Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hani sen üçüzlere hamile kalan kişiyi bulmuştun onu getircektin topiğimize noldu ona

ne demek cnm ne zmn istersen yaz, bi şey yapamadım ama bilen arkadaşlar vardır illa diye düşünüyorum bu konuda.

getirdi ya ayol, linkini paylaştı ben okudum.

teşekkürler bilgi için :)
Cuma değil de cumartesi gitsem kontrole bir şey ifade eder mi acaba doktor için? bu arada ilaçlar kaç TL tuttuyor,hayırlısı ile bi yapsaydık şu bebişleri :)

kız yazdım mesajla bizim topiğe gelde kızlar bi silkelensin diye ama okumadı galiba
ama o yazdığı sayfanın linkini attımmm
dur görmedinse yine bulayımda atayım orayı tıklayıp oku :KK1:

folikcim o arkadaş neyi sordu anlamadım ben :44:

eakgul cüm ben iğne kullandım iğneler 650 tl tuttu hastanede 400 aldı çatlatma iğneside 70 tl
1.000 tl yi geçti anlayacağın:26:

canım çok sağol bilgi için.
En geç 5. gün ise ben yetişemiyorum :KK43:
Napalım bi sonraki aya artık. Ay ben bu ay regl olmak istemiyorummmmmmm... Hamiş olmak istiyorum..

belki de hamişsin, kan yarın mı vereceksin?

Benim yatağı yatirmadilar o şekilde kaldi ayagimi diğer ayagimin üzerine attirdilar 45 dk kadar belki fazla kaldim ayağim uyuştu resmen

beni de aynı pozisyonda yatırdılar. bi de ben dondum, malum doğumhane serin. bi de sivrisinek vardı ki tüm heyecanımı dağıttı :KK19: ayağımı ısırdı :KK37: kaşıyamadım doğrulmaya çalışırsam kasıklarımı zorlarım diye çekindim. öteki ayağımla kaşımaya çalıştım. :KK9:

kız yazdım mesajla bizim topiğe gelde kızlar bi silkelensin diye ama okumadı galiba
ama o yazdığı sayfanın linkini attımmm
dur görmedinse yine bulayımda atayım orayı tıklayıp oku :KK1:

folikcim o arkadaş neyi sordu anlamadım ben :44:

eakgul cüm ben iğne kullandım iğneler 650 tl tuttu hastanede 400 aldı çatlatma iğneside 70 tl
1.000 tl yi geçti anlayacağın:26:

1000 TL tutması devlet hastanesinde baya çokmuş.. Yani devlet olunca sadece aşılama ücreti olmuyor değil mi? Özelde aşılama 750 TL çünkü

Beni de operasyon yaptiklari masada yatirdilar dizlerimi dikleyip 20 dk yattim hafif bi müzik eşliğinde

1000 TL tutması devlet hastanesinde baya çokmuş.. Yani devlet olunca sadece aşılama ücreti olmuyor değil mi? Özelde aşılama 750 TL çünkü

yok canım ben devlete hiç gitmedim
özelde benim bu aşılamam 400 lira
her hastane farklıdır canım 750 tl değil heryerde
benim gittiğim hastane çok iyi bir hastane çok donanımlı ama fiyat bu

belki de hamişsin, kan yarın mı vereceksin?

beni de aynı pozisyonda yatırdılar. bi de ben dondum, malum doğumhane serin. bi de sivrisinek vardı ki tüm heyecanımı dağıttı :KK19: ayağımı ısırdı :KK37: kaşıyamadım doğrulmaya çalışırsam kasıklarımı zorlarım diye çekindim. öteki ayağımla kaşımaya çalıştım. :KK9:

canım reglim 1 hafta gecikmeden kan vermem ben.. Normalde yarın regl olmam lazım , bekleyeceğim bakalım..

ben devlette yaptırdım. sadece ilaçlara ve sperm yıkatmaya ücret verdik. çünkü yıkama işlemi hastanede yapılmıyordu, özelde yaptırdık, 210 tl verdik ona da.

