Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Cnm bnm esim proxed plus kullandi ileri hareket 10 ken 5 olddu ondanmi bilmiyorum ama size bise soylicem kizlar keçiboynuzu kürü bazı ilaclarla kullaninca ters etki yaratıyor ilaçların prospektusunu okuyun yazıyo orda

proxedd plusi bizde kullandik hemde 5 ay pahali bir ilac 230 icinde 15 tane var sayiya iyi geliyor ama hareketlilige etkisi olmadi kizlar

proxeedi 3 ay kullandı sayı arttı ama bizim sayımız zaten hiç bişey kullanmadAnda yüksekti diğerleri aynı duruyo

0 morfolojiyle doğum yaptımı peki düşüğe neden oluyomuş

Cnm bnm esim proxed plus kullandi ileri hareket 10 ken 5 olddu ondanmi bilmiyorum ama size bise soylicem kizlar keçiboynuzu kürü bazı ilaclarla kullaninca ters etki yaratıyor ilaçların prospektusunu okuyun yazıyo orda
bi bakyım ben sağol canımmm
proxedd plusi bizde kullandik hemde 5 ay pahali bir ilac 230 icinde 15 tane var sayiya iyi geliyor ama hareketlilige etkisi olmadi kizlar
sayı iyi bizde hareketlilik ve morfoloji gerekiyor
proxeedi 3 ay kullandı sayı arttı ama bizim sayımız zaten hiç bişey kullanmadAnda yüksekti diğerleri aynı duruyo

0 morfolojiyle doğum yaptımı peki düşüğe neden oluyomuş
canımm sayı değilde bizehareketlilik ve morfoloji için gerekiyor biliyosunn demekki işe yaramamış fzlaa..eşime kullansak mı diyordumm :26::26:
Canım doğuda hangi ildesin
küçük bi ildeyim canım söylemiyim :) sende mi doğudasın?

keçi boynuzu özü al yesin birde incir kuru kabak cekirdegi bunlar iyi geliyormus hareketlilige

Söyle söööyleeeee

Hadi bakalim hayirli haberlerle gel

Canım çıktım doktordan rahim zatın kalınlaşmamış tutunmamış dedi şimdi tarlusal verdi adet olduktan sonra 3. Gün gidicem puregon 600 vurulcam 2. Aşılamaya başladık

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

3 aylik hamile gayette iyi gidiyo hamileligi
şanslıymış demekkei kucağına almakta nasip olsun

herşeyden ümit bekliyoruz kullanın bi deneyin belki sizde işe yarar

hepsi farklı konuşuyor zaten iyice kafa karışıyor
bende 400 lük doz almıştım saraçoğlu 200 lük olacak diyince atıp hemen evicap 200 aldım
ama sperm yıkamada değerler yükseliyor ki sperm sayısı az bile olsa aşılama yapılabilir bence

kız şu ilin baş harfini söle bari deryacan merakta yazık

Perşembe denizcim sen ne zaman yapcaksin bende herşey normal seyrinde dun sol klasik agrim vardi bugün hicbisey yok hayirlisi bakalim

Dr perşembe mi dedi bende emin olmak için cumayi bekliyecem dün aşiri klasik ve bel ağrim vardi sabaha karsi geçti şimdi sütliman hersey normalde bugün bekliyorum arkadasim bizim normal test günümüz ne zaman sence aşilama yapilan günü sayacakmiyiz bilemedim ben yarin diye biliyorum

Nasip olmadiktan sonra bunlar bahane oluyor nefes alacaği zaman belli de biz acele ediyoruz hemen başla tedaviye devam bak benim ikinci olmasa 3. Deneyecegiz neyapalim

Harbiden ya söylemedi gitti ne varsa :)

400 lük olmaz mıymış yani canımm??? baş harfini söylesem kabak gibi çıkar ortaya vallaa bu derya tanıdık mı diyee tanıdık deryalrı geciriyomm içimdenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…