Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yüzde yüz diye bir şey yoktur. Rabbim nasip ederse oluverir. Olumsuz düşünme ne olur. Benimde yumurta tembelligi var. Bakalım kısmet. Benim 3 yaşında bir kızım var oda aşılamayla oldu. Fakat bunda hiçbir belirtim yok bilemiyorum kısmet artık. Rabbim önce hiç olmayanlara sonrada bizlere nasip etsin

inş bebişniz sizinledir inş...Rabbim c.c. mübarek günlerde kabul etsin inş dualarımızı..bu arada aklınızda bulunsunn yumurta tembelliğine soğan kürü iyi geliyormuş Allah c.c. şifa versini inş...

Canlar 2 hamiş haberi gördüm çook mutlu oldum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Haydi bakalım sıra diğerlerinde :KK66: Folikciğim Fundacığım ve diğer özel annelerim bu ay ovulasyon testi deniyorum (sanki neyimeyse) onunla avunuyorum. Bu bir kaç ay böyle geçecek. Sizi takip ediyorum. Lütfen güzel haberler yazın çok umut oluyorsunuz bana ve bizim gibilere. Sizi çook seviyorum. Dualarımdasınız; dualarınızda olmak ümidiyle.. Mucuk mucuk

yaaaa kızlar ne kadar başkalrının düşüncelerini takıyorsunuz kendiniz için yaşayın bırakın cahil insanları ne derse desin neden kendinizi bunlar için yıpratıyorsunuzki

chinarossss :KK16:
ovü. inşallah işe yarar inş. hiçbir tedaviye gerek kalmadan gelir bebişin :KK16:
heyecan dorukta canım bayramda belli olcakkkk :18:

yaaaa kızlar ne kadar başkalrının düşüncelerini takıyorsunuz kendiniz için yaşayın bırakın cahil insanları ne derse desin neden kendinizi bunlar için yıpratıyorsunuzki

chinarossss :KK16:
ovü. inşallah işe yarar inş. hiçbir tedaviye gerek kalmadan gelir bebişin :KK16:
heyecan dorukta canım bayramda belli olcakkkk :18:

Vuuhhuuuu bayramda demek :KK16::KK16: Allah ııımmmmmmmmmmmmmmm inşallah çifte bayram yaşarsın kuzuuummmmm.

Benim ilk asilamami herkes duydu salak gibi iste niye dediysem sonra asilamamin tutmadigini duyunca ayni kişi bana diyo ki iyi aglayip sizlamiyosun.bu kişi ogrtmn!!!!!!!!!

Vuuhhuuuu bayramda demek :KK16::KK16: Allah ııımmmmmmmmmmmmmmm inşallah çifte bayram yaşarsın kuzuuummmmm.

orda yapamam ama eşimin ailesinin yanına gidiyoruz :18:
2 ağustos ctesi döncez uçaktan iner inmez test yaptırmaya gidecemmm
tabi ozamana kadar kırmızılar gelmezse :18:

BenE=evrakcu;36253800]oyyyy güzel yavrummm yaa maşalahh nede güzel cevp vermiş :KK16::KK16: slındaa bunu hemen hemen herkes biliyor bence yani istenildkoyardiderlek diye bebek olmadığı sorun olmayanların bile aylar sonra olduğunu...biraz yaraya tuz basmak gibi görüyorum açıkçası :KK14::KK14: bizi en iyi anlayacak hemcinslerimzken maalesef ki canımızı en cok acıtan onlar oluyor :KK50::KK50: çocuk sevmeye çekinir oldum biliyor musun??? acaba diyorum cok mu belli ediyorum duygularımı bir bebek istediğimi hayırlı bir evlat...duygularımı dizginlemeye çalışıyorum çoğu zaman...bigün bi arkadaş hiç aklımda yokki inanki öylesine seviyordum bebeği ayyy şunun bebeğe bakışına baksana dedi acıyarak ve birazda değişik...durdum düşündümmm karşıdan acınacak gibi mi duruyorum diye sonrasında bebek almadım kucağıma yanında:KK14::KK14: zor süreç zor işler ama maalesef ki bu konuda bozuk olan psiklojimizi insanlar daha da bozuyor böyle yaparak...herşeyin hayırlısı ne deyim ki elimden gelen tek şey dua Rabbim c.c. aratmasın hiçkimseye...[/QUOTE]

Benim de evliliğinin 5.senesinde hamile kaldim o seneye kadar nelercektim.bebek severken allah sanada versin derlerdi bu güzel bir dua ama bu bile koyardı bana kaç yıllık evlisin sen takma kafana diycem ama nafile yaşayan bilir

inş bebişniz sizinledir inş...Rabbim c.c. mübarek günlerde kabul etsin inş dualarımızı..bu arada aklınızda bulunsunn yumurta tembelliğine soğan kürü iyi geliyormuş Allah c.c. şifa versini inş...