sen hangi hastanede yaptırdın fundacım, asya-avrupa?

rahim ağzı katlanması hakkında bilgi istiyor. tedavi vs.. :nazar:

haaaa nette araştırsa çıkar aslında benimde hiç bilgim yok

kızlar benim doktorum yastıkla geldi çoook hoşuma gitti yaa kalçamı kaldırıp koydu yastığı çatalında ayağı var onu kaldırdı
topla bacaklarını dedi çok hoşuma gitti ohhh yatim güzelce derken birden bi ağrı saplantı
hemşire hanımmmmm yardımmmm nolur gelin diye yırtındımmm :KK1::KK1::KK1: çok soğuk burası nolur kapatın üstüme bişey örtün diyorum yalvarıyorum halim çok perişan oldu sonradaan :KK47:
biraz yat kımıldama diyor yok duramıyorum :KK9: 20 dk dayanıp kalktım yatağa geçtim :KK1:
dr. u aradı telsizle dr. hanım hastanız panik atak galiba bişeyler oldu napim
o kasılmıştır fitil ver dedi
geldi kadın -1 den 5. kata geri kızdı ahh funda ahh dayansan nolurdu dedi gittii:KK5::KK5::KK5::KK5:

koru hastanesi - ankara ya sordum canım fiyatı. Balgatta yaparsak 1250 , sincanda yaparsak 750 dediler :KK70:

ben devlette yaptırdım. sadece ilaçlara ve sperm yıkatmaya ücret verdik. çünkü yıkama işlemi hastanede yapılmıyordu, özelde yaptırdık, 210 tl verdik ona da.

devlettede olunca ilaç ücretlerinde değişiklik olmuyor mu?

benimki avcılar hospital avrupa yakası yani :KK1: sağlık bakanı müezzinoğlunun hastanesi :21:

koru hastanesi - ankara ya sordum canım fiyatı. Balgatta yaparsak 1250 , sincanda yaparsak 750 dediler :KK70:

anlamadım bu sadece aşılama ve sperm yıkama ücretimi
yani benim 400 tl normalde iğneleri kendim alıyorum ya onlar değişken
ilk 450 lik aldım mesela 365 sonra yetmedi 255 tl lik olanı aldım
620 tl, çatlatma iğneside var 700 tl toplam iğne parası

benimki avcılar hospital avrupa yakası yani :KK1: sağlık bakanı müezzinoğlunun hastanesi :21:

demeeee :KK53: hemen araştırıyorum. çok yakın değil ama uzak da sayılmaz. ben de avrupadayım. e5 üzerindeyim. iki seferde rapor çıkarıyo demiştin dimi? bnmki sadi konuk. 5 seferde veriyo raporu. o kadar beklemek istemiyorum. devlete başlamamdaki tek amaç bu raporu almaktı zaten. fiyatı da uygunmuş. ben de oraya mı geçsem. :KK37:

anlamadım bu sadece aşılama ve sperm yıkama ücretimi
yani benim 400 tl normalde iğneleri kendim alıyorum ya onlar değişken
ilk 450 lik aldım mesela 365 sonra yetmedi 255 tl lik olanı aldım
620 tl, çatlatma iğneside var 700 tl toplam iğne parası

vazgeçtim bile oraya geçmekten. ilaçlarla 1100 tl tuttu yani. sanırım eakgull'ün ilaçlar dahil ücret vermiş görüştüğü hastane.

Son düzenleme:
iğneli tadavi olursan rapor çıkarıyormuş sanırım, böylece çook uyguna alıyormuşsun, çıkaranlar var.

Arkadaşlar ben özelde yaptirdim doktorum rapor cikaralim dedi biz rapor için hicbisey yapmadik hastane kendisi cikardi iki dakikada ,hastaneye 100 eczaneye de 150 verdik toplamda 250 maloldu bize

X