramdan sonra ikinciyi yaptırmayı planlıyorum bizlerede dua et olurmu ....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X