Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Nasip olmadiktan sonra bunlar bahane oluyor nefes alacaği zaman belli de biz acele ediyoruz hemen başla tedaviye devam bak benim ikinci olmasa 3. Deneyecegiz neyapalim

Her şeyin hayırlısı canım allh artık ne zaman nasip ederse

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sanhat ve denizdamlaaa nasıl durabiliyorsunuz bugün 14. gününzmüş şimdi baktımmmm
bravo valla çok sakinsiniz
şimdiye çoktaaan çıkardı yaa

amaan tanıdık olsa nolcak beee
güzel olurduuu

Her şeyin hayırlısı canım allh artık ne zaman nasip ederse

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayırlısı tabi canım üzülme lütfen, görüyor rabbim çektiklerimizi mükafakıtını öyle bir verecekki tüm bu sıkıntılar uçup gidecek

amaan tanıdık olsa nolcak beee
güzel olurduuu

olmasın beaaaaa millete dert anlatmaktan bıktım neden çocuğumuz olmuyormuş olmuyor deyip geciştiriyomm şimdi böyle eşimin sperm sayısına kadar öğrensinler mi yani yani hahahaha reklam oluruz valla meraklı insan coook çevremde

Bana asilama yapildiktan sonra hemşire bi kagit verdi orda ne zaman tahlil yapmamiz gerektiği ve nelere dikkat etmemiz gerektiği gibi şeyler yaziyordu bana verdikleri tarih 24 temmuz bende bu tarihi bekliyorum canim

sanhat ve denizdamlaaa nasıl durabiliyorsunuz bugün 14. gününzmüş şimdi baktımmmm
bravo valla çok sakinsiniz
şimdiye çoktaaan çıkardı yaa

Sen aşilama gününude mi sayıyorsun ?ne sakini çatliyorum meraktan ama tahlilden sonra gelirse kötü olurum sonrada cümle alem duymuş olur pek kimse bilmiyor küçük bir yerde oturuyorum

Aynen yaa aşilamayi bile demedim onuda yanliş anliyorlar meraklilar bende biktim aaa şunun yanina bi kardeş yap tek büyürmü kardeş gibisi varmi çocuga işgence yapiyorlar annene dede kardeş yapsin o da yapmiyorlar allah nezaman verirse ozaman olacakmiş diyo

ilk çocuğunda tedaviylemi oldu

oyyyy güzel yavrummm yaa maşalahh nede güzel cevp vermiş slındaa bunu hemen hemen herkes biliyor bence yani istenildiğinde hemen tak diye bebek olmadığı sorun olmayanların bile aylar sonra olduğunu...biraz yaraya tuz basmak gibi görüyorum açıkçası bizi en iyi anlayacak hemcinslerimzken maalesef ki canımızı en cok acıtan onlar oluyor çocuk sevmeye çekinir oldum biliyor musun??? acaba diyorum cok mu belli ediyorum duygularımı bir bebek istediğimi hayırlı bir evlat...duygularımı dizginlemeye çalışıyorum çoğu zaman...bigün bi arkadaş hiç aklımda yokki inanki öylesine seviyordum bebeği ayyy şunun bebeğe bakışına baksana dedi acıyarak ve birazda değişik...durdum düşündümmm karşıdan acınacak gibi mi duruyorum diye sonrasında bebek almadım kucağıma yanında zor süreç zor işler ama maalesef ki bu konuda bozuk olan psiklojimizi insanlar daha da bozuyor böyle yaparak...herşeyin hayırlısı ne deyim ki elimden gelen tek şey dua Rabbim c.c. aratmasın hiçkimseye...

yok kz değilim yanlış tahminn doğuda hemen hemen heryer aynı beyaa biliyosundur

Takiliyorum be arkadasim maksat kafa dagitmak.Anlattigin şeyleri bizde yasiyoruz bana da bi arkadaş çocuksuz dedi ben buna baya bi takildim kizdim da durdum kendileri bu durumu yasamayinca anlamiyolar bizi

Yüzde yüz diye bir şey yoktur. Rabbim nasip ederse oluverir. Olumsuz düşünme ne olur. Benimde yumurta tembelligi var. Bakalım kısmet. Benim 3 yaşında bir kızım var oda aşılamayla oldu. Fakat bunda hiçbir belirtim yok bilemiyorum kısmet artık. Rabbim önce hiç olmayanlara sonrada bizlere nasip etsin

Takiliyorum be arkadasim maksat kafa dagitmak.Anlattigin şeyleri bizde yasiyoruz bana da bi arkadaş çocuksuz dedi ben buna baya bi takildim kizdim da durdum kendileri bu durumu yasamayinca anlamiyolar bizi

kafa dağıtmaya ihtiyacım cok var heleki burda demekki heryerde kırıcı insanlar var ama bizim burdakiler ortamımızdan dolayıda cok cok meraklılar...en çokta onlara bişeyler anlatmaktan bıktımm.karşımdakinş kırmayım diye kırılan ben oluyorum hep..halbuki bi başkası olsa karıştırmaz sordurtmaz o imkanı vermez ama işte benim yüzüm güleç olunca herkes her soruyu sorma hakkına sahip sanıyoo kendini... cok şükür bin şükür ki eşim var ve cok anlayışlı bebek olmamasını hiçbir zaman için sorun etmedi en büyük destekçimdi herzaman...herşeyin bi zamanı var mutlaka Rabbim c.c. bizlerede nasip eder inş...ne zamandır bebek istiyorsunuz siz zaman geçtikçe insan hem boşveriyor olmuyor diye hemde bazen tak diye geçen zaman kafasına takılıyor...

Canlar 2 hamiş haberi gördüm çook mutlu oldum
Haydi bakalım sıra diğerlerinde Folikciğim Fundacığım ve diğer özel annelerim bu ay ovulasyon testi deniyorum (sanki neyimeyse) onunla avunuyorum. Bu bir kaç ay böyle geçecek. Sizi takip ediyorum. Lütfen güzel haberler yazın çok umut oluyorsunuz bana ve bizim gibilere. Sizi çook seviyorum. Dualarımdasınız; dualarınızda olmak ümidiyle.. Mucuk mucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…