Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Berrak2004 ve folik,

Kizlar normalde 28 gunden kisa regl donemim ve oncesinden bole lekeler olabiliyor oyuzden ihtimal vermedim ama normal adetime var yok asilama sonrasi 14 gunse ozmn hastalaniyorum kesin:-(

Ay çok tatlisin ya

sen de öylesin :KK19:

Tabiki sn folik :KK66: haberi alinca kalbim agzimda gibiydi.sonra eşime döndüm baktım gözlerim dolmuştu başıma ağrı girdi bogazim düğümlendi. Sonra eşimle birbirimize sarıldik agladik.hemen ailelere haber gonderdik resmen uçup geldiler evde bir bayram havası. Dusunsenize icinizde bir canlı var ve o sizinle esinizin bir parçası icine sarip sarmalamissin o senin.cok ama cok farklı inşallah hepiniz tadacaksiniz tatlilarim bnm

çok güzel ya inşallah Allah tamamına erdirsin sağlıcakla :KK16:

veeee konu sahibemiz haydar dümene bağlamıştır hayırlı olsun

:KK60: her şey sıpalar için :KK37:

ooo seninki bitirmiş yerleşmeyi ortamın keyfini çkarıyo desene:KK49:

diyim mi :KK52:

Berrak2004 ve folik,

Kizlar normalde 28 gunden kisa regl donemim ve oncesinden bole lekeler olabiliyor oyuzden ihtimal vermedim ama normal adetime var yok asilama sonrasi 14 gunse ozmn hastalaniyorum kesin:-(

Normalde döngün 28 günden kısaysa nasıl daha var anlamadım :44: bugün döngünün kaçıncı günü?

sabah güzel haberlere uyanmak dileğiyle iyi geceler topikcanlarım :KK16:

Son düzenleme:
olsun mevanur, zamanı var demek ki. dee anlamadığım başka dr. yok mu yerine bakan / tedavine devam edecek :44:

canım bayan tercih ettiğim için ve infertilitede uzman 2 bayan doktor var ikiside izindeydi..artık bir daha ki aya nasip olursa

nezamn başladı ve sık sık oldumu bende bugün ilk defa az miktarda oldu yapışkan sarımsı adet oldum diye koşdum wc ye ama olmadım çok şükürr
yarın öğleden sonra belli olacak inşallah

Aşılama sonrası hep oldu bende 1 haftadan sonra dahada artdi.haberlerini bekliyorum cnm

Merhaba kızlar pozitifimiz varmış bir tane çoook sevindim
deryacım tebrikler hayırlı olsunnn sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah

güzel haberlerin devamı gelir inşallah

aşılaması tutmayan canlar hakkınızda hayırlısı zamanı değilmiş demekki..

benimde cuma günü yapıldı aşılamam ve işlemden sonra fenalaştım kustum hatta resmen adet sancısı çektim
dr. baktı duramıyorum fitil verdi makattan :KK31: olumsuz etkiliyecek yumurtaları bak dedi ama dayanamıyorum dedim mecbur kaldı
1 saat içinde düzeldim gittim yattım.. ertesi gün sabaha karşı yine komaya girdim.. çok kötüydü.. neden böyle oldu bilmiyorum :KK5:
göğüslerim ve uçları acıyor arada kasıklarımda gerilme oluyor şuan için

benimde cuma günü yapıldı aşılamam ve işlemden sonra fenalaştım kustum hatta resmen adet sancısı çektim
dr. baktı duramıyorum fitil verdi makattan :KK31: olumsuz etkiliyecek yumurtaları bak dedi ama dayanamıyorum dedim mecbur kaldı
1 saat içinde düzeldim gittim yattım.. ertesi gün sabaha karşı yine komaya girdim.. çok kötüydü.. neden böyle oldu bilmiyorum :KK5:

Bende cuma günü oldum canım ama benim hic bi rahatsizligim olmadi neden öyle oldun acaba belki ilaclardan dir ayni gun yaptirdik bakalim sonuclarimiz pozitif olur insallah benim acik sari akintim var kremsi gibi baskada bir belirtim yok

kızlar merhaba herkes için hayırlısı olur inşallah :) bende 16 temmuzda aşılama oldum heeycanla bekliyorum ilk deneme 1 yıldır korunmasız ilişki yaşadık bütün testler tahlıller rahım filmi sonrasında hersey normal cıkınca aşılamayı denemeye karar verdik, inşallah hersey yolunda gider ve bebeklerimiz bizimle olur:)idrar testi nezaman yapalım kızlarrrrr yaaaa yapan varmı ne durumdasınız:):KK52::KK35:

