Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Asilamanin ilk günlerinde çok heycanli ve mutlu oluyorsunda sonuna doğru insanin içini bi hüzün kapliyo :KK43:(
hüzünlü müsün hala sanhat :KK1: nerelerdesin gel iki gülelim beraberce:KK16: heyecanlandıralım seni yeniden!

İnşallah 2 gün sonrada ben verecem size bebiş haberini dua edin

inşallah denizimin damlası inşallah kuzu :13:

hadi hayırlısı canımmm heyecan dorukta ne zaman test yapmayı düşünüyorsun
ben cuma eşimle ailesinin yanına gidicem izmire biz istanbuldayız
yani bayramda ordayım ve kimseyede söylemedim o yüzden bayramda yapamayacam kırmızılar gelmezse
dönünce anca :18:

dr. ve hemşirelerde ilk kez görüyoruz böyle bi durum dediler çok üzüldüm yaaa :KK5:
akıntı iyiymiş be canım bende yok ilk iki gün vardııı
kaç yumurtan vardı neyle yapıldı aşılaman
bende 3 taneydi gonal-f kullandım ovitrelle ile çatlatıldı

Canim ben bursada U.Ü.T fakultesinde yaptirdim 5 gun femara diye hap ictim sabah aksam carsamba 22.00da ovitrelli ignemi vurundum cumada 11.30 da asilamam oldu canm kac yumurtam oldu inan hic bilmiyorum fakultede maalesef detayli anlatim yapmiyorlar bu olmazsa eger tekrar asilama oda olmazsa rapor cikarip tup bebek ins.gerek kalmaz tabide tutar Allahim buyuk ben bayramin 2.gunune kadar hastalanmazsam test yapiicam insallah pozitifi goruruz bu mubarek aylarin yuzu hurmetine insallah senin problem kimde? buarada benim esimde

hüzünlü müsün hala sanhat :KK1:belirtilerin basladi sivilcem cikti bel agrisi akintin gel iki gülelim beraberce:KK16: heyecanlandıralım seni yeniden!

inşallah denizimin damlası inşallah kuzu :13:
Aslında bugün 12 .günüm ama cesaret edemiyorum.belirtilerim basladi sivilcelerim cikti belim ağriyor ayaklarimda halsizlik akinti.ilk asilamamda 1 gün önce gelmişti yani yarin bekliyorum

Canim ben bursada U.Ü.T fakultesinde yaptirdim 5 gun femara diye hap ictim sabah aksam carsamba 22.00da ovitrelli ignemi vurundum cumada 11.30 da asilamam oldu canm kac yumurtam oldu inan hic bilmiyorum fakultede maalesef detayli anlatim yapmiyorlar bu olmazsa eger tekrar asilama oda olmazsa rapor cikarip tup bebek ins.gerek kalmaz tabide tutar Allahim buyuk ben bayramin 2.gunune kadar hastalanmazsam test yapiicam insallah pozitifi goruruz bu mubarek aylarin yuzu hurmetine insallah senin problem kimde? buarada benim esimde

Aslında bugün 12 .günüm ama cesaret edemiyorum.belirtilerim basladi sivilcelerim cikti belim ağriyor ayaklarimda halsizlik akinti.ilk asilamamda 1 gün önce gelmişti yani yarin bekliyorum

inşallah tutar canım ama eğer tutmazsa hapla değil iğne ile yaptır bence daha etkili çünkü haptan
bizde problem yok canım sebepsiz 1,5 yıldır olmuyor 4 yıllık evliyiz korunmayı bırakınca olur sandım ama işler öyle olmuyomuş tüm testler yapıldı yok

denizdamlaaaa nasıl duruyorsun ben olsam hemen yapmıştımmmmm :KK19:

inşallah tutar canım ama eğer tutmazsa hapla değil iğne ile yaptır bence daha etkili çünkü haptan
bizde problem yok canım sebepsiz 1,5 yıldır olmuyor 4 yıllık evliyiz korunmayı bırakınca olur sandım ama işler öyle olmuyomuş tüm testler yapıldı yok

İnsallah olur canim acaba birsey varsa belirtiler nezaman basliyo gerci herkesin farkli ama

kötü haber :KK19: ama inşallah dedikleri gibi adet belirtisiyle aynı olan gebelik belirtisidir bunlar :KK15: öyle düşünmek istiyorum.

