Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Kızlar son durumumu yazıyorum biliyorsunuz aşılama olmuştum bugün kan tahlili yaptırdım negatif

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydin kizlar... Bugun asilama icin rahim cizdirme yapilcakkk... Dua edin olurmu saat:10da cok korkuyorummm... Biran once bu islemler bitsin, dogum korkusunu yasamak istiorum))

Günaydın herkeseee

berraksperm yıkama dahil ( sperm yıkama 200 - aşılama 200 ) toplam 400 tl iğneler ekstra aldım, raporda hani aşılama raporu çıkarıyolar yaa iğneleri ucuz almak için onu yapamadım ben olmuyor dedi doktorum..

tuğçe hayırlısı olsun inşallah önümüzdeki ay kendiliğinden gelir bebişin

evrakcu; sendeki sorun ne bilmiyorum ama misal ben ve eşimde hiçbir sorun yok 2 yıl olacak korunmasız ilişki yum. takibi olmuyor olmuyor.. dr. artık bunu deneyelim dedi.. mesela eşinin ileri hareketinde sorun varsada aşılama çok uygundur..

ccilem; çok teşekkürler bilgi için çok iyiymiş yaaa bunu öğrendiğim iyi oldu ama ben devlette işlem yaptırmıyorum ilgisiz olduklarını düşünürüm hep sen işlemini yaptırınca ki öncedende gitmişsin hep memnunsunda aşılamadaki yaklaşımları filan nasıl olacak sonrası bilgi verirsen sevinirim canım
bol şans. hayırlısı olsun Allah yardımcın olsun canım

eymen Allah yardımcın olsun o nasıl bir işlemmiş anestezilimi çıkınca bilgi verirsin..

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar... Bugun asilama icin rahim cizdirme yapilcakkk... Dua edin olurmu saat:10da cok korkuyorummm... Biran once bu islemler bitsin, dogum korkusunu yasamak istiorum))
Allah yardimcin olsun bir çizilmediği kalmişti( garibin)
Anne olmak için ne acilar çekiyoruz anne olduktan sonra öyle yine babalar neyapiyor ohhhh kolay yoldan baba

bende hersey normal seyrinde heralde ondan vermedi diye düşündüm bilemiyorum artık inşallah gerek kalmaz başka birşeye:) fitil progestanın harıcındee donaxıl gibi bişeydı adı ben 16 sında aşılama yaptırdım 18 i progestana baslayalım dedı 21 i de fitile değişik ileliyoruz biz :)hakkımızda hayırlısı , buaradaaaabelrti falan bişeyde yokk sizlerde varmı kızlar ?

Yok canım kan tahlili yaptırdım 1.20 çıktı değerim adetlerim düzensiz normalde

Yok canım kan tahlili yaptırdım 1.20 çıktı değerim adetlerim düzensiz normalde

Dr aradin mi düzensiz olsada asilamada zamanında geliyor diye biliyordum geç döllenmiş falan olabilirimi acaba bundan sonra pozitif görmek istiyorum tabloda insallah

Dr aradin mi düzensiz olsada asilamada zamanında geliyor diye biliyordum geç döllenmiş falan olabilirimi acaba bundan sonra pozitif görmek istiyorum tabloda insallah
canım şimdi doktora gidiyorum bilgilendircem seni :)

QUOTE=tanti;36252071]Kizlar bi sorum olacak, kac asilamadan sonra tup hakkimiz oluyor 2mi 3mu?[/QUOTE]

2 asilamadan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…