Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar merhaba herkes için hayırlısı olur inşallah :) bende 16 temmuzda aşılama oldum heeycanla bekliyorum ilk deneme 1 yıldır korunmasız ilişki yaşadık bütün testler tahlıller rahım filmi sonrasında hersey normal cıkınca aşılamayı denemeye karar verdik, inşallah hersey yolunda gider ve bebeklerimiz bizimle olur:)idrar testi nezaman yapalım kızlarrrrr yaaaa yapan varmı ne durumdasınız:):KK52::KK35:

idrar testi herkesde farklı zamanda sonuç veriyor bence sen 12 gün sonra kan testi yaptır daha garanti olur

Geçmiş olsun canım aşılama yaptıran kimse böyle fena olmadı seninki psikolojik olmasın yani stresden kusma ağrı filan oluşmuşm olmasın

off sorma düzelince yeniden doğmuş gibi oldum bu defada o fitili niye kabul ettim diye yedim kendimi
doğumhanede yapıldı ve doğum yapacaklar benden az sesi çıkıyodu çok kızdım kendime ne dayanıksızım diye ama
benim adet sancılarımın aynıydı dr. çok kastın diyo ama bence tahriş oldu rahim o ince şey girerken
rahim filmide aynı olmuştu darmıdır nedir.
ben yatarken yan tarafta başka bi bayan çıktı çatala o sessizce bekledi orda yarım saat tık yok :KK17: beni bulur böle şeyler hep kızda diyo seni görünce korktum ama bişey yokmuşki

kız sen nerelerdesin :KK52: bi gittin pir gittin, anlat hele neler yaptın, kaçıncı gün, durumlar nasıl, hayat nasıl gidiyo :KK55:

Kızlar bişey diyimmi aslında benimde 12. Günüm bende yapmicam tahlil beklicem bana doktor perşembe dedi

off sorma düzelince yeniden doğmuş gibi oldum bu defada o fitili niye kabul ettim diye yedim kendimi
doğumhanede yapıldı ve doğum yapacaklar benden az sesi çıkıyodu çok kızdım kendime ne dayanıksızım diye ama
benim adet sancılarımın aynıydı dr. çok kastın diyo ama bence tahriş oldu rahim o ince şey girerken
ben yatarken yan tarafta başka bi bayan çıktı çatala o sessizce bekledi orda yarım saat tık yok :KK17: beni bulur böle şeyler hep kızda diyo seni görünce korktum ama bişey yokmuşki
Aldın bi kere unut onu artık az kafanı rahatlat ben eminim senin bu durum psikolojik bundan sonrasını rahat geçirmeye odaklan önceyi salla gitsin

:KK9: ilahi, çocuk nasıl doğurcaksınız bilemedim. seninki kesin sezeryan olur ben sana diyim. onda da anestezi alırsın zati :KK9: ayyy herif yandı 9 ay ay oram ağrıdı, anam buram acıdı diye kapristen geçilmez ortalık :KK60: hayat çok zor :KK14:

İlk asikamada bende kasildim bagirdim koltuğu tirmalsdim ama seninki kadar değil ilk o raya birşey yerleştirirken oldu donra geçti hatta neyse birşeykirildi ikincide rabirszdsha rshattim amayine kirildi o alet ikincisini taktilar

Aldın bi kere unut onu artık az kafanı rahatlat ben eminim senin bu durum psikolojik bundan sonrasını rahat geçirmeye odaklan önceyi salla gitsin

:KK9: ilahi, çocuk nasıl doğurcaksınız bilemedim. seninki kesin sezeryan olur ben sana diyim. onda da anestezi alırsın zati :KK9: ayyy herif yandı 9 ay ay oram ağrıdı, anam buram acıdı diye kapristen geçilmez ortalık :KK60: hayat çok zor :KK14:

İlk asikamada bende kasildim bagirdim koltuğu tirmalsdim ama seninki kadar değil ilk o raya birşey yerleştirirken oldu donra geçti hatta neyse birşeykirildi ikincide rabirszdsha rshattim amayine kirildi o alet ikincisini taktilar

doğru diyosun düşünüp kendimi geriyorum

kesinnn folik kesin :KK9: çok korkağım ben 4 yıl oldu yaşta 31 amma ilişkide bile hala kasılan bi kadınım :KK52:
kız şu hafta sonu bile elimi bişeye sürmedim sanki hamileyim gibi o zaman neler olur :KK9:
zaten hep bu abartılardan olmuyo bence :KK30: bi bıraksam oluruna gelcek belkide

kırıldımı aletttt :KK53::KK53::KK53: o nasıl oldu yaww:18:

çık artık arkadaşım yukarı, günlerdir heba oldun aşağılarda :KK1: katıl artık sohbete, uzaktan izlemek yok öyleee :KK9: bizim tedavi sürecimizle ilgili her şeyi öğrendin. sıra bizde, kız sen kimsin kimlerdensin deyiver hele :KK4:

:)))) beni güldürdün allah m da seni güldürsün :-):-) ben haziran da yaptırdım aşılama tutmadı ara vermek zorun da kaldım çünkü bayramdan hemen sonra fındık başlıyor iş güç hiç dikkat edemeyecegim için :KK43: eylül gibi inş tekrar başlıyacam canm sizinle gözümü kapatıyorum sizin le açıyorum :))
!!!!!!Bana aşılama yapan dk rahim ağzın katlanmış dedi yani oluruna bıraksam olmazmış :KK43:( eğer ki tedavisini olursam kendiliginden hamile kalabilecem inş :KK43: heralde kürtaj da oldu bu hata 2 aylık bebegimin kalp atışı durmuştu onun için kürtaj olmuştum allahm kimselere yaşatmasın :KK43:((daha anlatabilecegim o kadar çok şey var ki .....bu kadar gevezelik yeter :KK43:( bu arada DÜZCE liyim 81 yani:)))

Folikciğim sigara zararli bebişe şu resmi değiştir

gebe kalınca değiştircem tamam :KK24:

kesinnn folik kesin :KK9: çok korkağım ben 4 yıl oldu yaşta 31 amma ilişkide bile hala kasılan bi kadınım :KK52:
kız şu hafta sonu bile elimi bişeye sürmedim sanki hamileyim gibi o zaman neler olur :KK9:
zaten hep bu abartılardan olmuyo bence :KK30: bi bıraksam oluruna gelcek belkide

ayy kız ilişkide bile hala kasıyon mu, zevk almaya bak tatlım :KK12: neler kaçırıyosun :KK9: adama yazık ayol :KK53:

alet nasıl kırılmış, hatta ne kırılmış tam onu da anlayamadım. borucuk mu :KK53:

Aynen bende bilmiyorum Dr yine kirdin dedi zaten çat diye bises geliyor ama benim ilişkide bi kasilma yok

gebe kalınca değiştircem tamam :KK24:

ayy kız ilişkide bile hala kasıyon mu, zevk almaya bak tatlım :KK12: neler kaçırıyosun :KK9: adama yazık ayol :KK53:

alet nasıl kırılmış, hatta ne kırılmış tam onu da anlayamadım. borucuk mu :KK53:

:KK9::KK9:her zaman değil bazı poz. larda fark yaratıyorum :KK30: :KK9::KK9:

evet yaa o nasıl kırılırkii :110:

Son düzenleme:
adetime 10 gün kala benim karın ağrılarım başlar bugün 10 gün var yine başladı ağrılar ayrıca benim öyle beni rahatsız etcek ciddi kasık ağrılarımda yok arada hafif ağrılar olıyo :KK50:

X