Bende cuma günü oldum canım ama benim hic bi rahatsizligim olmadi neden öyle oldun acaba belki ilaclardan dir ayni gun yaptirdik bakalim sonuclarimiz pozitif olur insallah benim acik sari akintim var kremsi gibi baskada bir belirtim yok

hadi hayırlısı canımmm heyecan dorukta ne zaman test yapmayı düşünüyorsun
ben cuma eşimle ailesinin yanına gidicem izmire biz istanbuldayız
yani bayramda ordayım ve kimseyede söylemedim o yüzden bayramda yapamayacam kırmızılar gelmezse
dönünce anca :18:

dr. ve hemşirelerde ilk kez görüyoruz böyle bi durum dediler çok üzüldüm yaaa :KK5:
akıntı iyiymiş be canım bende yok ilk iki gün vardııı
kaç yumurtan vardı neyle yapıldı aşılaman
bende 3 taneydi gonal-f kullandım ovitrelle ile çatlatıldı

neden oldu anlamadım, ilk defa duyuyorum, hemşireler bile ilk defa duyuyomuş baksana :44: psikolojik mi oldu acaba fundacım çok gerdin heralde kendini aklıma başka seçenek gelmiyo açıkçası :KK50: keşke böyle olmayaymış iyiymiş. ama öyle ya da böyle işlem yapıldı ve bekleme sürecine girdin. Sonu güzel olsa bari değse bu strese :KK19: yoksa bu şekilde kaç kere dayanabilirsin ki :KK37:

kızlar merhaba herkes için hayırlısı olur inşallah :) bende 16 temmuzda aşılama oldum heeycanla bekliyorum ilk deneme 1 yıldır korunmasız ilişki yaşadık bütün testler tahlıller rahım filmi sonrasında hersey normal cıkınca aşılamayı denemeye karar verdik, inşallah hersey yolunda gider ve bebeklerimiz bizimle olur:)idrar testi nezaman yapalım kızlarrrrr yaaaa yapan varmı ne durumdasınız:):KK52::KK35:

hoşgeldin cems85, hakkında hayırlısı olsun. benden iki gün sonra olmuşsun aşılamanı. durumlarımız da benziyor, sadece bizim 2 yıla yaklaştı artık. idrar ya da kan testi, en erken 12. gün yapmalısın. o zamana kadar iğnenin etkisi geçmediği için yanıltıcı sonuç olabilir çünkü. bu yüzden muhakkak 12. günü beklemelisin, ok?
seni de ekliyorum o zmn listemize ama hangi yumurta geliştiriciyi kullandığını da söylemen gerek.

neden oldu anlamadım, ilk defa duyuyorum, hemşireler bile ilk defa duyuyomuş baksana :44: psikolojik mi oldu acaba fundacım çok gerdin heralde kendini aklıma başka seçenek gelmiyo açıkçası :KK50: keşke böyle olmayaymış iyiymiş. ama öyle ya da böyle işlem yapıldı ve bekleme sürecine girdin. Sonu güzel olsa bari değse bu strese :KK19: yoksa bu şekilde kaç kere dayanabilirsin ki :KK37:

hiç sorma hemşire diyoki sende panikatak var bence ondan, dr. geldi oda dediğin gibi çok kastın ondan dedi r. filmindede aynısı olmuştu anestezi aldığım halde uyanınca kendimden geçtim ağrı ve kusma
hayırlısı yaa burda 2009 da biri bu konuyu açmış aşılamadan sonra adet sancıları çektim yerleri tırmaladım diye
insan yalnız olmadığını bilince bi oh çekiyo
işin ilginç yanı o arkadaş hamile kalmış ikizlere :KK1::KK1::KK1::KK1:

hiç sorma hemşire diyoki sende panikatak var bence ondan, dr. geldi oda dediğin gibi çok kastın ondan dedi r. filmindede aynısı olmuştu anestezi aldığım halde uyanınca kendimden geçtim ağrı ve kusma
hayırlısı yaa burda 2009 da biri bu konuyu açmış aşılamadan sonra adet sancıları çektim yerleri tırmaladım diye
insan yalnız olmadığını bilince bi oh çekiyo
işin ilginç yanı o arkadaş hamile kalmış ikizlere :KK1::KK1::KK1::KK1:

ayyy supermiş o zmn yaaa :KK52::KK16::KK16::KK16:

tuğçe8787, tweety23, ecem8736, evlimutlu44
Kızlaaar nerelerdesiniz hu huuuu ses verin, meraktayız, sonuçlarınız nedir :18::18::18::18:

Canimcim, asilaman hayirli olsun cok sikintıli olmus ama insallah sonucu guxel olacak. Mevlam yardimcin olsun

Selamlar canim, asilaman hayirli olsun insallah sonuc guzel olacak. Ben de 17 temmuz da asilama oldum ve doktorum 12.gun test yap dedi. Sen de 12. Gununu bekle istersen. Guzel guzel sonuclar alman duasiyla =)

ayyy supermiş o zmn yaaa :KK52::KK16::KK16::KK16:

tuğçe8787, tweety23, ecem8736, evlimutlu44
Kızlaaar nerelerdesiniz hu huuuu ses verin, meraktayız, sonuçlarınız nedir :18::18::18::18:

Canimcim, asilaman hayirli olsun cok sikintıli olmus ama insallah sonucu guxel olacak. Mevlam yardimcin olsun

hiç sorma kızzz heyecanla okudum sayfaları ne olmuş diye anamm birde yazmış ya hamileyim hemen bir umut :KK9::KK9::KK9:

4 sonuçmu var bugünnnn evlimutlum da var ayyyy :18: çook heyecanlı kızlar hadi dizilin peşpeşeee :KK16:

halidecim çok teşekkür ederimmm :KK16:
inşallah hepimizin yüzünü güldürsünnnn

Bugun musmutlu haberler almak istiyoruz hayde bayanlarrrrrrr =))

X