Bu ay soğan kurünu yaptim aşilamaya gidene kadar hem içtim dut kurusu buharina oturdum kanallar tikaliysa diye bakalim adet olursam kürlere devam

cevabınız için cok tşk ederim :) inş aşılmanız tutar ve bebişinizi kollrınızda olur:KK16::KK16: evet benim eşimde ileri hreketlilik ve daha kötüsü morfoloji sorunu var sadece yüzde 6...doktorum tutmaz acık konuşayım deyip tüp bebeğe yollamak istedi ama kendi hocasına...bu kafamı cok karıştırıyor yaa:26::26:

canım morfoloji spermdeki şekil bozukluğu demek zaten sperm yıkamada kaliteli olanları seçyorlar ve şekil bozukluğu olmayanlaı secip o şekilde aşılama yapıuorlar neden olmasın ki

Dinleme vucudunu sen hamisligin tadini cikar. Bebisin tutundu sana. Ve seni birakmayacakkkkkk .cok guzel bir anne olacaksin insallah tatlimmmmm =)

teşekkr edrm canım benmm inşllh bugün doktora gittim beta hcg tekrarlandı birsürü test yapıldı 3 de çıkacak sonuçlar eşim gösterecek doktora inşllh olumlu şeyler söyler doktorum

Benimde surekli akintim ve agrim var.canim ayaklarin yukarida tutarak hep dinlen ayaklarini sicak tut hava sicak ama suan hassas donemimizde oldugumuz icin usutuyoruz farkinda olmadan ayaklarini belini sicak tut tatlim.doktorunla konustunmu.sonucu falan

bugün doktora gittim beta hcg tekrar yapıldı ve 10 tane kadar kanda başka hormonlara bakıldı idrar testi yapıldı sonuçları eşim alacak 3 te doktora göstereck yarım saata belli olur değerimin artıp artmadığı inşllh artıyodurrr

Kızlar selam adetimin 21.günü progesteron tahlili yaptırdım sonuç 17.21 sanırım yumurtlama olmuş..ayrıca birtande 20cmlik yumurta daha var dedi dr..gün aşırı çalışma verdi:)bakalım kısmet nolcak:)

bol bol dua edicem inşallah kafanı yorma normal gebelik olmayacak ta ne olacak iç takma

teşekkr edrm canımm benm allah gönlüne göre versinnn değrlerime tekrar bakıldı baklım yarım saata belli olur durum nedir yani gelişim devam ediyormu diye bakıldı 10 tane daha hormona bakıldı 5 tüp kan verdim idrar testide verdim az önce evde gebelk testi yaptım çift çizgi ama 2.çizgi daha açık pambe diğerine göre daha yeni ondan sanırım

Hamile arkadaşlar tebrik ederim ne mutlu size mevlam kucagınıza almayı nasip etdin inş bizlere de dua edin

teşekkür ederm canım allahım szlerede versin inşllh hayrlısından sizde bana dua edin gebeliğim normal bir geblik olsun sağlıkla kucağıma almak nasip olsun inşalalh

morfoloji yüzde 6...sayı 106 milyon ileri hareket yüzde 20 lerde...doktrum aşılama tutmaz acık konuşayım tüp bebeğe gecelim dedi direk yaa denemeden...merak ediyorum neye göre aşılama tutmuyor diyee :KK50::KK50::KK50:

Yuhhh o nasil doktormus oyle. Benim ilk asilamam tutmayinca arastirma hastanesi tup bebek merkezine gittim.oradaki prof degerlerimize bakti.bende sikinti yok ama esimin sayisi 122milyon ileri hareket % 10 ve morf % 11. Yani sizin degerlere yaklasik. Ama bizim prof soyle dedi : siz isteseniz bile ben size tup bebek yapmam cunku tup bebekte bu degerlerin daha da asagida olmasi gerekir.
Demem o ki iyice arastir ve farkli doktorlaea gitt. Ve sahsi dusuncem ozele gitmeyeceksin bu durumlarda. Arastirma hastanesi cok daha iyi.

aynen canımmm aslında sayı ve ileri harekette cok cok büyük bir sıkıntı yok...sayı gayet güzel hatta dediğin gibi...ama bizi yakan morfoloji...ileri hareketli olanlardan acaba kaç tanesinin morfolojisi bozuk onu bilemiyoruz...zaten morfolojisi bozuk spermin dölleme yeteneği yokmuş yediklerimize içtiklerimize dikkt eder olduk ama bu morfoloji cok zor düzelen bişey ve minimum seviyede.hareketliliği çoğalabiliyormuş ama morfoloji o kadar hızlı düzelmiyormuş.pekmez evitapı eşim de kullanıyor biz henüz ikinci testi yaptırmadk ama dediğine göre cokda faydası olmuyor...birde eşin proxedd plus kullandımı? cok duydum güzel sonuçları alanları?

Cnim benim, benim esimin de cift tarafli varikoseli vardi. Martta ameliyat oldu. Ameliyat olmadan once proxeed plus i 3 ay kullandik ilac hicbiseye yaramadi. Gerci ilac da degil vitamin takviyesi sadece. Ama bizde ameliyat olmadan once bir seye yaramadigi gibi o kdar da para gitti. Bu ay kontrole gittigimizde urologumuz neofortil diye bir takviye votamin hapi verdi. Icerik olarak proxeed e benzoyor. Ama fiyat olarak daha uygun

X