Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
amin saol :KK54:
Düşüncelerinizi alalım sn. gebe? haberi alınca neler hissettiniz, ne yaptınız, bizimle paylaşır mısınız? :KK52:
:KK62::KK62::KK62::118::124::124::124::124::124::124::124:

Ben de kupa kalirmak istiyooooommmmm yaaaaaa =))))

Aaaaa yuppieeeeeee
ilk hamisimizsin insallah devami gelir.
allah kucagina saglikla almayi nasip etsin insallahhhh
cok sevindim resmen heyecanlandim:nazar::KK49::KK52:

Arkadaslar aldigimiz bu ilaclar adeti geciktirir ve one gelirmi benim adete bi haftam var ama bu sabah lekeler geldi:-(((

kız sen az mı giriyosun topiğe, bana mı öyle geliyo :44: hangi şehirdesin? hayat nasıl? lekelenmenin 7. gün olması elbette akla ilk olarak yerleşme kanaması olduğunu getiriyo, inşallah öyledir :KK52: bu iyiye işaret! daha az ve yavaş hareket etmelisin cnm. hayra alamet inşallah :21: ilk defa duymuyosundur heralde dimi yerleşme kanamasını? :KK37:

Deryacim tebrik ederim canim çok mutlu ettin bizleri Allahim hepimize nasib etsin bu duyguyu insallah

aha, kaçak 2! seni de aşağıda görüyorum bazen ama katılmıyorsun sohbete pek. sen neredensin sanhatcığım? bu arada amin, darısı başına :KK34:

Canım çok sevindim. Rabbim kucağına almaya nasip etsin. Darısı tüm bekleyenlere kan da mı baktırdın kaçıncı günün

ahanda, kaçak 3! sen de pek giremiyosun sanırım dimi? arada görüyorum ama pek nadir.. Amin, darısı başına olsun tahminacım.

Folikciğim nerden bildin siftah yapacağini içine mi doğdu bizlere nediyorsun boşuna beklemeyeyim beş gün içine doğanlari anlati ver

Eeeee.. cvp hakkımı kullanıyorum: Hepimiz bigün gebe olucaz :KK52: çok politik oldu dimi :KK53:

Ay nasil sevindim gözün aydin sakin biyere kaçma sorularim var

canım şimdi senin başın kalabalıkdır kocan annen vs sevgi yumağı olmuşsunuzdur ama bi fırsat bulda bize pozitifle biten süreci anlat mesela aşılamanı nerde yaptırdın kaçıncı gün test yaptın degerin kaç çıktı vs vs aklına gelen her şeyi yaz ve bizi unutma hamilesin bu mübarek günde senin duan kabul olur önce sonuç bekleyen arkadaşlara sonrada bize dua et canım ayyyyyy çok sevindim he birde ilk aşılamanmıydı problem varmıydı hamile kalmamak için ilk bebekmi filan bi dünya şey merak ediyorum şeker ilk fırsatta yaz bize

sıkıştırmayın kızı rahat bırakın :KK60: şaka şaka. saldırın!!! :KK55:

Folik nerdesin artık bir pozitifimiz var liste şenlencek huuuuuu

ekledim bile şekerim :103:

Allahim ins. Hepiniz hamile olursunuz... Sizlerin yazilarinizi okudukca gozlerim doluoo... Benimde agustosta olcak asilamam ins. İns. Tum isteyenlere rabbim verir ve onlarin yuzu suyu hurmetinede banada nasip eder...

aminnn eymencim amiiin, darısı başına inşalllahhh! :KK16:

eğer regl olmazsam yarın sabah kan testi vereceğim dualarınıza ihtiyacım var inşallah hepimizin isminin karşısında pozitif yazarr

Rabbim büyük, umudunu kesme, müjdeni bekliyor olucaz yarın tweety. inşallah güzel haberle gel arkadaşım inşallah :KK16:

Kacak değilim folikim ben dakikasi dakikasına okuyorum yazdiklarinizi arada bi katiliyorum işte

ben de onu diyorum, aşaıda görüyorum adını da katıl birazcık bacım :KK1: sen hangi şehirdesin, ne kadarlık evlisin, kaç yaşındasın?

Kizlar malumunuz asilamamin 4.gunu bugun ve biraz once lavaboya gittim afedersiniz su gib akintim olmus. Neden olabilir ki sizce?? Lutfen yorum yapin biseyler soyleyinnnnn :KK43:

Kizlar malumunuz asilamamin 4.gunu bugun ve biraz once lavaboya gittim afedersiniz su gib akintim olmus. Neden olabilir ki sizce?? Lutfen yorum yapin biseyler soyleyinnnnn :KK43:

senin bir tahminin var mı halide? neden olmuş olabilir acaba?

Hicbir fikrim yok ki... sizin yorumlarinizi bekliyorummm

yumurtalar hormon takviyesiyle gelişti malum, çatlatma iğnesi de aldın. bunların etkisi 10 gün dvm ediyor biliyosun. muhtemelen akıntılar bu yüzden arkadaşım. yani tehlikeli bir durum yoktur bence ya da gebelikle ilgili bişey olması için de çok erken günlerdesin. birkaç gün sürer en fazla diye düşünüyorum. bnm lekelenmem dün itibariyle bitti mesela :106:

Son düzenleme:

benimde var az az sarı akıntım olabilir canım endise etme normal bir durum bunlar takma kafana

X