ben de patlatmıştım bi test çoktaan :KK1:

İnsallah olur canim acaba birsey varsa belirtiler nezaman basliyo gerci herkesin farkli ama

kötü haber :KK19: ama inşallah dedikleri gibi adet belirtisiyle aynı olan gebelik belirtisidir bunlar :KK15: öyle düşünmek istiyorum.

ben de patlatmıştım bi test çoktaan :KK1:

herkeste farklıdır evet canımda ben bi yazı okudum dr. demişki aşılamadan 7-8 gün sonra yani erken bizim için
bak benim ilk günden beri göğüs ucum feci acıyor ama erken işte

yaa denizi gaza getirelim yapıversin hadii deniiizzz :KK1: biz çatladık sen nasıl duruyon anam

yaa denizi gaza getirelim yapıversin hadii deniiizzz :KK1: biz çatladık sen nasıl duruyon anam

evet deniiiizzz 12. gün bacım var veya yok, iki seçenek var, üstelik artık belli. sadece sen bilmiyorsun. bence bunu bilmek hakkın. :KK1:

(nasılım) :KK15:

Kizlar bende çatliyrum meraktan tahliden sonra gelmesi mors ediyor insanı eşimde istemiyor burasi küçük biyer herkes herkesi tanir hastanede görenler ne oldu diyecek pozitif cikmassa iki gün daha bekleyecem idrar testinde ciksa yapacam çikmaz değil mi

Kizlar bende çatliyrum meraktan tahliden sonra gelmesi mors ediyor insanı eşimde istemiyor burasi küçük biyer herkes herkesi tanir hastanede görenler ne oldu diyecek pozitif cikmassa iki gün daha bekleyecem idrar testinde ciksa yapacam çikmaz değil mi

açıkçası çıkabilir de çıkmayabilir de.. bu hem kandaki hcg değerine bağlı, hem de elindeki testin kalitesine.. bu yüzden en iyisi bekle sen arkadaşım. :KK55:

evet deniiiizzz 12. gün bacım var veya yok, iki seçenek var, üstelik artık belli. sadece sen bilmiyorsun. bence bunu bilmek hakkın. :KK1:

(nasılım) :KK15:

:KK42: harikasınnn başkannn :KK1:

denizcim ben olsam idrar testi yaparım zaanı gelincede kanda baktırırım günü geçince yani öle bi yerde

çık artık arkadaşım yukarı, günlerdir heba oldun aşağılarda :KK1: katıl artık sohbete, uzaktan izlemek yok öyleee :KK9: bizim tedavi sürecimizle ilgili her şeyi öğrendin. sıra bizde, kız sen kimsin kimlerdensin deyiver hele :KK4:

çık artık arkadaşım yukarı, günlerdir heba oldun aşağılarda :KK1: katıl artık sohbete, uzaktan izlemek yok öyleee :KK9: bizim tedavi sürecimizle ilgili her şeyi öğrendin. sıra bizde, kız sen kimsin kimlerdensin deyiver hele :KK4:

:KK9::KK9::KK9::KK9: çatlakkk :KK9:
haket bu arkadaşın adı yokmu listede olayları sessiz sedasız takipliyo ajan gibi :KK9:

Merhaba kızlar pozitifimiz varmış bir tane çoook sevindim
deryacım tebrikler hayırlı olsunnn sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah

güzel haberlerin devamı gelir inşallah

aşılaması tutmayan canlar hakkınızda hayırlısı zamanı değilmiş demekki..

benimde cuma günü yapıldı aşılamam ve işlemden sonra fenalaştım kustum hatta resmen adet sancısı çektim
dr. baktı duramıyorum fitil verdi makattan :KK31: olumsuz etkiliyecek yumurtaları bak dedi ama dayanamıyorum dedim mecbur kaldı
1 saat içinde düzeldim gittim yattım.. ertesi gün sabaha karşı yine komaya girdim.. çok kötüydü.. neden böyle oldu bilmiyorum :KK5:
göğüslerim ve uçları acıyor arada kasıklarımda gerilme oluyor şuan için
Geçmiş olsun canım aşılama yaptıran kimse böyle fena olmadı seninki psikolojik olmasın yani stresden kusma ağrı filan oluşmuşm olmasın

X