Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ameliyat olmadi ne biliyim ameliyatlarda da pek bi olumlu sonuç duymadik artik bayramdan sonraki aya tüp bebeğe baslariz insallah zaten 2. Asilamayi sirf rapor için yaptirdik

Tüp bebekle ilgili bilginiz var mı anestezi uygulaniyormu zor mu oluyor bilgi verebilir misiniz ben korkuyorum da

Tüp bebekle ilgili bilginiz var mı anestezi uygulaniyormu zor mu oluyor bilgi verebilir misiniz ben korkuyorum da

Benim gittiğim hastane tüp bebek merkezi oradaki arkadaşlardan biliyorum önce bizim kullandigimiz ignelerden ilaçlardan vererek yumurtaları olgunlaştıriyolar sonrada anestezi vererek yumurta toplama işlemi oluyor toplanan yumurtalar disarda spermlerle dollendikten sonra 3 5 veya 7 gün sonra transfer yapiliyor transfer asilamayla ayni işlem anestezi falan yok asilamada spwrm yumurtanın yanina birakiliyor tüp te ise kaliteli embriyolar yani minik bebecikler rahme yerlestiriliyor

bugün 3. günüm merakla bekliiyorum ama nedense hiç umudum yok :-((( millitein ileri hareketli iş yapamıyorsa benim yavaş hareketli 1.5 milyon mu iş yapacak :-(( hiç dikkat etmiyorum misafirimde geldi devamlı temizlik yemek vs yapıyorum boşuna heveslenmeye yatmaya gerek yok :-( ağustosta tutar inşallah.

bugün 3. günüm merakla bekliiyorum ama nedense hiç umudum yok :-((( millitein ileri hareketli iş yapamıyorsa benim yavaş hareketli 1.5 milyon mu iş yapacak :-(( hiç dikkat etmiyorum misafirimde geldi devamlı temizlik yemek vs yapıyorum boşuna heveslenmeye yatmaya gerek yok :-( ağustosta tutar inşallah.

bugün 7.gun kasıklarım ağarmaya başladı sizin durumlar nasıl arkadaşlar?

bugün 7.gun kasıklarım ağarmaya başladı sizin durumlar nasıl arkadaşlar?

benim de aşılama gününü saymazsak 7.günüm. ve şimdilik kasık ağrım falan yok. arada bi akıntı oluyo kendi kafasına göre takılıyor yani :) ne biliyim yaa, inşallah hakkımızda hayırlısı olur:KK49:

Cenabi Hak "ol" dedimiydi oyle guzel olur ki... icini ferah tut..

evet ya arara kasık ağrım oluyor ödüm kopuyor bişi oalcak kuzuma diye :nazar: allah korusun zaman geçmiyor 4 ağustosda keseyi görücm allahın izniyle inşallah darısı sizlere inşallah

hiç bişeycik olmaz iyi düşün iyi olsun allah büyükk 9 ay sonra kucağında olacak inşallahhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Folik nerelerdesin

Folik kayiplara karisti topik sahibimiz nerdesin bi ses ver bize

canım canım canlarım :KK16: dünden beri nasıl bir iş, misafir, iftar vs.. ekstra yoğunluğum olduğunu tahmin bile edemezsiniz. yatağa nasıl atıyorum kendimi ben bile hatırlamıyorum, şimdi iki dakika size bakiyim dedim göçüyorum yine ayakta :89:
Allah rahatlık versin hepinize, hayırlı haberlere uyanmak dileğiyle
:KK54:

Benim gittiğim hastane tüp bebek merkezi oradaki arkadaşlardan biliyorum önce bizim kullandigimiz ignelerden ilaçlardan vererek yumurtaları olgunlaştıriyolar sonrada anestezi vererek yumurta toplama işlemi oluyor toplanan yumurtalar disarda spermlerle dollendikten sonra 3 5 veya 7 gün sonra transfer yapiliyor transfer asilamayla ayni işlem anestezi falan yok asilamada spwrm yumurtanın yanina birakiliyor tüp te ise kaliteli embriyolar yani minik bebecikler rahme yerlestiriliyor

Teşekkür ederim asilamayi iyi anladik da tüple ilgili bilgim yok yerleştirme olayi aşilamadan uzun mu sürer acaba

iyi akşamlar herkese .bende bugün aşılama oldum ikinci aşılamam klomen ile oldu ilaçlı aşılama yani günde bir tane klomen içtim 3 yumurtam oluştu. Çatlama iğnenin üstünden 30 saat geçtikten sonra aşılamam gerçekleşti.allah bu mübarek ayda inşallah nasip eder.rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

iyi akşamlar herkese .bende bugün aşılama oldum ikinci aşılamam klomen ile oldu ilaçlı aşılama yani günde bir tane klomen içtim 3 yumurtam oluştu. Çatlama iğnenin üstünden 30 saat geçtikten sonra aşılamam gerçekleşti.allah bu mübarek ayda inşallah nasip eder.rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Songulcum asilaman hayirli olsun biz seninle konusmustukk de mi. Klomen bi tanene ile massallah super mumuslar olmus. Sperm degerleriniz nedir? Ben de 17 temmuzds oldum asi =))))
insallah bu ay bebwklerimizin haberlerini aliriz sonrada sag salim kucaklarimiza aliriz cumle muslumanin evladi icinde de bizler icindir duam.

selam ben aslında hazıranda aşılama yaptırıcaktm malesef yumurta gelişmedi gelişme tamamlanırsa temmuzda inşallah ilk AŞILAMAM , Ama benim pek umudum yok önceki aşılama topicklerinin tamamını okudum defalarca ama hıc ilk aşılamada tutana denk gelmedim iğneler ilaclar cebimizden gidiyo ve cok masraflı umudum yok ama inşallah başarılı olur aşılamalarımız allahım herkesin gönlüne göre versin
İnşallah Rabbim hepimize yardımcı olur ilk aşılamam benimde dün oldum.bakalım hayırlısı beklemedeyim

Aminnnnn inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun bende dün oldum ilk aşılama beklemedeyim hayırlısı bu mübarek günlerde umarım güzel sonuç alırız

dün gece ilişki sırasında karnım ağrımaya başladı ilişkiyi bıraktık wcye gittim peçeteye kan geldi :KK53: çok korktum henüz adetimin 22. günü gelmesi mümkün değil doğru düzgün uyuyamadım sabahı zor yaptım uyuyabildiğimdede rüyalarımda beni bırakmadı
az önce doktoru aradım zorlamayla olmuş olabilir şu anda devam etmiyosa sorun yok dedi
benim içim rahatlamadıki :KK43:

X