Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
teşekkr edrm canımm benm allah gönlüne göre versinnn değrlerime tekrar bakıldı baklım yarım saata belli olur durum nedir yani gelişim devam ediyormu diye bakıldı 10 tane daha hormona bakıldı 5 tüp kan verdim idrar testide verdim az önce evde gebelk testi yaptım çift çizgi ama 2.çizgi daha açık pambe diğerine göre daha yeni ondan sanırım

3. haftada pembeyi gördüğüne şükret gayet iyi inşallah daha iyi olacak

Yuhhh o nasil doktormus oyle. Benim ilk asilamam tutmayinca arastirma hastanesi tup bebek merkezine gittim.oradaki prof degerlerimize bakti.bende sikinti yok ama esimin sayisi 122milyon ileri hareket % 10 ve morf % 11. Yani sizin degerlere yaklasik. Ama bizim prof soyle dedi : siz isteseniz bile ben size tup bebek yapmam cunku tup bebekte bu degerlerin daha da asagida olmasi gerekir.
Demem o ki iyice arastir ve farkli doktorlaea gitt. Ve sahsi dusuncem ozele gitmeyeceksin bu durumlarda. Arastirma hastanesi cok daha iyi.

odoktor nasi bi doktormus hakkaten merak ettim arkadasinda dedigi gibi araştirma hastanesine git canm

Cnim benim, benim esimin de cift tarafli varikoseli vardi. Martta ameliyat oldu. Ameliyat olmadan once proxeed plus i 3 ay kullandik ilac hicbiseye yaramadi. Gerci ilac da degil vitamin takviyesi sadece. Ama bizde ameliyat olmadan once bir seye yaramadigi gibi o kdar da para gitti. Bu ay kontrole gittigimizde urologumuz neofortil diye bir takviye votamin hapi verdi. Icerik olarak proxeed e benzoyor. Ama fiyat olarak daha uygun

Canim onun fiyati ne kadar

Kizlar bisey sorcam benim esimin sayi iyi toplam 120 milyon.morfolojide iyi sadece ileri hizi %3.solda varikoseli var.tedavi olmadi daha baramdan sonra olcak.bu durum asilamada sorun olurmu.tutmama gibi:-(

Son düzenleme:
Kızlar bişey soracam doktorumla görüştüm iki aşılamayı hemen yapalım ara vermeyelim daha iyiy olur dedi siz ne diyonuz bilgisi olan varmıı

Şu 8.9 .temmuzlardan cesaretli çikmadi hadi kizlar test yaptirin ben büyük şehirde biyerde olsam uçtuydum kimseyi dinlemezdim

Şu 8.9 .temmuzlardan cesaretli çikmadi hadi kizlar test yaptirin ben büyük şehirde biyerde olsam uçtuydum kimseyi dinlemezdim

Valla ben de cuma gunu yani 10.gunumde test yaptiricam.varsa da kanda cikar yoksa da cikar.

X