Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bi de kaç yumin vardı senin, belki geç çatlayan olmuştur içinde, neden olmasın, bu da mümkün. ilişkiye dvm ediyosunuzdur umarım gün aşırı.

Benim sagda 25, solda 8 ve 9mm boyutlarinda 3 yumurtam vardi. Dunde sol tarafimda yumurtlama agrim vardi. Acaba soldakiler buyudu de catladimi ki :) veee iliskiye devam edemiyorduk cunku sehir disindaydik esimle. Bugun evimize geldik sukur =)))))

benimde var az az sarı akıntım olabilir canım endise etme normal bir durum bunlar takma kafana

Dun yogun kivsmli beyaz akintim vardi da bugun boyle su gibi olunca sasirfim canim benim. Dusunmemeye calissam da mumkun degil. Kafamda deli sorulaaaarrrrrr =)))

bende bole sende durum ne?
bu arada dokuzuncu gunumdeyim istanbuldayim, ama bu yerlesme degil bence hastalgin belirtisi

Aaa ben bu sayfaya gunde kac kez giriyorum artik bende bilmiyorum ama herkes kadar yazmiyorum orda halkisin yoksa atladigim bi sayfa yoktur herhalde

ben istanbuldayim 9 gunumdeyim durum bu yerlesme oldugunu dusunmuyorum hastananiyorum bence:-(

Bende durum.... sen?

Folikcim kusura bakma telim dondu bi ara yaxim cikmadi deyip tekrar yazim dedim meger son yaxdigim one cikmis gormemis tekrarlamisim oyuzden yazim karma karisik olmus

Benim sagda 25, solda 8 ve 9mm boyutlarinda 3 yumurtam vardi. Dunde sol tarafimda yumurtlama agrim vardi. Acaba soldakiler buyudu de catladimi ki :) veee iliskiye devam edemiyorduk cunku sehir disindaydik esimle. Bugun evimize geldik sukur =)))))

e super o zmn bugün sizin gününüz, seni buralarda görmiyim bu gece

Folikcim kusura bakma telim dondu bi ara yaxim cikmadi deyip tekrar yazim dedim meger son yaxdigim one cikmis gormemis tekrarlamisim oyuzden yazim karma karisik olmus

sorun değil cnm anladım ben bi karışıklık olduğunu ztn
9. günde adet belirtisi mi olur leke şeklinde cnm, normalde böyle erken mi başlar adet belirtisi sende? ya da leke şeklinde ve de 5-6 gün kala mı başlar böyle :44: cevabın evetse bişi diyemicem. ama hayır diyosan bence tam lekelenme günlerinde geldi bu işaret ve bence iyiye işaret. sen de hayra yor tatlım
ben de istanbuldayım. 7. günüm. aşılamanın ilk gününden beri pembe lekem vardı ama dün itibariyle bitti. bugün kasık ğrılarım ve göğüz sızılarım başladı. durum bu :101:

Hadi inşallah art arda alir bebiş haberlerini benimde çarşamba günü ama benim bir gün öncesi geliyor belim ağrimaya başladı ateş basmalar var sende durum ne

inşllh canım

kasık ağrım bel ağrım var az şekilde az önce sarımsı yapışkan akıntı geldi beklenen adet günüm bugün heran adet olacağm diye kontrol ediyorum çok korkuyrm :18:

inşallh cnm yarın senden kocaman bir pozitif yazısı görürüz dua etcem sana.

inşalalh cnm teşekkür ederim ismimle dua edersen çok sevinirim adım cansuu sende sarı yapışkan bir akıntı olmuşmuydu canım adet günüm bugün az önce farkettim wc de iç çamşırıma yapışkan sarımsı akıntı gelmiş

aminnn eymencim amiiin, darısı başına inşalllahhh!

Rabbim büyük, umudunu kesme, müjdeni bekliyor olucaz yarın tweety. inşallah güzel haberle gel arkadaşım inşallah

inşalalh canım benim aminnnn

Hayirlisi olsun çok üzüldüm.asilama yaptirmadan veya sonra baktirdinmi çatladimi diye bu işte bir yanliş yapilitor ama anlamadim hiç tutan yok yaa

Yok canım aşılamadan sonra hiç gitmedim.Bana zaten 3 gün üstüste ilişki demişti doktorum.Heralde yumurtaların daha geç çatlayabilme ihtimali için öneriyorlar onu da.Ben uygulamadım gerçi sadece 1 gün oldu.İçerde spermler yaşıyor ama ilişki yine de şansı biraz arttırabilir.

Evet cnm oluyordu ay hadi inşallah cansucum

amin saol
Düşüncelerinizi alalım sn. gebe? haberi alınca neler hissettiniz, ne yaptınız, bizimle paylaşır mısınız?
:118::124::124::124::124::124::124::124:

Tabiki sn folik haberi alinca kalbim agzimda gibiydi.sonra eşime döndüm baktım gözlerim dolmuştu başıma ağrı girdi bogazim düğümlendi. Sonra eşimle birbirimize sarıldik agladik.hemen ailelere haber gonderdik resmen uçup geldiler evde bir bayram havası. Dusunsenize icinizde bir canlı var ve o sizinle esinizin bir parçası icine sarip sarmalamissin o senin.cok ama cok farklı inşallah hepiniz tadacaksiniz tatlilarim bnm

oh ev gibisi varmı sefa olsun çalışmalara devam

9. günde adet lekelenmesi olmaz bence

ooo seninki bitirmiş yerleşmeyi ortamın keyfini çkarıyo desene

Dun yogun kivsmli beyaz akintim vardi da bugun boyle su gibi olunca sasirfim canim benim. Dusunmemeye calissam da mumkun degil. Kafamda deli sorulaaaarrrrrr =)))
Ayy evet yaa benim de kafam bi milyon oldu aşılamadan sonraa rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin inş. Hepimizin ismini karşısında olsun inşallah rabbim bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine nasip etsin inş

Evet cnm oluyordu ay hadi inşallah cansucum

nezamn başladı ve sık sık oldumu bende bugün ilk defa az miktarda oldu yapışkan sarımsı adet oldum diye koşdum wc ye ama olmadım çok şükürr
yarın öğleden sonra belli olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…